Top hledané
Výsledky (0)
Soutěž Survivor zná svého vítěze.

Mikýř vyhrál Survivor, žádné překvapení. Omylem to na TikToku zveřejnil už ráno se slovy hupsík, dupsík

Denisa Zajíčková
18. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Proti Mikýřovi neměla Nikola šanci

Drsná reality show Surivor zná svého vítěze - a není to nijak překvapivé. Už v úterý ráno se na TikToku Martina Mikysky objevilo video s vítěznou fotografií, ke které bylo připsáno „hupsík, dupsík“. Vzhledem k tomu, že je Mikýř známý šprýmař, si všichni mysleli, že reálně nevyhrál a jen si dělá legraci. Když se ukázalo, že to opravdu někdo zveřejnil omylem a Mikýř je vítězem, zařadilo se to do dalších spoilerů téhle řady, které unikly tak trochu omylem. A marketingový tým Mikýře si připisuje dost velký černý puntík.

Mikýř si své vítězství tvrdě vybojoval
Mikýř si došel pro jasnou výhru
Mikýř byl ve sportovních soutěžích velmi úspěšný
Byla to jasná finálová trojice?

Nikola si přála být první ženou, která vyhraje v Česku Survivor - a také chtěla dle svých slov vyhrát ty miliony. Jenže to se jí nepovedlo. Porota nakonec rozhodla, že prvenství si nejvíce zaslouží Martin Mikyska, který se od začátku celé hře spíše smál a byla mu na obtíž. Nakonec hra ale semlela i jeho, jak trefně poznamenal Ondřej Novotný. A začala se hrát ta lepší polovina, kde se konečně bojovalo o přežití - a ne o letenky domů. Prvních pár dílů byla totiž těžká ufňukaná nuda a někteří diváci přestali na soutěž koukat.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Když odešel Márty, začaly padat hlavy

Ať už to byla Ornella, která se rozhodla (pochopitelně) dát přednost rodině, Sebastian, který odstoupil kvůli nemoci svého otce, nebo Filip Křížek, který údajně odešel domů, protože mu v práci nedali více dovolené. Dlouhou dobu se zdálo, že v téhle hře zkrátka nikdo nechce hrát. 

Zlomilo se to až ve druhé polovině, kdy vypadl Márty. Toho totiž herní krok jeho soupeřů velmi překvapil, a tak začaly padat hlavy v jeho alianci. To nakonec dovedlo Mikýře až k jeho vítězné pozici, kdy už bylo vcelku evidentní, kdo tomu na ostrově šéfuje. Když zbyl ve čtveřici přeživších streamer Tomáš, už mohl jen čekat na smrt. Jeho jedinou nadějí bylo porazit Mikýře v duelu, ale ani to se mu nepovedlo. 

Otevřít v galerii (2)
Tomáš s Pirátem šli z kola ven
Tomáš s Pirátem šli z kola venZdroj: se souhlasem TV Nova

Martin Carev se ve finále objevil zřejmě náhodou

Mikyska pak nazval poslední trojici „harrypotterovskou trojkou“ a byl rád, s kým došel až na konec. A není divu. Martin Carev se tam totiž objevil zcela omylem, většinu hry byl neviditelný, a tak se zdá, že se na něj spíš zapomnělo. Navíc před porotou reálně neznamenal žádnou hrozbu, protože by mu vítězství dost pravděpodobně nikdo nedal. Sám Novotný se nechal slyšet, že se ho bude muset po skončení Survivoru zeptat, zda taktika být neviditelný byla zvolená náhodou nebo pečlivě promyšlená. Dost pravděpodobně to druhé.

Přání Nikoly se nakonec nesplnilo - a ani diváků. Ti si totiž mysleli, že se Mikýř titulu krále vzdá nebo Nikole věnuje vyhrané peníze. Spekulovali, že jemu o výhru nejde a nepotřebuje ji. Zda je to pravda, to ví jen on sám, ale k žádnému takovému gestu nakonec nedošlo. To se nestalo - alespoň do teď. Svou výhru ale naznačil i avizováním placeného kanálu, který spouští hned druhý den po svém vítězství. 

Otevřít v galerii (2)
Vítězná trojice soutěže Survivor
Vítězná trojice soutěže SurvivorZdroj: se souhlasem TV Nova

Zda tak výhra nakonec půjde na dobré účely, nebo ji Mikýř využije pro rozvoj svého podnikání, na to si budeme muset ještě chvíli počkat. Budiž mu k dobru, že o jeho "právu na výhru" nepochybuje takřka nikdo. Podle názorů diváků si to opravdu vybojoval. Navíc se někteří dívali jen kvůli němu! A příští rok budou mít další celebrity šanci se mu vyrovnat.

Celebrity i v dalším ročníku

Vzhledem ke speciálnímu úkolu, který chodil účastníkům spolu s pozvánkou na velké finále do Duplexu, bylo prozrazeno i další tajemství - celebrity nebudou chybět ani v dalším ročníku. Přitom právě letos volali někteří po tom, aby byl Survivor jen pro fanoušky, kteří se sami přihlásí. Většina celebrit totiž letos drsné podmínky nezvládala - a každý druhý chtěl domů. Uvidíme, jestli v příštím ročníku bude volit produkce lépe.

Mikýřovi k vítězství gratulujeme!

Zdroj: autorský článek, |nstagram, TV Nova

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze