Top hledané
Výsledky (0)
Není tajností, že Donald Trump, nový americký president, je prvním podnikatelem a realitním magnátem v Bílém domě. V Miami například vlastní luxusní hotel a golfový resort, který prošel v nedávné době nákladnou rekonstrukcí.

Miami Donalda Trumpa

Eva Ledecká
02. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Trump National Doral Miami

V Miami najdete nepřehlédnutelný luxusní hotel a golfový resort Trump National Doral Miami. Nachází se na pozemku o velikosti 800 akrů a Trump ho koupil v roce 2012. Tento legendární golfový resort byl otevřen v roce 1960 a od té doby ho navštěvovaly celebrity z celého světa.  

Součásti luxusního resortu

Jeho součástí jsou 4 golfové hřiště, 643 luxusních ubytovacích zařízení, jedinečné místo na pořádání společenských událostí, exkluzivní možnost stolování a mezi novinky patří dokonalé spa.

Golf: luxusní sport si žádá luxusní zázemí

Důvod, proč je jih Floridy synonymem skvělého golfu, je Trump National Doral Miami, který je nyní nově pod vedením Donalda Trumpa nejlepším golfovým resortem v zemi. Je domovem 4 golfových hřišť včetně ikonického hřiště Blue Monster. Mezi další se řadí Golden Palm, Red Tiger a Silver Fox.

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Blue Monster

Golfové hřiště Blue Monster hostilo prestižní událost PGA Tour v posledních 55 letech. Ve skutečnosti každý hráč, který v golfu něco znamená, zažil svůj osobní okamžik slávy právě na tomto místě. Golfové hřiště je proslaveno 18. jamkou, která byla zařazena mezi top 100 jamek světa.

Rekonstrukce za 250 milionů USD

V nedávné době prošlo luxusní golfové hřiště Blue Monster a celý resort kompletní rekonstrukcí, o kterou se zasloužil legendární architekt Gil Hanse. Zdařená luxusní podoba nového hřiště opět potvrdila, že se jedná o jednu z nejnáročnějších a nejvelkolepějších hřišť světa. Celková rekonstrukce stála 250 milionů USD.

Trump International Beach Resort Miami

Mezi další majetek Donalda Trumpa v Miami patří luxusní beach resort na Sunny Isles Beach. 360 pokojů a apartmánů v tom nejvyšším luxusu bylo designováno pro rodiny s dětmi. Místní luxusní bar se může pochlubit například nabídkou 12 druhů piňa-colady.

Další nemovitosti Donalda Trumpa

Kromě nemovitostí v Miami vlastní Donald Trump golfové resorty i v Evropě, hotely a domy po celém světě. V Las Vegas je to luxusní hotel Trump International, který vypadá jako celý ze zlata. V Palm Beach vlastní luxusní rezidenci se 126 pokoji. je to ta rezidence, kde se oženil se svou současnou ženou Melanií. Ve Wall Street v New Yorku je majitelem domu z roku 1930 a nesmíme zapomenout na Trump Tower na 5. Avenue na Manhattanu. Tím výčet nemovitostí Donalda Ttrumpa samozřejmě nekončí, ale pro malou představu o tom, kdo stojí v čele USA to myslíme postačí.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze