Odlet za kšefty: Meghan a Harry porušili karanténu!

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle se rozhodli zvednout kotvy a posunout se o kus dál. Podle nejnovějších informací opustila rodina Kanadu a usídlila se v Kalifornii.
29. března 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Uprostřed pandemické krize, kdy je celý svět obklopen šířícím se virem COVID-19 se vévoda a vévodkyně se Sussexu rozhodli, že před uzavřením hranic mezi Kanadou a USA společně se svým desetiměsíčním synem Archiem opustí dosavadní Vancouver a trvale se usadí v Los Angeles. Přestože se v současné době staly Spojené státy epicentrem nákazy a počty obětí koronaviru neustále stoupají, rodině to nezabránilo odletět soukromým letadlem a narychlo změnit místo svého pobytu. 

Zdá se, že si Meghan a Harry nemohli najít lepší načasování. Jejich bleskurychlý přesun byl zcela jistě další ,,podpásovkou” nejen pro královnu, ale i ostatní členy královské rodiny. Princ Harry svým jednáním působí na řadu svých fanoušků jako nevychovaný a nevděčný syn. Jeho otci, princi Charlesovi, byl před pár dny diagnostikován koronavirus a následník trůnu musí v těchto dobách čelit boji s touto velmi zákeřnou nemocí. O jeho zdraví se bojí nejen jeho blízcí, ale i Britové. 

Britský princ Charles se nakazil koronavirem.
Britský princ Charles se nakazil koronavirem. • Zdroj: instagram: royalfamily
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m, Praha 5

Manželský pár si ale uprostřed toho všeho uvědomil,  že svět se točí dál, tak proč se v období krize jednoduše nepřesunout do jiného města? Navíc Meghan má v Hollywoodu svou maminku Doriu a také řadu přátel především z filmového průmyslu. O "kšefty" nouzi určitě mít nebude. Oba dva se vzdali svých královských povinností a tak mají  nárok na poklidný život jako každý normální smrtelník, no ne? 

Zdroj: instagra: meghan_markle

Hola, hola, Hollywood volá!

Co mají společného zpěvák a uznávaný rocker Jon Bon Jovi a princ Harry? Odpověď zní: Nově vydanou píseň pro charitu!

Píseň byla konečně vydána
Píseň byla konečně vydána • Zdroj: instagram: sussexroyal

Zpěvák Bon Jovi a princ Harry se sešli koncem února, aby společně vydali nový singl ,,Unbroken.” Výtěžek ze skladby, která byla nahrána v ikonickém hudebním studiu Abbey Road, půjde do nadace Invictus Games Foundation, kterou založil princ Harry pro zraněné veterány. Nyní si ji můžete poslechnout i vy a posoudit, zdali princ Harry nebude v příštích letech třeba nový Ed Sheeran. 

Zdroj: instagram: bonjovi

Doma nesedí ale ani jeho žena Meghan. Jako bývalá herečka se jistě těší na dny, kdy si bude moci opět stoupnout před kameru. Vzhledem k téměř celosvětové karanténě to ale asi tak rychle nepůjde a tak si mezitím musela vystačit jako dabérka. Lepší malá práce v showbyznysu, než žádná, ne? Meghan podepsala smlouvu s kanálem Disney, kterému namluvila komentář pro nový dokument s názvem “Elephant.” Film vyjde 3. dubna. Zdá se, že se Meghan ve staronových vodách Hollywoodu rozhodně neztratí. 

Meghan byla dříve známá ze seriálu "Suits"
Meghan byla dříve známá ze seriálu "Suits" • Zdroj: instagram: meghan_markle
Zdroj: instagram: meghan_markle

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Nela Štefanová