Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní kolekce nábytku Minotti 2018, která byla představena na prestižním veletrhu Salone del Mobile, je konečně v Praze!

Minotti v showroomu Stopka: Italský design se 70 letou tradicí nyní v Praze!

Eva Ledecká
30. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Showroom Stopka, který najdete v pražské Klimentské ulici, v samém srdci historického centra, představuje sofistikovaný a elegantní prostor více než vhodný pro exkluzivní prezentaci nábytku prémiové značky Minotti. Italská inspirace při vymýšlení interiéru je k nezaplacení!

Minotti v showroomu Stopka
Minotti v showroomu Stopka
Minotti v showroomu Stopka

S čím přichází nová kolekce?

V kolekci Minotti 2018 můžete obdivovat pravý italský minimalismus zaměřený na kvalitní materiály i precizní práci, čisté linie a decentní moderní barvy. Konferenční i velké stoly jsou mixem moderního designu a nádechu retra, který je v dnešní době tolik přitažlivý.

Křesla s podnožníky v olivové a šedivé barvě dokonale podtrhnou celkový vzhled moderního interiéru. Luxusní italský design se zkrátka nezapře. Dlouholeté zkušenosti a italská tradice je přesně to, co z vašeho domova udělá moderní oázu klidu, do které je radost vstoupit.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Hledejte inspiraci u profesionálů!

Exkluzivní showroom Minotti najdete v pražských prostorech Miele Center Stopka, kde si tak, jako v jiných zemích světa, dali při instalaci velmi záležet na pečlivém výběru doplňků i osvětlení. Díky tomu zde byla vytvořena jedinečná atmosféra hodna značky Minotti a návštěvníkům je tak umožněno vstoupit do světa plného inspirací.

O historii značky Minotti

Minotti představuje jednu z předních značek luxusního italského nábytkového průmyslu s tradicí dlouhou 70 let. V nových kolekcích se vždy odráží aktuální moderní styl. Značka byla založena již v roce 1948. Vše začalo malou dílnou Alberta Minottiho, po němž nadvládu nad postupným rozšiřováním společnosti převzali jeho synové. Značka se rozrostla a expandovala na mezinárodní trh.

V České republice je to právě Stopka, která nabízí unikátní kolekci 2018.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Stopka
Klimentská 46 a 48 110 02 Praha Česká repubika
+čěé221851045