Top hledané
Výsledky (0)
Přemýšlíte, jak doladit svůj luxusní styl? Považujete celek za důležitou kompozici dílčích detailů? Přinášíme Vám nádherné zpracování nejen netradičního materiálu, oceli, jakožto ukázku designové práce.

Manžetové knoflíky jako umění, NOMIO

Mgr. Jana Höger
27. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní manžetové knoflíčky NOMIO

Luxusní manžetový knoflík, symbol gentlemana

Kolekce značky Nomio přináší manžetové knoflíčky jako umělecký objekt. Luxusní design neomezil jejich komfort a funkčnost, naopak je ještě více podpořil. Každým pohybem ruky vzýváte úchvatnou stylovou "show", v níž se netypický a originální tvar manžetových knoflíčků stává vznešeným doplňkem povýšeným na úroveň umění.

Manžetové knoflíčky NOMIO
Manžetové knoflíčky NOMIO
Manžetové knoflíčky NOMIO

Kouzelník ve svém oboru: Milan Nováček

Za celým luxusnímpočinem stojí práce českého designéra Milana Nováčka. Pro jeho práci je charakteristické využívání netypických tvarů, ale zato zcela použitelných objektů. Různorodost otevírá mnoho možností. Toto vše se nevztahuje pouze na jeho nejnovější kolekci manžetových knoflíčků, ale také na jeho další tvorbu. 

Životní náplň

Hlavním krédem designéra a hlavním slovem v jeho životě zároveň jsou imaginace a kreace. Doslova si užívá momentu, kdy připravuje nový klenot a věnuje mu potřebný čas, aby vše doladil do poslední „kapičky“. Nový objekt se rodí krok za krokem. Vlastnosti a linky jsou sestaveny do dokonalého luxusního finální kusu. Při své práci se designér Milan Nováček zaměřuje hlavně na zlato a různé tvarově zpracované drahé kameny. 

Pronájem kanceláře Střešovice 115m
Pronájem kanceláře Střešovice 115m, Praha 6

Manžetový knoflík v hlavní roli

I když se může jednat o zdánlivě malý a možná pro někoho zanedbatelný doplněk, věřte, že vaše okolí nezůstane lhostejné. Detail přeci tvoří celek.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze