Top hledané
Výsledky (0)
Získala korunku krásy a stala se nejkrásnější dívkou země. Teď jí ale čekají pracovní povinnosti.

Novou Miss je Štroffeková. Větší pozdvižení ale způsobil Soukup v doprovodu brunetky, Pomeje se zase nebála intimností

Michaela Hanelová
13. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Jaromír Soukup

Máme za sebou další ročník soutěže Miss Czech Republic, která se i tentokrát nesla ve velkolepém duchu. Do Fora Karlín dorazila řada známých tváří, které na tento galavečer dostaly pozvání, jež se neodmítá. Snad nejvíce pozornosti upoutal mediální magnát Jaromír Soukup, který je momentálně nejvíce sledovanou osobou českého šoubyznysu. A nebyl sám. Stejně tak si někteří neodpustili zběsilou "líbačku" přímo před zraky novinářů.

Nová Miss
Jaromír Soukup dorazil v obležení tajemné brunetky

Finálový galavečer soutěže Miss Czech Republic pro rok 2024 proběhl 11. května ve Forum Karlín a diváci ho mohli sledovat v přímém přenosu na stanici NOVA FUN od 20:20. Moderátory večera byli Ondřej Novotný a Natálie Kočendová, která v roce 2022 získala titul TOP MODEL OF THE WORLD. 

Do finálové šestky postoupily Michaela Macháčková, Julie Smékalová, Marie Babíčková, Alina Demenťjeva, Veronica Biasiol a Adéla Štroffeková. Během večera byly uděleny také tři doprovodné tituly: Miss Popularity získala Adéla Štroffeková, což byl titul, na který mohli fanoušci hlasovat online. Miss Photogenic byla vyhlášena Alina Demenťjeva a titul Top Model si odnesla Julie Smékalová.

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Uděleny byly hlavní dva tituly

Novou Miss Czech Republic 2024 je Adéla Štroffeková, která bude reprezentovat na nejstarší grandslamové soutěži krásy Miss World. Adélu korunovala naše loňská královna Justýna Zedníková, Miss Czech Republic 2023 a aktuální Miss Supranational Czech Republic 2024, která bude reprezentovat naši zemi již v červenci v Polsku. Novou Miss Grand Czech Republic 2024 je Veronica Biasiol. Miss Supranational Czech Republic 2024 se stala Michaela Macháčková. Miss International Czech Republic 2024 se stala Alina Demenťjeva. Miss Intercontinental Czech Republic 2024 se stala Julie Smékalová.

Otevřít v galerii (2)
Miss Intercontinental Julie Smékalová, Miss Supranational Michaela Macháčková, Miss Czech Republic Adéla Štroffeková, Miss Grand International Veronica Biasiol a Miss International Alina Demenťjeva.
Miss Intercontinental Julie Smékalová, Miss Supranational Michaela Macháčková, Miss Czech Republic Adéla Štroffeková, Miss Grand International Veronica Biasiol a Miss International Alina Demenťjeva.Zdroj: Profimedia

Jaromír Soukup dorazil v obležení tajemné brunetky

Na galavečeru této soutěže nechyběly ani známé tváře. Největší pozornost však upoutal mediální magnát Jaromír Soukup, který se v posledních měsících soudí se svou bývalou partnerkou Agátou Hanychovou o svou dceru Rozárku. Kdo by si však myslel, že se slavnostního večera zúčastní sám, byl na omylu. Jaromír Soukup se totiž na galavečeru objevil s Michaelou Taschnerovou. I když doposud nepotvrdil, že by šlo o jeho novou přítelkyni, není tato půvabná brunetka v jeho životě dámou neznámou.

Již v říjnu minulého roku byli oba spatřeni společně na večeři v centru Prahy. Michaela, která se údajně rozvádí a je matkou tří dětí, má se Soukupem dlouholeté pracovní i osobní známosti z dob, kdy společně působili na ministerstvu školství. Na dotaz ohledně povahy jejich vztahu Soukup neodpověděl a těmto otázkám se stále vyhýbá.

Zuřivá líbačka slavné dýdžejky

Jak uvádí web super.cz, některé slavné krásky si nenechaly intimnosti na doma a ukázaly v plné kráse, jak jsou stále zamilované. Jakmile skončil přímý přenos Miss Czech Republic, následovala after párty, kterou si všichni náramně užívali. Především dýdžejka Andrea Pomeje (36) a Lenka Limberská (40) ukázaly, jak moc milují své partnery.

Lenku doprovodil její manžel, bývalý fotbalista David Limberský, a zdálo se, jako by se neviděli pár hodin. Oba dva se na sebe nadšeně vrhli. Nejprve společně s přáteli popíjeli a bavili se, ale později se pustili i do vášnivého polibku. Další romantiku předvedla i česká dýdžejka Andrea Pomeje a Petr Plaček, kteří se nedávno vzali. A jak oba dokazují, jeden bez druhého neumí fungovat. Během after party Miss Czech Republic Andrea kvůli nepohodlným botám zvolila chůzi bez bot. Kromě toho fotografům ukázala, jak se mají rádi a předvedli několik vášnivých polibků. 

Otevřít v galerii (2)
Andrea Pomeje
Andrea PomejeZdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Jak celý večer vypadal a kdo vyrábí korunku krásy?

Finálový večer soutěže Miss Czech Republic byl plný elegance a vzrušujících momentů. Všechny finalistky nosily korunky od Olgy Kopalové ze šperkařské dílny Šenýr a během celého večera byly zdobeny šperky značky Gismondi. Pro ty, kteří si finále pustí ze záznamu, je připraveno i hudební vystoupení Adama Pavlovčina, známého jako Adonxs, který svým zpěvem doprovodil přehlídku ve večerních šatech. Celkově byl večer plný glamour, umění a módy, který návštěvníci i diváci určitě ocenili.

Zdroje: redakce, autorský text, vlastní dotazování, super.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze