Top hledané
Výsledky (0)
Společnost Benetti představila svou luxusní 50 metrů dlouhou mega jachtu Seven (dříve Blake), která vznikla v loděnici Viareggio. Byla navržena pro unikátní, tichou a vysoce komfortní plavbu.

Neodolatelná kráska, mega jachta Seven od Benetti, připlouvá!

Eva Ledecká
29. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Viareggio je jediná loděnice v Itálii, která má dostatek prostoru pro velké slavnostní ceremonie, v jejímž středu právě tato luxusní loď stála před zraky 300 pozvaných hostů v květnu tohoto roku. Nyní je k vidění na Monaco Yacht Show.

Luxusní mega jachta Seven se pyšní výrazným vnitřním uspořádáním interiéru, který vznikl ve spolupráci s londýnskou firmou Bannenberg & Rowell Design. Má pozoruhodné rozpětí 4000 námořních mil za 11 uzlů a velmi nízkou hladinu hluku. 

Vítejte na jachtě Seven!

Dolní paluba pro hosty má rozlohu 310 metrů čtverečních a nabízí 4 kajuty. Salonek, umístěný na horní palubě, může být přeměněn na další VIP kajutu. Velkým magnetem je sluneční paluba s velkým prostorem pro společenská setkání a prostorný apartmán pro majitele jachty je umístěn na hlavní palubě. Na palubě v zadní části je garáž pro vůz dlouhý až 6,3 metrů, v přední části jsou zaparkovány 2 jet ski. Zadní plavecká plošina představuje plážový klub, odkud vedou dveře na prostornou terasu ve výšce hladiny vody. 

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Luxusní plavba: 15,5 uzlů

Jachta je vybavena dvěma motory Caterpillar C32 Acert, z nichž každý produkuje 1,193 kW. Maximální rychlost je 15,5 uzlů. 

Společnost Benetti byla založena v roce 1873, což ji činí nejstarším italským výrobcem motorových jachet a ikonou italského námořního stylu. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Benetti
Via Michele Coppino, 104 55049 – Viareggio (Lucca) Italy
+39 0584 3821