Top hledané
Výsledky (0)
Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle se rozhodli zvednout kotvy a posunout se o kus dál. Podle nejnovějších informací opustila rodina Kanadu a usídlila se v Kalifornii.

Odlet za kšefty: Meghan a Harry porušili karanténu!

Nela Štefanová
29. března 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Meghan a Harrry

Uprostřed pandemické krize, kdy je celý svět obklopen šířícím se virem COVID-19 se vévoda a vévodkyně se Sussexu rozhodli, že před uzavřením hranic mezi Kanadou a USA společně se svým desetiměsíčním synem Archiem opustí dosavadní Vancouver a trvale se usadí v Los Angeles. Přestože se v současné době staly Spojené státy epicentrem nákazy a počty obětí koronaviru neustále stoupají, rodině to nezabránilo odletět soukromým letadlem a narychlo změnit místo svého pobytu. 

Zdá se, že si Meghan a Harry nemohli najít lepší načasování. Jejich bleskurychlý přesun byl zcela jistě další ,,podpásovkou” nejen pro královnu, ale i ostatní členy královské rodiny. Princ Harry svým jednáním působí na řadu svých fanoušků jako nevychovaný a nevděčný syn. Jeho otci, princi Charlesovi, byl před pár dny diagnostikován koronavirus a následník trůnu musí v těchto dobách čelit boji s touto velmi zákeřnou nemocí. O jeho zdraví se bojí nejen jeho blízcí, ale i Britové. 

Otevřít v galerii (3)
Harry a Meghan
Harry a MeghanZdroj: Profimedia
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha, Praha 5
Otevřít v galerii (3)
Princ Charles
Princ CharlesZdroj: Profimedia

Manželský pár si ale uprostřed toho všeho uvědomil,  že svět se točí dál, tak proč se v období krize jednoduše nepřesunout do jiného města? Navíc Meghan má v Hollywoodu svou maminku Doriu a také řadu přátel především z filmového průmyslu. O "kšefty" nouzi určitě mít nebude. Oba dva se vzdali svých královských povinností a tak mají  nárok na poklidný život jako každý normální smrtelník, no ne? 

 

Hola, hola, Hollywood volá!

Co mají společného zpěvák a uznávaný rocker Jon Bon Jovi a princ Harry? Odpověď zní: Nově vydanou píseň pro charitu!

 

Zpěvák Bon Jovi a princ Harry se sešli koncem února, aby společně vydali nový singl ,,Unbroken.” Výtěžek ze skladby, která byla nahrána v ikonickém hudebním studiu Abbey Road, půjde do nadace Invictus Games Foundation, kterou založil princ Harry pro zraněné veterány. Nyní si ji můžete poslechnout i vy a posoudit, zdali princ Harry nebude v příštích letech třeba nový Ed Sheeran. 

 

Doma nesedí ale ani jeho žena Meghan. Jako bývalá herečka se jistě těší na dny, kdy si bude moci opět stoupnout před kameru. Vzhledem k téměř celosvětové karanténě to ale asi tak rychle nepůjde a tak si mezitím musela vystačit jako dabérka. Lepší malá práce v showbyznysu, než žádná, ne? Meghan podepsala smlouvu s kanálem Disney, kterému namluvila komentář pro nový dokument s názvem “Elephant.” Film vyjde 3. dubna. Zdá se, že se Meghan ve staronových vodách Hollywoodu rozhodně neztratí. 

Otevřít v galerii (3)
Meghan rasismu.
Meghan rasismu. Zdroj: Profimedia

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze