Top hledané
Výsledky (0)
Na každý hit skupiny ABBA ihned běžíte k parketu? V tom případě budete stejně jako já nadšeni z jejich unikátního muzea. Čekají tu na vás nejen luxusní outfity z videoklipů a koncertů ale i karaoke!

Milujete ABBU? Musíte do jejich muzea ve Stockholmu – je to pořádná jízda!

Martina Šmalclová
04. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
ABBA: The Museum

V cizím těle

Při návštěvě ABBA: The Museum se nebudete nudit ani malou chviličku. Než vstoupíte dovnitř, čekají vás před vchodem siluety všech 4 hlavních představitelů – Agnethy, Anni-Fryd, Bennyho i Björna, a tak si můžete zkusit, jak by vám to v jejich těle slušelo. A co potom? No přeci vzhůru za zábavou!

Vítejte v luxusním ráji Waterloo

Pokud patříte k milovníkům módy, budete si v muzeu připadat jako v božském ráji. Najdete tady luxusní outfity z videoklipů a vystoupení, mezi kterými nechybí ani ikonické sametové a hedvábné kousky se stříbrnými aplikacemi z klipu Waterloo.

Maskérna, kostymérna, šampaňské

Muzeum nabízí také luxusní pohled do maskérny se všemi nezbytnými proprietami. Lak na vlasy, parfém, hřeben... a chybět nemůže samozřejmě ani šálek kávy nebo sklenička se šampaňským!

Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m
Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m, Praha 6

Střihněte si na pódiu Mamma Mia  

Máte rádi adrenalin a jste extrovert? Střihněte si jeden z úspěšných hitů skupiny ABBA rovnou na pódiu! Na obrazovce před vámi se vám zobrazujte text písně a na podlaze navíc i taneční pohyby. Při téhle zábavné aktivitě tak procvičíte nejen hlasivky, ale i namasírujete svaly. Který ze songů zvítězil u mě? Luxusní a nesmrtelná Mamma Mia.    

Do budky. PS: Pozor na faleš!

Pokud si na výstup na pódiu netroufnete, nevadí. Můžete zvolit druhou komornější variantu, kterou jsem si také vyzkoušela. V budkách se závěsem navolíte požadovanou píseň a dle textu na obrazovce ji odzpíváte. Ani tady ale nevyváznete úplně jednoduše... Na konci vašeho výkonu vás zařízení oboduje, a pokud jste pěli falešně, máte se na co těšit. Desítek se nejspíš nedočkáte. Ale nebojte, nebudete v tom případně sami. O svém dosaženém skóre taktně pomlčím.

Co dalšího tu najdete?

Přehlídku vydaných desek, voskové figuríny hlavních představitelů, ikonické předměty včetně elektrické kytary z klipu Waterloo nebo obchod se suvenýry. Plné vstupné v současné době pořídíte za 250SEK, což je přibližně 628 korun. Plánujete-li cestu do Stockholmu, pak ABBA: The Museum nesmíte vynechat. Budete na něj ještě dlouho vzpomínat.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
ABBA: The Museum
Djurgårdsvägen 68 115 21 Stockholm Sweden
+46 812 132 860