Top hledané
Výsledky (0)

Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS18 (1.-8.9.): známe místo konání i módní návrháře!

Eva Ledecká
26. července 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Koloseum Štvanice

Vstupenky na nejvýznamnější podzimní módní událost roku Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS18, která  proběhne ve dnech od 1. do 8. září 2017, jsou již dávno v prodeji a úplný program visí na stránkách akce. Zajímá vás jací návrháři se na ní ukáží a kde vůbec se bude konat?

Netradiční prostor luxusních módních přehlídek

Módní přehlídky v rámci březnového pražského Fashion Weeku probíhaly ve třetím patře obchodního domu Kotva. Návrháře a návštěvníky přivítá však na podzim místo jiné. Jak by se vám líbil třeba takový tenisový stadion? Místem konání luxusních módních přehlídek bude totiž prostor pod křídly tribun z vnější strany tenisového stadionu na Štvanici. 

V netradičním prostoru proběhne 12 přehlídkových bloků (od 2. 9. do 4. 9.) od celkem 19 módních osobností, značek a školních ateliérů. Součástí budou večerní animace v Pařížské ulici, showroomy designérů, představení módní knihy a množství dočasných instalací a výstav v luxusních prodejnách a galeriích. Událost MBPFW SS18 opět získala záštitu primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Oficiálním šampaňským se stane luxusní značka MUMM, jehož přípitkem odstartuje letošní podzimní Mercedes Benz Prague Fashion Week v Pařížské ulici na Harper's Bazar Shopping Night #2.

Čí kolekce budou k vidění?

Můžete se těšit na luxusní kolekce Jaro/Léto 2018 od těchto návrhářů: Adam Kost, Jan Černý, Petra Ptáčková, Zuzana Kubíčková, Lukáš Krnáč, Michael Kovacik, Miro Sabo, Alter Era, Blažek, Imreczeova a Laformela, která poprvé představí pánskou módu. Se svou novou kolekcí zavítá na módní mola také designér Zoltán Tóth, výherce soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2017. Předvede se i nováček na MBPFW - značka Mi Fashion Label a absolventi prestižní tokijské Bunka Fashion Graduate University. Nebudou chybět ani studenti z VŠU z ateliéru módního designu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze