Top hledané
Výsledky (0)
Bude toto luxusní sídlo s výhledem na oceán i město hnízdečkem lásky Meghan a Harryho?

Nový dům Meghan a Harryho! Tady budou pravděpodobně bydlet!

Mgr. Jana Höger
22. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Dům v Kitsilano

Královský pár už brzy začne novou životní etapu a pomalu se poohlíží po nejrůznějších možnostech bydlení. Jednou variantou, kde by mohli žít, je snové místo v Kanadě v nejžádanější čtvrti Vancouveru zvané Kitsilano. Máte jedinečnou možnost podívat se na jejich možný budoucí dům zblízka.

Bydlení s impozantním okolím na adrese bohatých, které opravdu stojí za to!

Rezidence se nachází mezi samými krásnými luxusními nemovitostmi ve Vancouveru. Ne nadarmo se tomuto místu přezdívá „Golden Miles“ či „Billionaires Row“. Bydlí zde například zakladatel sportovní značky oblečení Lululemon, Chip Wilson. V okolí naleznete exkluzivní výhled na pobřežní fjord Burrad Inlet, pohoří North Shore, ale dohlédnete i na panorama samotného města. Nechybí ani romantika jako hrom, šumící oceán. Vstup královského páru s malým Archiem na toto kouzelné sídlo, bude vést přes schodiště s dokonale upraveným živým plotem a zahradou. O Meghan se ví, že je velkým příznivcem jógy a pilates, dokážeme si představit, že toto působiště bude pro ni jako stvořené.

Otevřít v galerii (2)
Kuchyně, Angell Hasman & Associates Realty
Kuchyně, Angell Hasman & Associates RealtyZdroj: Angel Hasman

Jakým interiérem dům oplývá? A co se ukrývá uvnitř?

Nádherný dům, který pochází z roku 1912, byl několikrát zrekonstruován, nyní odpovídá modernímu pojetí. Doménou interiéru je bílá barva s přírodními tóny. Zabírá celkovou plochu 1142 m2 a má 4 podlaží, možná se v něm však budou navzájem hledat. Sídlo se pyšní šesti ložnicemi, pěti koupelnami, kuchyní, jídelní částí, obývacím pokojem s luxusním krbem, velkolepými okny od podlahy až ke stropu, vyhlídkovými terasami a soukromou zahradou. V horní části domu je dokonce soukromé apartmá určeno pro hosty. Chtěli byste zde žít? Cena nemovitosti je stanovena na 810 miliónů korun.

Otázkou zůstává, jestli tady budou mít soukromí a klid, po kterém tak usilovně touží.

Otevřít v galerii (2)
Jídelní část, Angell Hasman & Associates Realty
Jídelní část, Angell Hasman & Associates RealtyZdroj: Angel Hasman
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze