Manželky Ramzana Kadyrova. Jak si žijí a jaký vlastní majetek?

Čečenský vůdce má tři manželky: Medni Musaevnu Kadyrovovou, Fatimu Khazuyevovou a Aminu Achmadovovou.
02. května 2022
 
Hlavní stránka Nové články

Čečensko se v rámci Ruska stalo územím, kde světské zákony fakticky nefungují, tvrdí autoři publicistické studie Projekt. Ramzan Kadyrov, hlava tohoto regionu, otevřeně propaguje polygamii a na živobytí své rozvětvené rodiny utrácí mnohem více, než kolik činí jeho oficiální příjem.

Ramzan Kadyrov s dcerou Aishou a manželkou Medni

Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov má údajně několik manželek, z nichž pouze jedna je tou oficiální. Islámské právo stanoví, že muž může mít až čtyři manželky, pokud jim však dokáže věnovat stejnou pozornost a také je rovnocenně finančně zabezpečit.

„Jsem pro to, aby muž měl několik manželek, pokud je potřebuje a pokud je dokáže uživit, aby se vyřešil demografický problém v Rusku,“

prohlásil Ramzan Kadyrov.

Manželky většinou nežijí spolu a každá z nich potřebuje samostatný domov. Ten všechny Kadyrovovy manželky mají. Víte však, že hodnota jejich nemovitostí několikanásobně přesahují příjmy samotného Kadyrova za posledních několik let?

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy

I jeho oficiální manželka svolila, aby měl další ženu

Žena bez muže je v Čečensku považována za méněcennou. I když druhá, třetí a čtvrtá manželka nejsou oficiální, rodiče se stále snaží „vylepšit finanční budoucnost svých dětí“. Dokonce i jeho první a oficiální manželka Medni Musaevna Kadyrovová kdysi prohlásila, že by jí nevadilo, kdyby se její manžel znovu oženil. Takové je muslimské právo, vysvětlila. Čečenský vládce však další manželky nikdy veřejně nepřiznal. Podívejme se proto na neoficiální manželky čečenského vůdce, o nichž je řeč…

Místní tanečnice

Jeho třetí manželkou by podle serveru investigace.cz měla být místní zpěvačka a tanečnice Amina Achmadovová. Tato žena je rovněž dobře zajištěná a pod smyšlenou identitou skrývá velký majetek. Moc informací o ní a jejím vztahu k Ramzanu Kadyrovovi však známo není.

Neoficiální manželka žije v paláci v samém centru Grozného

Fatima Khazuyeva.
Fatima Khazuyeva. • Zdroj: Profimedia

Podle organizace Organized Crime and Corruption Reporting Project z roku 2021 má Kadyrov druhou manželku jménem Fatima Khazuyevová. Seznámili se na volbě královny krásy, kterou jeho vláda před lety uspořádala.

„Chceme, aby Čečensko přestalo být spojováno s vousatými muži se samopaly v rukou,"

vysvětlil čečenský vůdce.

„Symbolem země odteď budou krásné dívky. Dokážeme, že nejsme o nic horší než ostatní země,“

dodal.

Zde se začal psát příběh Ramzana Kadyrova a neúspěšné finalistky jménem Fatima Khazuyevová, která v soutěži krásy skončila na druhém místě. Na okázalém banketu, kterého se účastnil Kadyrov se svými strážci, se nacházela i jeho vyvolená. Když se dozvěděl, že jedna z dívek, která se neprobojovala do finále, pláče, nařídil, aby jí dali zlaté hodinky Chopard s diamanty. A zatímco vítězka soutěže získala místo v čečenské vládě a titul hlavní modelky pro módní dům Firdaws, patřící Kadyrovově rodině, druhá Fatima Khazuyevová obdržela daleko více: stala se druhou manželkou Ramzana Kadyrova, což potvrdilo i několik obyvatel její rodné vesnice.

Čečenský bloger Tumso Abdurakhmanov, který se přátelil s Fatiminým bratrem, potvrdil, že Fatima a Kadyrov jsou manželé. Fatima se usídlila v centru města Grozný, shodou okolností rovnou naproti pracovní rezidenci manžela. Kadyrov jí věnoval luxusní rezidenci s bazénem, což je v Grozném vzácný úkaz. Na její jméno jsou zapsány i tři luxusní byty v Moskvě, jejichž hodnota se odhaduje zhruba na 5 milionů dolarů. Jeden z nich se nachází naproti domu, ve kterém vlastní byt i Kadyrovova oficiální manželka Medni.

V roce 2020 bylo u obce Machket, kde se Fatima narodila, otevřeno rehabilitační centrum pro lidi s pohybovými problémy. Centrum bylo postaveno z prostředků Kadyrovovy nadace, ale už počátkem roku 2021 dostalo nového majitele - Fatiminu matku Sacitu Khazuyevovou. Uvádí se, že státní pokladna bude hradit léčbu pacientů z povinného zdravotního pojištění, ale ubytování od 10 do 80 tisíc rublů za „VIP oddělení“ si budou platit sami. Známosti dělají hodně...

Oficiální manželka Medni

Medni Musaevna.
Medni Musaevna. • Zdroj: Profimedia

Oficiální Kadyrovovou chotí je Medni Musaevna Kadyrovová, která vlastní řadu nemovitostí v Moskvě. Na oficiálních akcích se Kadyrov objevuje pouze s Medni, jakožto svou naoko jedinou manželkou. Kadyrov s ní má dvanáct potomků, šest synů a šest dcer. Medni a Ramzan se vzali ve velmi mladém věku. Na jejich první schůzku doprovázela Medni i její starší vdaná sestra. V roce 1996 přijala Medni jeho nabídku k sňatku. Za jejím otcem pak přišli dohazovači, aby vyjednali povolení ke svatbě. Poté, co se vzali, se Kadyrovovi museli rozdělit, když Ramzan odešel bojovat do války. Neměli ani možnost spolu pravidelně komunikovat na dálku, protože v té době neexistovaly žádné mobilní telefony.

Medni je jako vzorná čečenská manželka oporou svého muže a umožňuje mu plně se soustředit na práci. Kadyrov v rozhovoru přiznal, že jeho manželka se ráda krásně obléká, upravuje si vlasy a decentně se líčí. V jejich vztahu je prý láska i něha, tradiční výchova jim ale neumožňuje prezentovat to na veřejnosti. Žárlivost jí není cizí, výchova mu však nedovolí o tom mluvit. Hlavními ctnostmi čečenské ženy jsou skromnost, pokora a oddanost svému muži. Proto je Medni Musaevna smířená s představou, že se Ramzan znovu ožení (islám umožňuje mít 4 manželky). Kadyrovova žena vychvalovala jeho velkorysou a romantickou povahu a to, že ji rád překvapuje. K jedněm narozeninám jí například přinesl květinu, rostoucí vysoko v horách, kvůli níž údajně osobně vyšplhal do závratných výšek. O tomto dárku Medni tvrdí, že je jejím nejoblíbenějším a pečlivě se o něj stará.

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč, Praha 6

Dcera Ramzana Kadyrova je přední módní návrhářkou

Ramzan Kadyrov pózuje na Fashion Weeku.
Ramzan Kadyrov pózuje na Fashion Weeku. • Zdroj: Profimedia

Nejstarší Kadyrovova dcera Aishat Kadyrovová je ředitelkou módního domu Firdaws, který založila její matka Medni v roce 2009. Svoji první samostatnou kolekci oblečení vytvořila v roce 2016. Veřejnosti se představila uspořádáním módní přehlídky, které s účastnilo mnoho ruských celebrit. Ke své kolekci prozradila, že inspiraci hledala v archivních fotografiích a v modelech jiných orientálních návrhářů. Pro Kadyrovovu dceru je důležitý fakt, aby oblečení, které navrhla, splňovalo požadavky jejího náboženství. Aishat vytváří vlastní modely a rodiče jsou na ni jistě hrdí.

Moskva se v roce 2018 stala dějištěm výročních cen Fashion New Year Awards. Dcera hlavy Čečenska Aishat Kadyrovová získala ocenění za předvádění kolekce dámského oblečení Mountain Pearl. Informovala o tom agentura RIA Novosti.

Bílé šaty z kolekce Firdaws.
Bílé šaty z kolekce Firdaws. • Zdroj: Profimedia

Sama Aishat upřednostňuje tmavé tóny – šedou a černou. Zároveň jsou v jejích kolekcích hojně zastoupeny růžová, modrá a bílá. Šaty jsou výrazně ovlivněny národním krojem. Využívá krajku, síťovinu i krystaly Swarovski. Některé modely byly ručně vyšívány po několik měsíců.

Maskovací model Firdaws.
Maskovací model Firdaws. • Zdroj: Profimedia

Aby držela krok s trendy, cestuje do pařížských ateliérů, kde získává zkušenosti. Její šatník obsahuje šaty od značek Elie Saab Haute Couture a Valentino. S libanonským módním návrhářem Elie Saabem se osobně zná. Svůj styl popisuje slovy: „Tradice, půvab a skromnost.“

Majetek manželek - za stovky milionů rublů

To, že si Kadyrov udržuje harém více manželek, z nichž některé si přišly ke značnému bohatství, se během jeho vlády stalo veřejným tajemstvím. Ve zprávách velkých ruských médií se objevují pádné důkazy, které tyto spekulace podporují.

Co se týče Kadyrovova vlastního výdělku, novináři poznamenávají, že jeho oficiální plat byl vždy poměrně nízký, v rozporu s tímto faktem si však žije luxusním životem orientálního šejka. Výdaje, které Kadyrov vynakládá na vydržování manželek, jeho oficiální příjem daleko přesahují. Moskevské nemovitosti registrované na Fatimu a na Medni mají hodnotu asi 8 milionů dolarů, což je více než dvojnásobek Kadyrovových přiznaných příjmů z platu.


Čečenský vůdce si evidentně opasek utahovat nemusí. Spravuje nadaci, jejímž oficiálním cílem je pomáhat lidem v nouzi. Peníze vynakládá na výstavbu a opravu domů, zdravotnických zařízení, škol a mešit, jakož i na pomoc zdravotně postiženým, veteránům a jiné na účely. Během covidové pandemie zásobovala Čečence potravinovými balíčky a penězi a údajně se zavázala zaplatit tradiční dary rodinám nevěst za více než 200 žen. Nadace získala v minulosti dary v hodnotě více než 90 milionů dolarů, čímž se stala jednou z největších charitativních nadací v Rusku. Kadyrov tvrdí, že nedostává žádné státní prostředky a vydělává si sám, a to i podnikáním. Kadyrov je znám svou vášní pro koňské dostihy. Z „odkloněných peněz“ financuje například svoji dostihovou stáj.

Prostřednictvím nadace si Kadyrov uspokojuje i své rozmary. Z peněz nadace například věnoval dvoupatrový byt francouzskému herci Gerardu Depardieuovi. Pětiletému čečenskému chlapci, který prý udělal 4000 kliků bez přestávky, zase za nadační peníze daroval bílý Mercedes. (Zástupci Ruské knihy rekordů odmítli jeho úspěch potvrdit, na což Kadyrov reagoval, že chlapec by to určitě mohl zopakovat, „pokud by členové komise měli trpělivost počítat.“)

Teď znáte odpověď na otázku, kolik manželek má Ramzan Kadyrov. Jedinou oficiální chotí zůstává Medni a zdá se, že Ramzanovi po všech stránkách vyhovuje. Spojuje v sobě roli věrné manželky, dobré hospodyňky i pečlivé matky.

Zdroje: TV3 Litva, Investigace.cz, Uofa.ru, Podarilove.eu, Optolov.ru, Birmiss, OCCRP, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks