Top hledané
Výsledky (0)
Věk babičky, vzhled bohyně

Madonna slaví 62. narozeniny. Do důchodu se ale rozhodně nechystá!

Mgr. Jana Höger
16. srpna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Slavná ikona, popová královna Madonna

Královna popu, hudební legenda Madonna, která se pro mnohé stala sex symbolem a podmanila si celý svět, dnes slaví své 62. narozeniny. Dokázala to, o čem se mnohým ani nesní - prodala nejvyšší počet nahrávek v celé historii hudby. A není divu! Nikdy se nebála říkat to, co si myslí, dělat, co se jí zlíbí a hlavně - nebála se šokovat. Sice už možná spěje do důchodového věku, obout teplé bačkory na nohy a vzít do rukou pletací jehlice místo mikrofonu rozhodně ale neplánuje.

Zpěvačka Madonna
Slavná zpěvačka Madonna
Madonna a její outfit z koncertu Madame

Madonna a její tvrdé začátky

Madonna, svým celým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone, jednoznačně patří mezi nejvlivnější osobnosti hudební scény. Je známá jako zpěvačka, tanečnice, režisérka, skladatelka, spisovatelka i módní ikona. Madonnin život odráží osobitý temperament, chuť do života a velkou dávku energie. Na růžích ustláno ale nikdy neměla. Její dětství se neslo ve znamení nedostatku financí a bídy. Začínala jako servírka. Štěstí se na ni usmálo ve chvíli, kdy poslala producentům své první nahrávky.

Kariéra spojená s tučným honorářem

O dobře našlápnuté životní hudební dráze mluví samotná čísla. Popová diva má na kontě 28 Grammy nominací, 7 z nich proměnila ve výhru. Výše jejího jmění se odhaduje na 13 miliard korun. Hned po zpěvačce Rihanně se umístila na druhém místě v žebříku nejlépe placených zpěvaček světa. Průměrné zhlédnutí jejich klipů se vždy pohybuje okolo 1, 6 milionu. 

Pokud jste zažili její vystoupení nebo přemýšlíte, že ho navštívíte, vždy se jedná o fenomenální show dotáhnutou do sebemenšího detailu, a na tom se pochopitelně odráží i finanční odměna. Průměrný výdělek za koncert se pohybuje okolo 66 milionů korun.

„Lidé si myslí, že být hvězdou znamená být báječná, být stále fotografována, jezdit na večírky v limuzínách, být každým uctívána a zbožňována, být bohatá, bohatá, bohatá, mít všechno. A víte co? Mají naprostou pravdu,“ 

řekla Madonna.

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Věk je jen číslo

Madonna bojuje za svobodu projevu a přála by si, aby lidé dělali to, co považují za vhodné. Ona sama se tím řídí většinu svého života. Důkazem může být například i její vztah s šestadvacetiletým tanečníkem Timorem Steffensem. Věkový rozdíl 36 let zpěvačce nevadí, jen pro některé její fanoušky je to  důvod k úsměvu nebo ťukání si na čelo.

A rodina? Na druhé straně se snaží být příkladnou matkou s velkým srdcem. Má šest dětí, z toho dvě jsou vlastní a čtyři si adoptovala. Naposledy se její rodina rozrostla o adoptovaná dvojčátka z Malawi. Nemyslete si ale, že svým dětem povolí všechno. Říká se, že doma vládne pevnou rukou a její děti nemají nic zadarmo.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze