Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní značka Missoni představila v rámci veletrhu designu Salone del Mobile novou kolekci PANORAMA. Současně vystavila ve svém milánském showroomu v rámci veletrhu Fuorisalone Milano také kolekci STRIPES MOSAIC.

Působivá kolekce MISSONI PANORAMA zrcadlí divokost a krásu přírody

Martina Šmalclová
13. dubna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Missoni Home 2019

Pocta přírodě a špičkovému designu

Nová kolekce PANORAMA vás přenese do horských krajin, borových lesů, mezi ledovce, na cestu do nebe i nohama pevně na zem. STRIPES MOSAIC je oproti tomu plná geometrických vzorů, trojrozměrných efektů, mozaik a nabízí špičkový moderní design.

Působivé a velkolepé náladě kolekce PANORAMA podlehnete, ať chcete, nebo ne. Vyznačuje se pastelovými tóny, dechberoucími scenériemi, jemným duhovým stínováním a efektní hrou světel.

Tipy do interiéru

Pokud sháníte kousek, který váš domov rozzáří, neváhejte sáhnout po některém z ručně tkaných vlněných koberců či stylovém pufu s duhovým efektem nebo pro značku typickým cik cak vzorem.

Luxusními kousky jsou také dekorativní polštáře s vyšíváním. Na jednom z nich je autenticky zachycena nezaměnitelná silueta horského masivu Monte Rosa.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Pro milovníky ostrých linií a kontrastů

Luxusní kolekce STRIPES MOSAIC sice nedostala tu čest, být představena na prestižním Salone del Mobile, i ona má ale rozhodně co nabídnout. Na své si přijde každý, kdo upřednostňuje ostré linie, hru vzorů a kontrast barev.

Z jakých kousků můžete vybírat? Z modulárních sedaček, maxi křesel, polštářů s 3D výšivkami květin nebo barevnými dlaždicemi na černém podkladu. Také nádherné dekorativní koberce zde mají své místo. Atmosféra STRIPES MOSAIC je doslova magická. Podlehnete jí?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
„Rebels“ Ronyho Plesla v Miláně
Zobrazit článek
Gucci Décor pop-up store
Zobrazit článek
Armani/Casa 2019
Zobrazit článek
Fantaskní instalace Versace Home 2019
Zobrazit článek
Křesla v hlavní roli nové kolekce Poliform
Zobrazit článek
Roberto Cavalli Home 2019
Zobrazit článek
Missoni
Piazza di Spagna, 78 Roma Italy
+39 06 679 3419