Top hledané
Výsledky (0)
Nejznámější big band v Čechách Original Vintage Orchestra, který má pod palcem režisér Jiří Vejdělek, vydává svou první desku s názvem „We Are The Swing Champions“. Spojil své síly s legendárním zpěvákem kapely Chinaski. Máme se na co těšit!

Michal Malátný a swingový big band. Chystá se luxusní deska!

Mgr. Jana Höger
04. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Michal Malátný

Žhavému „spoileru“ se neubráníme

Kdo všechno bude zářit na nově chystané desce? Nemůže chybět vynikající americký zpěvák Chuck Wensley, kterého už posluchači mohli zaregistrovat na některých koncertech spojených s Original Vintage Orchestrem. A taky okouzlující zpěvačky v podobě tria říkající si „Hot Sister“. Jako luxusní velký bonus se můžete těšit na famózní hlas Michala Malátného z oblíbené české kapely Chinaski. Tento zpěvák nechal frontmanem Original Vintage Orchestra, Petrem Kroutilem, swingově zaranžovat svoji píseň s názvem „Každý ráno“.

„S Michalem jsem cover písně vytvořil už v loňském roce, když kývl na nabídku, že ji s námi nahraje na naše první album, byl jsem neuvěřitelně nadšený,“ dodává Petr Kroutil.

Hot Sisters a Original Vintage Orchestra
Chuck Wensley ve svém živlu
Jiří Vejdělek a Original Vintage Orchestra

Vychutnat si luxusní živé vystoupení společně s křtem desky si budeme moci na jaře roku 2019 v pražské Lucerně. Provázat nás už ani nemůže nikdo jiný než velice skvělý řečník a miláček publika, režisér a scénárista Jiří Vejdělek, se kterým jste se mohli setkat na vystoupení v pražském klubu Lávka. Jaké to tam bylo, si můžete přečíst v našem článku Jak to rozjel Original Vintage Orchestra.

Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská
Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská, Praha 1

Original Vintage Orchestra jsou opravdu originální!

Toto luxusní seskupení hraje swing 20. a 30. let, ale hlavně originální a energické úpravy slavných moderních písní v dobovém stylu od Queen až po Visací zámek. Dávají jim novou formu i pojetí, u nichž si každý přijde na své!

„Baví mě vytvářet originální nové a zábavné aranže velkých hitů a posouvat je někam, kde byste je nečekali, ale kde vám to přesto dělá radost. Dokud za mnou diváci a divačky nechodí s tím, že se jim nová úprava líbí ještě víc než původní originál, nejsem spokojen,“ říká Petr Kroutil s elánem sobě vlastním.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Jak to rozjel Original Vintage Orchestra? Fenomenální show na vlastní kůži!
Zobrazit článek
Prožijte gala večer v rytmu swingu: Sinatrology 22.12.2018
Zobrazit článek
Original Vintage Orchestra
Petr Kroutil Jazzová agentura Martinská 5 110 00 Praha 1
+420 776 031 392