Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní kuchyně celebrit, kde se musí vařit samo.

Místo, kde vaří Rihanna nebo Madonna

Kateřina Ostrejšová
21. května 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Madonna

Říká se, že člověk v kuchyni stráví velkou část svého života. A co si budeme povídat, její design hraje velkou roli! Celebrity toho zřejmě tolik nenavaří, i přesto bychom si však o některých z nich mohli nechat zdát. Tipnete si, kdo z celebrit má například televizi v kuchyni? 

Lil Wayne se bude v kuchyni dívat na televizi 

Otevřít v galerii (10)
Lil Wayne s Nicki Minaj
Lil Wayne s Nicki Minaj Zdroj: Profimedia

Kalifornské Hidden Hills i nadále přitahují hip-hopové umělce. Do prominentní oblasti celebrit se v dubnu nastěhovat Lil Wayne. Sídlo, které koupil za 15,4 milionů dolarů, je hned vedle nemovitosti makeupové magnátky Kylie Jenner.  

Otevřít v galerii (10)
Kuchyně Lil Wayna.
Kuchyně Lil Wayna.Zdroj: Profimedia

Lil Wayne se v nové kuchyni rozhodně nudit nebude. To si pojistil plazmovou televizí přímo uprostřed. Atypická je i černá barva, která jednoznačně dominuje. O tom, že zpěvák neplánuje snídat sám, svědčí sedm barových židlí. S takovým výhledem do zahrady bychom se posadili i my.  

Mramorové království Rihanny 

Otevřít v galerii (10)
Rihanna
Rihanna Zdroj: Profimedia

Barbadosko-americká zpěvačka Rihanna si nové sídlo pořídila na konci března v Beverly Hills. Podle The Real Deal to byl její doposud nejdražší nákup nemovitosti za 13,8 milionů dolarů. Dům byl postaven v roce 1938 a prošel výraznými změnami. Interiér byl vytvořen velmi sofistikovaně a kombinuje současné i tradiční prvky.  

Otevřít v galerii (10)
Kuchyně Rihanny.
Kuchyně Rihanny.Zdroj: Profimedia

A tahle kombinace je i ve zpěvaččině kuchyni. Bílé skříňky a opravdu hodně mramoru. Taky vás baví zlaté, rustikální doplňky? Perfektně se hodí k dřevěným parketám, kterým opravdu sluší denní světlo díky velkým francouzským dveřím.  

Rami Malek a jeho výhled na kaňon 

Od srpna 2009 žil Rami Malek v poměrně skromném bungalovu v Los Angeles se svým bratrem. Jeho hvězdná kariéra ale neustále stoupá a představitel Mr. Robota nebo Freddiho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody se rozhodl rozhodit svá realitní křídla. Na začátku května se přestěhoval a neutekl zase tak daleko. Pouze přes ulici si koupil dům za 2,1 milionu dolarů.  

Otevřít v galerii (10)
Kuchyně Ramiho Maleka.
Kuchyně Ramiho Maleka.Zdroj: Profimedia

Ve světlé a prostorné kuchyni si může Rami Malek v klidu opakovat choreografii Freddiho. Snídani si bude moci vychutnat u kulatého stolu na konci kuchyně s dokonalým výhledem na kaňon.  

Madonna se vrací do města andělů 

Otevřít v galerii (10)
Madonna
MadonnaZdroj: Prodimedia

Popová ikona Madonna po deseti letech pendlování mezi Lisabonem a New Yorkem rozšířila své působiště. Koupila vilu v Los Angeles za astronomických 19,3 milionů dolarů. Nemovitost v Hidden Hills odkoupila od zpěváka The Weekenda.  

Otevřít v galerii (10)
Kuchyně Madonny.
Kuchyně Madonny.Zdroj: Profimedia

O tom, že zpěvačka opravdu nešetřila, svědčí i obrovská kuchyně se dvěma kamennými ostrůvky. S kuchyní sousedí snídaňový kout a jídelna, kde je i vinárna.  

Luxusní dům na prodej, okolí Prahy - 298m
Luxusní dům na prodej, okolí Prahy - 298m, Okolí Prahy

Bílé kuchyně jsou oblíbené 

Americký umělec v oblasti elektronické hudby Chris Comstock, známý fanouškům jako Marshmello, koupil na začátku května sídlo v horách nad Sherman Oaks za 10,8 milionů dolarů. Dům byl postaven v roce 1992 a jeho interiéry navrhl designér Jeff Lewis.  

Otevřít v galerii (10)
Kuchyně DJ Marshmello.
Kuchyně DJ Marshmello.Zdroj: Profimedia

I přesto, že nemá dům svojí příjezdovou cestu, leží v ostře hlídané části. Prosklené přední dveře se otevírají do foyeru s mramorovými podlahami. Hned za ním se nachází kuchyňská linka s dvojitým ostrůvkem a velmi masivními skleněnými lustry. Na pravé straně dominují zatmavené dveře, které jsou vstupní bránou do prostorné vinárny.  

Jednoduchost Cindy Crawford  

Otevřít v galerii (10)
Cindy Crawford
Cindy CrawfordZdroj: Profimedia

Supermodelka a herečka Cindy Crawford a její manžel Rande Gerber zakoupili luxusní byt v exkluzivní Ritz-Carlton rezidenci na Miami Beach. Všechny navrhl italský architekt Pietro Lissoni.  

Kuchyň působí velmi elegantně a jednoduše. A právě v jednoduchosti je krása. Černá mramorová deska, bílé skříňky a dřevěná police, která z kuchyně rozhodně nedělá nudu!  

Otevřít v galerii (10)
Kuchyně Cindy Crawford.
Kuchyně Cindy Crawford.Zdroj: Profimedia

Supermodelka a podnikatel budou mít také přístup k veškerému vybavení Ritz-Carlton Residences. V budově je střešní terasa s bazénem a venkovním grilem, klubovna s kulečníkem a virtuálním golfem, meditační zahrada, lázeňské a fitness centrum a umělecké studio. 

Tak v které z kuchyní byste chtěli vařit vy?  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze