Top hledané
Výsledky (0)
Jak velkou slevu vám může dát umělec, pro kterého jste konkurence? Tentokrát to bylo vážně dost!

Měli jste zálusk na luxusní sídlo Kennyho G? Pozdě, koupil ho rapper Lil Dicky s velkou slevou

Denisa Zajíčková
31. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Nemovitost nabízí dostatek soukromí

Raper a komik Lil Dicky nedávno zakoupil exkluzivní rezidenci saxofonisty Kennyho G v Los Angeles za ohromujících 6,3 milionu dolarů! Tato luxusní nemovitost nabízí pět ložnic, pět a půl koupelen, moderní posilovnu, útulnou knihovnu, soukromý balkon, nádherný bazén a samostatnou garáž pro dvě auta s bytem pro hosty, který kdysi sloužil jako nahrávací studio Kennyho G. Lil Dicky tak získal nejen působivý obytný prostor, ale i kus hudební historie v podobě bývalého studia pro nahrávání. Kenny vlastnil v letech 2007 - 2021. Sídlo se nachází v luxusní čtvrti Los Angeles.

Pohoda jako na dovolené!

Dům o rozloze skoro 5 000 metrů čtverečních byl postavený na konci 80. let a navržený architektem z Ojai Kevinem A. Clarkem. Loni investoval více než 3 miliony dolarů na náročnou přestavbu a renovaci interiérů, ty už si teď ale bude užívat nový vlastník. Původně chtěl prý Kenny za dům získat minimálně 7,5 milionů dolarů, slevil ale více než o milion. 

Na samotě na vrcholu vysokého pahorku ve slepé ulici v kopcích Studio City je dům maskovaný před zraky veřejnosti za vysokými branami, tyčícími se zdmi a zarostlými živými ploty. Za dlouhou příjezdovou cestou se současná stavba v tradičním stylu východního pobřeží vyznačuje vtipnými předními dveřmi v holandském stylu natřenými výraznou modrou. 

Luxusní byt 3+kk na pronájem, Praha
Luxusní byt 3+kk na pronájem, Praha, Praha 3

Relax u krbu? Není problém

Mezi hlavní přednosti celé nemovitosti patří rustikální podlahy z tvrdého dřeva, sady francouzských dveří otevírajících se do zahrad, úžasný výhled nebo nabílené dřevěné trámové stropy. Sympatický je také obývací pokoj vybavený krbem, posilovna, dřevem obložená knihovna s vlastním krbem a modernizovaná kuchyně s dvojitými ostrůvky, mramorovými deskami a prémiovými spotřebiči Miele, Wolf nebo Sub-Zero. Nahoře nabízí hlavní útočiště krb s posezením, nechybí ani lázeňská vana a soukromý balkon s nádherným výhledem. Pozemek je udržovaný a nabídne perfektní místo k odpočinku i relaxu.

Otevřít v galerii (1)
O krásné výhledy tu není nouze
O krásné výhledy tu není nouzeZdroj: Profimedia

Luxus, kde vznikal úspěch

Kenny G je americký saxofonista a skladatel, který se stal jedním z nejúspěšnějších a nejznámějších jazzových hudebníků. Jeho skutečné jméno je Kenneth Bruce Gorelick, a narodil se 5. června 1956 v Seattlu ve státě Washington.

Je považován za jednoho z nejlepších hráčů na smooth jazzový saxofon a je známý pro svůj unikátní hudební styl. Za svou kariéru získal mnoho ocenění, včetně několika cen Grammy. Jeho album s názvem Duotones z roku 1986 bylo velmi úspěšné a pomohlo mu dostat se mezi přední umělce mezinárodní scény. Kromě své hudební kariéry byl Kenny G také často spojován s charitativními a humanitárními aktivitami, díky kterým pomáhal tisícům lidí po celém světě. Je jedním z nejprodávanějších jazzových umělců v historii a jeho hudební odkaz je stále živý i po více než třiceti letech profesionální kariéry.

Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373,

Od copywritera k rapperovi

Lil Dicky má za sebou poněkud kontroverznější kariéru, čemuž odpovídá i jeho zvolený pseudonym. David Andrew Burd je americký rapper, komik a textař. Narodil se 15. března 1988 ve Virginii. Svou popularitu získal svým humorným přístupem k rapu a vytvářením komických hudebních videí, které se staly virálními po celém internetu. Dříve pracoval Lil Dicky jako copywriter v reklamě. I díky tomu pak zvládal tvořit vtipné a svižné texty, hrát si s jazykem a dávat do toho i špetku své inteligence. Jeho hudební styl často kombinuje humor s aktuálními tématy a vlastními zkušenostmi. Mezi jeho nejznámější singly patří Ex-Boyfriend, Save Dat Money a Freaky Friday, který natočil s Chrisem Brownem. Lil Dicky se také věnuje charitativním aktivitám a je znám svým otevřeným a nekonvenčním přístupem k rapové scéně.

Co najdete ve Studio City?

Studio City, umístěné v srdci Los Angeles, je městskou čtvrtí, která představuje jedinečné spojení zábavy, kultury a života ve městě. Tato malebná oblast, která se rozkládá v blízkosti studií v Hollywoodu, se stala domovem pro mnoho umělců a kreativců. Kenny nebyl výjimkou. Svůj domov zde našel na dlouhé roky, a teď bude v péči o unikátní nemovitost pokračovat snad Lil Dicky.

Svůj název získala městská čtvrť díky historickým filmovým studiím, která se v této oblasti nacházejí již od 20. let minulého století. Snad odjakživa byla považována za ideální prostředí pro tvorbu filmů a televizních pořadů. S postupem času se ale stala i rezidenční čtvrtí a získala svůj jedinečný charakter, pro který se ceny místních nemovitostí šplhají do astronomických výšek.

Městský život v této čtvrti nabízí pestrý mix kaváren, restaurací, uměleckých galerií a butiků. Ventura Boulevard, hlavní tepna Studio City, je plná života a nabízí obyvatelům i návštěvníkům poutavý pohled na místní kulturu. Od exkluzivních obchodů po retro second-hand - najdete zde zkrátka vše. Ve čtvrti je i dostatek kin, divadel a uměleckých center.

Nedaleko Studio City leží známý Griffith Park, rozsáhlý přírodní park, který nabízí oddech od městského shonu. Možnosti pro venkovní aktivity jsou zde nepřeberné - od pěších túr až po jízdu na kole. Studio City je také známé pro své pěkné parky a rekreační oblasti, které lákají rezidenty každého věku.

Zdroj: redakce, robreport.com, people.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze