Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce plná výrazných barev, zajímavých kombinací, neforemného oblečení a zvláštních látek. To je Missoni FW 2018.

Missoni a kolekce FW 18 plná hippies módy pro svobodomyslné duše

Dominika Žejdl
05. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Kolekce pro milovníky svobodomyslné módy.

Kolekce inspirované známými ikonami milující reggae

Luxusní italský módní dům Missoni ve své kolekci FW 2018 přináší karibské barvy a odkazy na známé ikony milující reggae, jako je třeba Lenny Kravitz. Kolekce je tak plná volného oblečení, která do perfektního a luxusního světa módy vnáší určitý klid a svobodu.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Šokující free kolekce plná barev a vzorů

Na milánském fashion weeku se značka Missoni opravdu předvedla. Multikulturní a transgenerační elegance jsou slova, která celou kolekci vystihují. Oblečení je mnohdy nestrukturované, ale pyšní se přirozeností a jamajskými barvami, jako je zelená, žlutá, červená, bílá a modrá, malbou a graffiti. Každý, kdo se do kolekce FW 2018 oblékne, rozhodně vystoupne z davu a ukáže svůj vnitřní klid.

Měkké a příjemné materiály, do kterých se zachumláte

Módní dům má na zřeteli i poctivý výběr materiálů, které musí být kvalitní a příjemné. V kolekci je použité luxusní hedvábí, bavlna, různé pleteniny, vlna, lurex a flitry, které jednoduchému oblečení dodávájí extravaganci. Na modelech je výběr prvotřídních materiálů na první pohled vidět a také je patrné, že se oblečení bude velmi pohodlně nosit. 

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178, Praha 10

Zapoměňte na luxusní uplé oblečení a připravte své tělo na svobodu pohybu

Dlouhé volné šaty, unikátní kabáty, svetry, volné kalhoty inspirované sedmdesátými léty, superbarevná ponča a výrazné, nepřehlédnutelné doplňky, jako jsou klobouky, brýlé, šály, kabely a náušnice.

Od módních kousků očekávejte především pohodlnost, ale na luxusní módu rovnou zapomeňte. Pokud patříte mezi milovníky hippies, kolekce vás přímo nadchne. Oblečení je příjemně volné a veselé, ale ne každému tento styl vyhovuje.

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kolekce pro ošklivé lidi!

Nová kolekce od Missoni a lá "hippies na pochodu" mě absolutně ničím nezaujala. Přijde mi to s prominutím jako móda pro “ošklivé” lidi, kteří touží po tom být obaleni nenápadností a lidovostí zároveň.

Vytahané svetry vyblitých barev, obří pletené duhovky na hlavách modelek – vždyť tohle na tom mole nesluší ani těm dnešním top modelkám! Vždyť já skoro ani tu Bellu Hadid v tom černo-šedým moru a odporných korálkách kolem krku nepoznala!

Jediné pozitivum vidím v tom, že na přehlídce bylo použito minimum šminek a vznikl tak krásně pudrový rádoby přírodní look. Z toho by si určitě mohla vzít příklad moje sestra Charlotte, která razí heslo, že čím víc řasenky a kontury na rtech, tím lépe. Ne ne, kdo má pěknou tvářičku, neměl by ji schovávat pod tunou šminek ani pod tunou VLNY!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Missoni
Piazza di Spagna, 78 Roma Italy
+39 06 679 3419