Top hledané
Výsledky (0)
Zveme vás na návštěvu do Spojeného království. Zastávka? Pánský butik Manolo Blahnika o třech poschodích!

Manolky nejen záležitostí žen: 1. pánský butik módního génia najdete v Londýně

Martina Šmalclová
10. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Manolo Blahnik

Vzhůru na nákupy

Pokud se chystáte do Londýna, máme pro vás dobrou zprávu. V druhé polovině loňského roku otevřel špičkový designér Manolo Blahnik v hlavním městě Spojeného království první pánský butik. Pověstné Manolky tu tak koupí už nejen ženy, ale také muži! Kam pro ně vyrazit?

Místo dokonalého luxusu

Pánský butik o třech poschodích se nachází vedle toho dámského v nákupním centru Burlington Arcade. To leží v samém srdci čtvrti Mayfair. Butik si vás získá nejen unikátní módní obuví, ale také svým interiérem. Mahagonové dřevo a neutrální přírodní odstíny navozují pocit osobitosti, luxusu a intimity.  

Zajímá vás, proč si designér vybral právě Londýn? Odpověď je nasnadě!

„Jsem tak nadšený, že mé pánské boty budou obklopeny Londýnem, kterého jsem si vždy tak cenil… plného historie a typických anglických míst, do kterých jsem se zamiloval, když jsem poprvé přišel do Anglie.“

Pronájem 1+kk s balkonem, Praha 6 – 37m
Pronájem 1+kk s balkonem, Praha 6 – 37m, Praha 6

V 70. letech na něj sázel Bryan Ferry i David Hockney

Pánská obuv není rozhodně žádnou novinkou v sortimentu Manolo Blahnika. Kvalitní oxfordky a polobotky s důrazem na detail vytvářel v malém již na začátku své kariéry v 70. letech. Obdivovat je mohli například blízcí přátelé malíř David Hockney nebo zpěvák Bryan Ferry.

Sbírka se rozrostla do 30 typů! 

Zatímco designér začínal s několika ověřenými a oblíbenými typy pánské obuvi, dnes v londýnském butiku najdete pestrou škálu celkem 30 typů! Každý kousek je jedinečný jako sám Manolo, a tak si můžete být jistí, že ať sáhnete po kterémkoliv z nich, chybu neuděláte. Vybírat můžete z luxusních klenotů zdobených střapci, stehy a dalšími výraznými prvky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Manolo Blahnik
34 Burlington Arcade, Mayfair London W1J 0QA, Velká Británie
+44 20 7052 3319