Top hledané
Výsledky (0)
Významná módní událost, která proběhne od 16. 3. do 23. 3. 2018, se nezadržitelně blíží! Jací designéři představí své luxusní kolekce FW 2018 a jaký program je připraven?

Mercedes-Benz Prague Fashion Week se blíží! Na co se můžete těšit?

Martina Šmalclová
05. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Michael Kovacik SS18

16 českých a slovenských designérů představí luxusní kolekce FW 2018

Přehlídkovým dnům bude patřit období od soboty 17. 3. do pondělí 19. 3. Během nich se na mole, v luxusním barokním Clam-Gallasově paláci, představí 16 českých a slovenských autorů a značek, práce studentů Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM a tvorba ukrajinského návrháře Borise Vozianova. Představeni budou také čtyři finalisté soutěže pro začínající návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2018. 

MBPFW uvede etablované značky i začínající návrháře 

Nadcházející Mercedes-Benz Prague Fashion Week je návratem domácích návrhářských hvězd - Jakub Polanka, Denisa Nová DNB, Monika Drápalová nebo autorské duo CHATTY - ti všichni se po krátce absenci znovu objeví na mole.

Luxusní sestavu módních designérů doplní Adam Kost, Blažek, Imreczeova, Jan Černý, LAFORMELA + Footshop, Lukáš Krnáč, Lukáš Lindner Atelier, Michael Kovacik, Nehera, ODIVI, Petra Ptáčková, Vozianov a studenti Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM.

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

Bohatý program, ve kterém nechybí ani oblíbené večírky! 

Mimo přehlídkový program je nachystána řada aktivit dostupných veřejnosti. V holešovickém Vnitroblocku se 20. 3. od 19:00 do 22:00 uskuteční prodejní představení speciální kolekce LAFORMELA pro FOOTSHOP. Návrhářka Zuzana Kubíčková představí 21. 3. v prostorách Hauch Gallery od 17:00 do 22:00 svou zcela novou linii POP by Zuzana Kubíčková, která se ponese ve stylu „see now, buy now.“

Chybět nebudou ani oblíbené večírky! V den zahájení můžete zajít do industriálního prostoru Staré čistírny odpadních vod v Bubenči a na poslední dva večery týdne módy bude veřejnosti otevřen ve známém Groove Baru PAPER DISCO BY BLUE PAPER.

K vidění toho bude ale mnohem víc! Kompletní program luxusního týdne módy, najdete na stránkách www.mbpfw.com.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze