Top hledané
Výsledky (0)
Co nosí Marek Adamczyk na sobě?

Jsem Hvězda: Vyřazený Marek Adamczyk ze StarDance je fešákem i mimo parket. Podívali jsme se na zoubek jeho módnímu stylu

Tomáš Sedláček
22. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Mare Adamczyk se svojí manželkou Evou Adamczykovou

Jestli sledujete StarDance, určitě jste si nemohli povšimnout talentovaného českého herce Marka Adamczyka, který vypadl v poslední řadě taneční show. Adam nejen, že zazářil na parketu, ale také na červeném koberci společně s jeho manželkou Evou Adamczykovou. My jsme se na některé outfity podívali zblízka a zhodnotili jeho osobitý styl. Co Markovi nejvíce sluší, a kde na druhou stranu udělal přešlap?

Marek Adamczyk s jeho manželkou Evou Adamczykovou
Marek a Eva na premiéře
Marek na tiskové konferenci

Marek měl blízko k divadlu již odmala, jeho tatínek byl učitel na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze a dědeček působil jako dramaturg Divadla za branou. Tento rok se ale rozhodl udělat změnu a vydal se do taneční show jménem StarDance. Myslíme, že StarDance každý zná. Jedná se o taneční show, kde dvanáct slavných osobností tančí proti sobě a každý týden někdo vypadne. Tento týden to byl právě Marek, kdo vypadl. Proto jsme se na Marka více zaměřili a podívali se, co v běžném životě obléká. Pojďte se s námi podívat na osobitý vkus herce.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Marek jako Leonardo DiCaprio

Marek zazářil na tiskové konferenci v pražské městské knihovně k druhé řadě seriálu České televize "Kukačky" v oranžovém topu, který oblékl i oscarový herec Leonardo DiCaprio ve filmu ,,Chyť mě, když to dokážeš" z roku 2002. Musíme uznat, že Markovi oranžová barva opravdu sluší a retro top mu padl jako ušitý na míru. K tomu si vzal širší černé rifle a černé šněrovací boty, které tomu dodaly ležérnější vzhled. Zbytek outfitu doladil retro kulatými brýlemi a klasickými hodinkami. Můžeme Marka nazývat nový český Leonardo DiCaprio? Rozhodně ano, konkurence je velká! Celkově ho outfit omládl a rozzářil a myslíme si, že oranžovou barvu by měl nosit častěji.

Otevřít v galerii (2)
Marek Adamczyk v oranžovém topu
Marek Adamczyk v oranžovém topuZdroj: Profimedia

 

Mezi elegancí a pohodlím

Na tiskové konferenci České televize se představili soutěžící 12. řady StarDance, včetně Marka a jeho manželky Evy. Eva si na sebe oblékla denimové šaty s knoflíky, přepásané v pase. Na nohách měla tenisky s vysokými ponožkami s červeným pruhem. Šaty jí moc slušely a k teniskám je krásně sportovně sladila. Veškerá pozornost padla na ponožky, které přebily celý outfit. Marek se oblékl v podobném, a to sportovnějším stylu. Pánský šedý kabátek, losové tričko a světle šedé plátěné kalhoty s černými boty. Upřímně, tento outfit neurazí ani nenadchne. Marek v tomto oblečení lehce zmizel a splynul s davem. Což je pro mladého pohledného herce škoda.

 

Ležérní styl je jeho!

Marek se ukázal na tiskové konferenci České televize, kde se představil vánoční program. Marek si vzal lehký svetr se zipem u krku, šedými riflemi a hnědými lakýrky, které sladil s hodinkami. Opět se jedná o elegantní a zároveň formální styl, v kterém si herec nejvíce notuje. Můžeme vidět, že sám se cítí sebevědomě a ví, co mu padne nejlépe.  

Otevřít v galerii (2)
Marek Adamczyk na konferenci
Marek Adamczyk na konferenciZdroj: Profimedia

 

Společně jim to sluší

Marek a Eva se vydali do Lucerny na premiéru filmu, ve kterém účinkuje sám Marek. Eva si oblékla zajímavě tvarovaný černý top, který ukázal její krásně vypracované tělo. A černé kalhoty na gumu v pase dlouhé až na zem. K tomu sladila černé psaníčko a v celkovém outfitu působila jako sebejistá moderní dáma. Marek vsadil na klasiku a sáhl po černém kabátku, který mu perfektně padl v ramenou. Pod to zvolil zajímavou černou košili s bílým límcem a šedé kalhoty, které působili trošku fádně. Černé boty opět nesmí chybět, ale červené ponožky bijí příliš do očí. I na drobné připomínky, to páru opravdu slušelo a vypadali šťastně.

 

A nechtělo by to oživit?

Na tiskové konferenci k představení nové kolekce pro muže značky Borotalco v Sensa Fine Food Bistru v Praze, Marek zvolil velkou klasiku. Šedou, jednořadovou vestičku, bílou košili, červenou kravatu a modré kalhoty opět s černými boty. Tento outfit by jsme opět nazvali ,,neurazí, nenadchne". Zde to i samotného Marka zestárlo o několik let a lehce utlumilo. Je to elegantní? Ano! Hodí se to do společnosti? Určitě! Ale chtělo by to změnu Marku! Toto je nuda.

 

Vždyť on ví, co mu sluší!

Marek si svůj styl našel, ale občas by to chtělo jak se říká ,,okořenit’’. S Evou tvoří perfektní pár, na který je radost pohledět. I když mu to v taneční reality show nevyšlo, my věříme, že ve své herecké kariéře se mu bude nadále dařit. Marek je určitě zajímává a milá osoba, kterou nadále budeme sledovat.

Zdroj: Profimedia, autorské dílo

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze