Top hledané
Výsledky (0)
Maturitní ples zažijeme jednou za život. Proto na něm chceme vypadat dobře a přejeme si, aby naše rodiny na tento večer nikdy nezapomněly.

Souboj slavných maturantek: Natálie Jirásková ukázala dokonalou eleganci. Kordula Stropnická byla za smutnou princeznu

Michaela Hanelová
05. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Iva Kubelková s dcerou Natálií Jiráskovou

Páteční večer si rodina Veroniky Žilkové užívala ve velkém stylu. Její nejmladší dcera Kordula si totiž užívala svůj maturitní ples. Na něm nechyběla ani modelka Agáta Hanychová, která to tento večer rozpálila ve velkém stylu. A podobně na tom byl i večer u Ivy Kubelkové, jejíž starší dcera Natálka bude brzy skládat zkoušku dospělosti. Jaké rozdíly mezi oběma dívkami panovaly? Jedna byla za dámu a druhá jako princezna z pohádky.

Kordula Stropnická

Páteční večer se pro rodinu Veroniky Žilkové nesl ve znamení velké oslavy. Její nejmladší dcera Kordula absolvovala maturitní ples, který si nenechala ujít ani většina rodinných příslušníků. Mezi hosty nechyběla ani starší sestra Agáta Hanychová se svým manželem Mirkem Dopitou. Po emotivním momentu, kdy Agáta uviděla sestru Kordulu v šatech jak z pohádky, se influencerka pustila do tance na parketu. Ještě předtím se však dojímala nad tím, jak je její sestra krásná a úchvatná. Na Instagramu neskrývala slzy a ukázala, že je na Kordulu opravdu pyšná. 

„Už brečím. Poslední dítě má ples,“ 

napsala na svém Instagramu Veronika Žilková. 

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5
Následně však modelka své sledující zklamala. Agáta začala na tanečním parketu předvádět vášnivý tanec s manželem Mirkem, plný smyslných pohybů. Ten následně sdílela na Instagramu, což někteří z jejích sledujících považovali za příliš troufalé. Agáta totiž předváděla kreace, které se podle některých na maturitní ples vůbec nehodí. Někteří dokonce čekali, že se modelka nebude zdráhat i k erotickým hrátkám. Místo toho, aby si všichni užívali krásu Korduly, která by měla být onen večer hlavní hvězdou večera, se všichni otáčeli za Agátou a nechápali, proč se modelka předvádí. Naopak Agátin syn Kryšpín se choval jako naprostý gentleman a ukázal, že je z něho krásný dospívající muž. Zdá se, že maturitní ples si všichni přítomní skvěle užili. Kordula zářila v roli princezny a absenci tance s otcem si vynahradila tancem se svým švagrem a starším bratrem Vincentem. Z dostupných fotografií a videí vyplývá, že Martin Stropnický, se kterým se Veronika Žilková minulý rok rozvedla, na plese nebyl. Zda už úmyslně nebo z pracovních důvodů není jasné. Jak poznamenala samotná herečka, ten večer se sešla celá "Hujerovic" rodina.

Matka i dcera vynesly svatební šaty

Veronika si pro tuto příležitost vybrala šaty ze svatebního centra, jejichž barva byla téměř identická s barvou šatů, které měla na sobě Kordula. Ta si též oblékla svatební šaty, které pro některé sledující byly až nevhodné k maturitnímu plesu. Na některých fotografiích tak spolu vypadají jako by byly sestry. „Dlouhé chystání, nakonec jsme obě dobře zvolily. Úžasná rodina na plese, naše maturantka a všichni sourozenci jsou na místě. Děkuji dětem za soudržnost,“ napsala herečka na Instagramu v průběhu maturitního plesu.

Kordula se na svůj maturitní ples dlouho dopředu připravovala a přesně věděla, jak chce vypadat. Dle všeho si své vlasy nechala upravit ve vyhlášeném pražském kadeřnictví, kam chodí i její sestra Agáta. Ten večer jí vlasy zdobily kaskády jemných vln. Vybrala si béžové šaty zdobené třpytivým topem a sukní posetou růžičkami, a od své školy obdržela bílou růži. Není tedy překvapením, že na ni všichni pohlíželi jako na princeznu. Jedinou výtku, kterou si vysloužila v komentářích bylo, že vypadá trochu smutně. Někteří jí proto začali nazývat jako Šíleně smutnou princeznu.

Otevřít v galerii (1)
Natálka Jirásková byla hvězdou večera.
Natálka Jirásková byla hvězdou večera.Zdroj: Natálie Jirásková - se svolením Natálie Jiráskové, Instagram

Natálie Jirásková za dámu

Modelka Natálie Jirásková, dcera moderátorky Ivy Kubelkové, se chystá na blížící se maturitní zkoušku. K této životní události patří i neodmyslitelný maturitní ples, kdy si žáci posledních ročníků užívají ten nejkrásnější moment v životě. Tuto významnou událost si proto modelka se svou rodinou nenechala ujít a tento čtvrtek na sebe oblékla okouzlující a velmi decentní šaty, ve kterých se svým sledujícím opravdu líbila. Její maminka, bývalé modelka a moderátorka Iva Kubelková následně na Instagramu napsala, že je na svou dceru hrdá.

„Naše maturantka. Love you,“ 

napsala pyšná maminka Iva Kubelková k fotce své dcery, kterou sdílela na Instagramu.

Modelka dojala tancem se svým otcem

Pro tuto slavnostní příležitost si Natálie vybrala elegantní dlouhé černé šaty zdobené třpytkami. Na plese ji doprovodila nejen její mladší sestra Karolína a babička, ale také její dojatý otec George Jirásek, s nímž si zatančila na parketu. Z toho byla její maminka ještě více dojatá a mezi Natálkou a jejím otcem bylo vidět velmi silné pouto. Natálka o své budoucnosti nemá jasné představy, ale modelingem by se živit nechtěla. Jak sama prozradila, přemýšlí o studiu psychologie.

I přesto, že je Natálie Jirásková teprve devatenáctiletá slečna, dokázala se prosadit jako úspěšná modelka. Účastní se módních přehlídek pro renomované české designéry, mezi které patří i Beata Rajská, fotí pro vyhlášené značky a ukazuje, že se mediálního života nebojí. Na maturitním plese chyběl Natáliin přítel, herec a zpěvák Adam Mišík. Ten byl shodou okolností ve stejný čas na jiné pracovní události, kterou nemohl zrušit. Pozornost si vysloužila i Natáliina mladší sestra Karolína, jejíž vzhled byl ohromující. Předvedla se v dlouhých černých šatech bez ramínek, které zdobily perlové výšivky a tyl umístěný mezi prsy. Naopak Iva Kubelková zvolila velmi elegantní, ale především decentní outfit, který zároveň vyzdvihl její dokonalou postavu. 

Zdroje: Instagram, autorský text, expres.cz

Kdo se vám na maturitním plese líbil víc? Kordula nebo Natálie?
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze