Top hledané
Výsledky (0)
Zpěvačka Madonna zveřejnila video na svém Instagramovém účtu, ve kterém nabízí Meghan Markle a princi Harrymu k podnájmu svůj byt v Central Park Westu.

Madonna nabízí Harrymu a Meghan bydlení! Stanou se jejími podnájemníky?

Nela Štefanová
07. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Madonna

Jednašedesátiletá hvězda a ikona hudební scény, Madonna, sdílela na svém Instagramu video s nevšední nabídkou. V krátkém videoklipu vzkazuje Meghan Markle a jejímu manželovi Harrymu, aby zvážili své rozhodnutí s výběrem místa k životu. Když Harry a Meghan oznámili své rozhodnutí odstoupit z funkce členů královské rodiny, přišli také s rozhodnutím, že svůj čas budou trávit nejen v Anglii, ale také v Severní Americe. Zatím ale mladý pár není zcela rozhodnutý, kde své ,,kořeny” zapustí a bude vychovávat svého syna Archieho. Kromě Kanady ale také údajně přemýšlí o Kalifornii či Los Angeles. Nyní se mohou radovat z toho, že mají na výběr i New York. 

,,Neutíkejte do Kanady, je tak hrozně nudná,”

vzkazuje zpěvačka královskému páru ve videu. Ta, jako jedna z mála celebrit velké rozhodnutí prince Harryho a Meghan srdečně vítá a tak s přesvědčováním Susexxů nadále pokračovala s velkorysou nabídkou.

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

„Nechám vás pronajmout si můj byt v Central Park Westu. Mám tam dvě ložnice a nejlepší výhled na Manhattan,”

pokračovala pěvecká diva. 

A ruku na srdce, nebyla by to Madonna, kdyby k tomu všemu nedodala třešničku na dortu a odvážným způsobem se nevyjádřila k životu v Buckinghamském paláci. 

,,Mám i neuvěřitelně velký balkón. Takový výhled se vám v Buckinghamském paláci jen tak určitě nenaskytne,” 

uzavřela zpěvačka, která se v době natáčení na Instagram připravovala na koncert v Londýně. Svůj nabízený byt v New Yorku zakoupila v roce 2008 za 7,3 miliony dolarů. 

Otevřít v galerii (2)
Meghan a Harry
Meghan a HarryZdroj: Profimedia

Vzhledem k tomu, že manželé jasně upřednostňují venkovskou rezidenční oblast a soukromí, není jasné, zda nabídku přijmou. Dalším faktem je, že Meghan má s Kanadou velmi silný vztah, protože zde sama žila sedm let, když jako herečka natáčela seriál ,,Suits”.

Otevřít v galerii (2)
Meghan
MeghanZdroj: Profimedia

Ať už bude odpověď páru jakákoliv (zda-li vůbec odpoví) jedno je jasné, na světě jsou ještě stále hodní lidé, kteří vám rádi v nouzi nabídnou svůj volný byt. A je jedno ať už se jedná o sestru, vaši nejlepší kamarádku nebo třeba Madonnu. I když - v případě zpěvačky bychom se stěhovali třeba i do bytu na Marsu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze