Top hledané
Výsledky (0)
Likér Grand Marnier, který proslavil firmu Marnier Lapostolle, se na trhu objevil poprvé roku 1880. Je lahodnější s každým dalším douškem. Pokud chcete do nadcházejícího roku vstoupit opravdu luxusně, likér Grand Marnier bude tou správnou volbou.

Mimořádná alchymie vášně. Oslavte nový rok likérem Grand Marnier

Mgr. Jana Höger
27. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Zkuste si představit...

Jeho mimořádně bohaté a zároveň velice jemné pomerančové aroma, jehož základem je výluh z hořkých haitských pomerančů a koňaku, je neodolatelné. Pro velice jemnou a delikátní chuť je vhodný i jako vynikající doplněk dezertu. Milovníci jemných kvalitních luxusních likérů se špetkou ostrosti si přijdou na své.

Autor vynikajícího luxusního likéru, který porušil status quo

Louis-Alexandre Marnier Lapostolle měl excentrický nápad vytvořit něco avantgardního. Likér, který by přitahoval svět více než jednu generaci. V roce 1921 zakoupil hrad Bourg-Charente, aby zde připravil likér s nejlepší možnou kvalitou a založil si svou vlastní výrobní řadu pojmenovanou samozřejmě po tvůrci, Grand Marnier. Zajímavostí je, že L.A.M. Lapostolle narušil zaběhlé konvence tím, že koňak zkombinoval s pomeranči.

Co všechno můžete okusit?

Cordon Rouge jako likér brilantní jantarovými až topazovými tóny. Aroma je vynikající. Ucítíte náznak vanilky s příslibem kandované chuti. Koňak v něm použitý pochází z nejhodnotnějších oblastí Charente – Grand a Petit Champagne. Cena: 600 Kč.

Louis Alexandre byl vytvořen na počest zakladatele. Teplá jantarová barva s odstíny mědi vás láká k ochutnání. Aroma by se dalo popsat jako kandovaná kůra s esencemi bergamotu. Obsahuje 82% koňaku a 18% pomerančového likéru. Cena: 1.400 Kč.

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Cuveé du Centenaire byl připraven poprvé ke stému výročí založení firmy a je zde využíván k maceraci koňak, jenž je nejméně deset let starý. Jaká příchuť se vám rozlije na jazyku? Rafinovaná příchuť starého koňaku s jemnými náznaky tabáku a balsamica. Cena: 2.700 Kč.

Cuveé 1880 bylo stvořeno k připomenutí roku zrození zakladatele značky Grand Marnier. Aroma je s jemnými citronovými nuancemi. Cena: 6.500 Kč.

Cuveé quintessence, to už je jiné kafé. Z tohoto luxusního vzácného Cuveé číší vibrující ovocná a květinová chuť s náznakem mandlí a vanilky. Cena: 19.000 Kč.

Který luxusní Grand Marnier jste si vybrali?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Grand Marnier
SOCIÉTÉ DES PRODUITS MARNIER-LAPOSTOLLE, LLP 32, RUE DE MONCEAU, 75008 PARIS, FRANCE