Top hledané
Výsledky (0)
Miuccia Prada zůstala věrná svému typickému stylu. Luxusní kolekce S/S 2018 se nese v duchu vintage, dynamiky a svěžesti.

Miu Miu S/S 2018 přináší luxusní vintage kousky plné dynamické svěžesti!

Martina Šmalclová
20. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Miu Miu SS 2018

Na vlně vintage!

Pro italskou módní značku Miu Miu je vintage typický. Nejinak je tomu u kolekce S/S 2018, která je moderní, energická a plná optimismu. Nekonvenční, jedinečný a osobní vzhled zajišťuje právě kombinace vintage a inovativního stylu. Luxusní kolekce oslavuje ženské křivky, inspiruje se mužským světem a je odrazem svobodné a umělecké vize! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Hravá 50. léta s dotekem divokých osmdesátek

Kolekce S/S 2018 je sloučením dvou různých období – elegantních, ale zároveň hravých 50. a 60. let a divokých 80. let. Zatímco první éru symbolizují lemované krajkové šaty zdobené mašlí, jež zvýrazňují ženské křivky, o dotek osmdesátek se postaraly neonové barvy. Ponožky, podkolenky a legíny v křiklavě růžové, zelené, oranžové nebo fialové jsou luxusním kouskem, který do kolekce vnáší prvek extravagance.

Řekněte ano vrstvení!

Samotné kousky kolekce jsou jednoduché, ale jejich vrstvení vytváří skutečně neobvyklé a inovativní kombinace! Průhledné šaty se smyslně vykukujícím spodním prádlem? Luxusní šaty na špagetová ramínka v kombinaci s křiklavou polokošilí? Krajkové šaty v kombinaci s pletenou vestou a neonovými legínami? Miu Miu říká ano a potvrzuje, že dělá věci vlastním způsobem!

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m, Praha 10

Přehlídka exotických krásek

Módní show Miu Miu byla doslova přehlídkou rozmanitosti. Etnikum nehrálo roli a na molu byla k vidění řada exotických krásek. Sama Miuccia Prada po představení uvedla:  

"Co bylo pro mě důležité, co bylo opravdu nové, bylo to, že jsem poprvé pracovala na dívkách, na různých osobách a užívala jsem si to, jak vypadaly jedny šaty na dvou různých dívkách.“

Uvedení kolekce, které proběhlo v tradičním pařížském Palais d'Iéna, přilákalo také mladé herecké hvězdy Sophii Lillis či Ellu Fanning. Sama Ella Fanning byla už dříve součástí kampaně Miu Miu S/S 2014. 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Do Bohnic nebo na vesnici k plotně!

Tak tohle je zatím asi ta nejšílenější přehlídka letošního roku. Jako pardon, ale takhle bych se snad neoblékla ani při vlastní hospitalizaci do Bohnic! Ty fosforové ponožky v mokasínových sandálech?! Když jsem byla malá, tak jsem sem tam přemýšlela o tom, jak bych to asi měla s oblékáním, kdybych náhodou jednoho dne oslepla. Tahle přehlídka dokonale ztvárnila mé někdejší představy!

Další horor se objevil ve formě vrstvených šatů s krajkovým hábitem, à la ustřižené záclony u mé babičky v 90. letech! To se nedá omluvit už ani tou kabelkou s obřím nápisem MIU MIU. Bohužel i ty šaty s květinovým vzorem jsou otřesné, zde asi zapůsobila inspirace pracovních zástěr vesnických babiček u plotny. Síla renomované značky zde pro mě velice utrpěla.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze