Top hledané
Výsledky (0)
Jedna z nejprestižnějších módních událostí v Česku je znovu zahájena. Móda proti proudu na sebe proto nemůže nechat déle čekat!

MBPFW odstartován: Verešová hvězdou z jiné galaxie v modelu Balmain!

Martina Šmalclová
23. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty čtení
Speciální rubrika
Andrea Verešová

Jeden hot a druhý…

Kdo se svěřil do péče stylistů, a kdo doma nejspíš jen v rychlosti otevřel skříň? Nebudete se stačit divit, v čem slavné tváře dorazily na zahájení Mercedes-Benz Prague Fashion Week! Zahájení si nenechala ujít Andrea Verešová, Jitka Schneiderová, Aneta Vignerová, Jitka Nováčková, Terezie Kovalová, Renata Langmannová, Hana Vagnerová a z návrhářů například Osmany Laffita nebo Lukáš Macháček.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Andrea Verešová: Kráska z vesmíru

Andrea Verešová byla jednoznačně nejzářivější hvězdou, která se na MBPFW objevila. Že jsou metalické barvy hitem, už víme ze světových fashion weeků a dost dobře to ví také Andrea. Stříbrný overal Balmain je šik. V kombinaci s extravagantními brýlemi ale působí rozpačitě a slavná modelka je jako návštěvnice z jiné planety.

Stříbrnou střídá zlatá Schneiderová

Není všechno zlato, co se třpytí. Toto rčení nás napadá při pohledu na herečku Jitku Schneiderovou. Šatům z butiku Space Praga v barvě zlaté to spolu s luxusní kabelkou Bulgari dohromady velmi sluší. Co nám ale s modelem nekoresponduje, jsou černé páskové sandálky, které se se zbytkem outfitu tlučou. Kdyby Jitka sáhla po jiné obuvi, bylo by to na jedničku!

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Vignerová s Nováčkovou v barvách jara

Nadšeni jsme z modelů, ve kterých dorazila dvojice českých modelek. Šatník Anety Vignerové se většinou vymyká okoukané klasice, a to je dobře. V zelenkavém modelu značky COS jí to sluší a navíc působí lehce provokativně.

Usměvavá blondýnka Jitka Nováčková oblékla něžný růžový model designérky Vandy Jandy, kterým připomněla, že jaro je tu! I tento luxusní kousek je atypický a spolu se střevíčky Stuart Weizman skvělou trefou do černého.

Terezie Kovalová: Pocta Karlu Lagerfeldovi

Violoncellistka a příležitostná modelka Terezie Kovalová se rozhodla vzdát poctu zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi. V jeho luxusních kouscích dorazila oděná od hlavy až k patě. Vůbec to ale nevadí. Kombinace černé s červenou je šik a nejvíce jsme nadšení z černých maxi šatů – tenhle kousek bychom rozhodně brali do šatníku.

Laffita vs. Macháček: Souboj dvou návrhářů

Při pohledu na dva muže ze stejného oboru jsme se neubránili srovnání. Kterému z nich to víc sluší? Osmanymu v overalu z denimu, nebo Lukášovi v černo-bílé klasice? Oběma stejně! Osmanymu bychom odstranili z límečku zlaté aplikace a Lukášovi vyměnili kalhoty, jejichž příznivcem nebudeme nejspíš nikdy…

Langmannová s Vagnerovou si hlavy příliš nelámaly

Neurazí, nenadchne. Takovým dojem máme z modelu Renaty Langmannové, která na MBPFW dorazila v černých mini šatech a nude trenčkotu. Tady není vůbec nic špatně, jen nám chybí špetka jiskry.

Hana Vagnerová si od nás tentokrát vysloužila ocenění „Nejhorší outfit večera“. Žlutá kabelka, černé zvonáče a šedé triko s potiskem působí, jakoby Hana mířila narychlo do večerky za rohem pro něco k snědku. A to se přitom tahle kráska umí obléknout, to už z minulosti víme!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Tak už jsme se opět dočkali, velký svátek módy odstartoval v Praze na plný plyn. První nedočkavci se nám nahrnuli hned na “entrée” akci, a tak nastal čas na první ostré hodnocení!

Andrea Verešová – Cestovatelka časem

Hned z kraje musím říct, že Andrea je opravdu krásná žena, která si při své figuře může dovolit takřka jakékoliv šaty. Nicméně její disco volba v podobě Balmain overalu mi nepřijde jako vydařená. Ano, overal jako takový je fajn, ale Andrea svým pojetím jakoby až moc tlačila na to být “trendy”, v kurzu, forever young… Sluneční brýle jsou na jedničku, ale ty metalické lodičky na platformě by Olivier Rousteing stopro vyhodil z okna. Suma sumárum, víc mě zaujala ta holka v pozadí v těch úchvatně třpytivých střevíčkách.

Model:70 % Make-up a vlasy: 88 %

Jitka Schneiderová – Zlatý alobal

Jitce to velmi slušelo. Je vidět, že si nechala poradit od odborníků a tudíž vsadila na jistotu. Trendy kabátek svým materiálem připomínající zlatou verzi alobalu je naprosto v pořádku. Jak je vidět, trendy 80. let dorazily přes celý svět už i k nám. Černé páskové střevíčky jsou příjemné na pohled, jen bych pro příště zvolila hravější barvu. Nicméně červená kabelka Serpenti Forever od Bulgari za 93 439 Kč je přesně ten kýžený luxus, který by si dáma měla dopřát… Nádherné.

Model: 78 % Make-up a vlasy: 69 %

Jitka Nováčková – Zapomenuté podvazky

Sladce růžově oděná Jitka mě bavila. Její model bych označila za ten nejvydařenější ze všech. Jak je vidět, sázka na neprotřelá jména návrhářů, jako je Vanda Janda, přináší své ovoce. Páskové lodičky od značky Stuart jsou také hezké, jen by mi k takto sladkým šatům více seděly třeba ty od Sophia Webster, model Evangeline Pink Glitter a třpytivější psaníčko Clara. To by to pak byl model hodnocený celými 100 %!

Model: 89 % Make-up a vlasy: 84 %

Aneta Vignerová – Vojanda do naha

Aneta je známá tím, že se jednak nebojí jít se svojí kůži na trh a za další se nebojí experimentovat. Opětovně jde o ženu s krásnou postavou, které sedne takřka všechno. Proto mě trochu zklamala tato vojensky zelená volba od COS. “Brašna” jak pro okresní zdravotní sestřičky z 50. let a pak ta neforemná sukně… Sako ještě vnímám jako cílenou “cool” provokaci. Bohužel to ale na mě celé působí nemastně neslaně. Není to prostě dotažené. Škoda.

Model: 35 % Make-up a vlasy: 70 %

Lukáš Macháček – Sázka na jistotu

Jo, když jste pán návrhář, máte vždycky výhodu, že víte úplně přesně, po čem sáhnout. Lukáš Macháček je toho jasným příkladem. Jeho model je svěží a i ten jeho již několikrát použitý fór v podobě nasr∗vaček je v pohodě. Ono je konec konců docela oříšek vymyslet pro mužské něco nového, že?

Model: 75 %

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze