Top hledané
Výsledky (0)
Výroba robotů se stává velkým businessem. Osamělí muži se nezřídka do své umělé polovičky i doopravdy zamilují.

Milování s robotem: ano nebo ne?

Eva Ledecká
14. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Živá barbie Valeria Lukyanová

Roboti jsou velmi realistické panny, které jsou obdařeny sofistikovanými pohyby, jež jsou velmi blízké těm lidským.

Na veletrhu CES v Las Vegas byla odhalena kontroverzní robotka Harmony, která jako první dokáže nabídnout emotivní spojení. Už se jí však vyrábí sestra Solana. Ta bude ještě dokonalejší: bude disponovat vyměnitelným obličejem a pomocí aplikace spojené s počítačem v její hlavě, bude možné měnit jí náladu a osobnost. Různé paruky potom už jen zajistí pokaždé novou podobu.  

Milování se Samanthou... jako s opravdovou ženou!

Designér sexrobotů Sergi Santos přišel v nedávné době se Samanthou, jednou z posledních hyperrealistických robotů. Je obdařena 8 různými módy jako je rodina, zábava, spánek nebo 3 různá nastavení milování: romantické, klidné a divoké.

Její android je tak erotický, že si k němu muži vytváří opravdové city. Výrobci tvrdí, že může být svedena, před samotným aktem lásky musí být vzrušena a dokáže mít orgasmus zároveň s vámi. Má čidla v obličeji, na rukou, prsou a ženských pohlavních orgánech, takže vyžaduje jemnější přístup než její předchůdkyně. Je vybavena krátkodobou i dlouhodobou pamětí. Může se zaměřit na negativní nebo pozitivní věci, které jste udělali, což je velmi lidské a představuje to jistou formu inteligence a osobnosti.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Hyperrealističtí roboti jsou vyrobeni z polymeru, mluví, vzdychají a prodává je společnost Synth Amatus za cca 3 300 USD. Luxusnější verze však pořídite i za desítky tisích dolarů.

Zaplaťte si luxusní dámu z plastu

V Paříži byl letos v únoru otevřen vykřičený dům s těmito robotkami pro ty, kteří dávají přednost plastům před lidským tělem. Luxusní klub má několik místností, kde si zákazníci mohou užívat lásku se sexroboty různých tvarů, barev a velikostí. Ještě předtím byl otevřen podobný podnik ve Velké Británii v Gatesheadu, který sloužil jako zkušební kabinka: „Vyzkoušej před nákupem!“

Milování ve společnosti virtuální reality a umělé panny

Společnost Camsoda přišla s absolutní novinkou, a tou je ultimátní zážitek pro dospělé, při kterém se uživatel může milovat s modelkou prostřednictvím kombinace virtuální reality a umělé panny. Jedná se o luxusní zážitek VIRP, což je zkratka pro Virtual Intercourse with Real People. Vibrátor, který používá pravá modelka, je spojen s pannou, která dokáže napodobovat její pohyby. Zároveň si můžete nasadit sluchátka a brýle pro VR a pozorujete tak modelku přímo v akci.

Co přinese budoucnost a co na to odborníci?

Výrobci robotů v nedávné době zveřejnili, že také pracují na vývoji nového teplého těla se senzory, které budou odpovídat na doteky. Brzy spatří světlo světa také luxusní pánská verze sexrobotů, která bude mít bionický penis a pozor, jeho erekce bude NEKONEČNÁ! Už nyní je o něj enormní zájem!

Experti tvrdí, že se sexroboti stanou součástí běžných domácností už v nadcházející dekádě a kolem roku 2050 se s nimi běžně budeme ženit a vdávat. Přestože mnoho mužů tvrdí, jak jim tyto umělé dámy zachránily život, například sexuolog Lev Shcheglov varuje před negativními dopady:

„Sex s roboty je jenom nepravá imitace a může vést k psychopatickým poruchám a izolaci.“

Odborníci také varují, že tato „zábava“ může vyvolat nárůst znásilnění a pedofilní perverze, jelikož si tito lidé zvyknou na soulož zcela poddajnou, zcela bez viny.

O lásce mezi robotem a člověkem pojednává například dokument BBC Can Robots Love Us?

A co vy? Chtěli byste vyzkoušet milování se sexrobotem? Napište nám svůj názor pod příspěvek na našem facebooku!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rychlá zpověď – Andrej Babiš
Zobrazit rozhovor
Rychlá zpověď – Mahulena Bočanová
Zobrazit rozhovor