Top hledané
Výsledky (0)
Slavní vzpomínají na svůj maturitní ples

Zpět do minulosti na maturitní plesy slavných! Verešová přiletěla z Francie, a Machálková dělala garde svému profesorovi!

Nela Štefanová
15. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Velká a honosná událost, na kterou se těší snad každý středoškolák už v prvním ročníku svého studia. Vybavíte si ho ještě? Jaký byl ten váš? Kdyby se měl odehrát v současné době, co byste změnili či udělali jinak? Méně alkoholu, více tance? Nebo byste se dokázali vzepřít své matce a oznámit jí, že její šaty které pro vás schovávala osmnáct let ve skříni si na sebe rozhodně nevemete. Na Česko-Slovenkém plese, který se konal v Obecním domě jsme s touto otázkou namířili i k našim celebritám. Jejich odpovědi vás mile překvapí. 

Andrea Verešová, svou kariéru odstartovala už jako náctiletá a tak zatímco se její spolužáci ve třídě dohadovali ohledně výzdoby a programu plesu, Andrea byla zapřažena pracovními povinnostmi. Na svůj maturitní ples doletěla za pět dvanáct rovnou z Francie. 

Otevřít v galerii (3)
Zdroj: foto: Pavel Dvořák
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

,,Díky tomu že jsem vyhrála v soutěži Elite Model Look, pobývala jsem poslední rok studií ve Francii a měla jsem zařízený individuální studijní plán. Dorazila jsem rychle z letiště obléci si šaty a bylo to všechno ve velkém spěchu. Bohužel večírek nemám spojený s nějakým velkým prožitkem a zážitkem. Jak se říká, není důležitý cíl ale cesta a toto tvrzení platí asi opravdu ve všem,“

zavzpomínala slovenská kráska. Oproti ní si ale svůj maturitní večírek se vším všudy užila moderátorka a modelka Gabriela Lašková. Její maturitní ples byl krásný a rozhodně by ho neměnila. 

,,Byl plný takových lehce teenagerovských momentů ze zlomených lásek a očekávání. Asi poprvé v životě jsem na sobě měla krásné princeznovské šaty a byl to pro mne jedinečný zážitek. Klidně bych si ho znovu bez maturity zopakovala,“ 

sdělila nám zasněně Gabriela. 

Otevřít v galerii (3)
Zdroj: foto: Pavel Dvořák

Leona Machálková, která studovala gymnázium v Přerově, si vybavila svůj maturitní ples ve velmi jasných barvách. 

,,Měla jsem na sobě světle fialové šaty s balonovými rukávy a dělala jsem doprovod svému třídnímu profesorovi. Pamatuji se, že se nám to tehdy protáhlo do brzkých ranních hodin, bylo to skvělé. Plánuji se na svou střední v blízké době vrátit, pozvali mne sem abych zazpívala jako host k výročí gymnázia, což je skvělé. Moc se na to těším,“

uzavřela zpěvačka. 

Otevřít v galerii (3)

A jak to máte vy? Zopakovali byste si svůj ples na střední nebo se k němu neradi vracíte a jste rádi, že ho máte za sebou? Podívejte se na video a zjistěte, co dalšího nám na sebe hvězdy českého showbyznysu prozradily. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze