Top hledané
Výsledky (0)
Móda z červeného koberce se letos konala bez červeného koberce, ale ani to celebrity ve výběru luxusních rób neodradilo.

Jana Plodková zářila jako slunce, Aňa Geislerová zahalená do třpytu a Elizaveta Maximová jako královna noci: Móda z předávání cen Českého lva!

Dominika Žejdl
06. března 2022
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut

Letošní 29. ročník předávání cen Českého lva se vzhledem k aktuální, nepříjemné a tíživé situaci na Ukrajině obešel bez slavnostního červeného koberce. To však známým osobnostem nezabránilo v tom, aby se oblékly do luxusních rób a v rámci možností si užily příjemný večer. Podpora Ukrajině na nás dýchla už při příchodu, kdy jsme dostaly připínací odznak s logem Českého lva v modro žluté barvě. Dokonce i některé z celebrit si speciálně na večer oblékly modro žluté šaty, jako Olga Lounová s Anetou Kernovou i manželka Karla Janečka Liliana, která právě od Olgy dostala tematický modro žlutý pásek na doladění outfitu a vyjádření podpory. Mezi nimi však byly i celebrity, které se zahalily do luxusních rób. Pojďme se podívat, jak jim to slušelo nebo neslušelo!

Aneta Kernová, Liliana a Olga Lounová vyjádřily svou podporu Ukrajině.
Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Aňa Geislerová zazářila ve třpytivých stříbrných šatech!

Otevřít v galerii (4)
Aňa Geislerová
Aňa GeislerováZdroj: profimedia

Krásná herečka vždy v celé místnosti září na dálku. Její pozitivní a silná energie je prostě cítit a když to celé podtrhne luxusní třpytivou róbou, tak ji nepřehlédnete. Elegantní dlouhá róba z filtrované látky, která působí díky průstřihu a odhalené paži velmi rafinovaně a sexy, jí padla jako ulitá. Jen ze zkušenosti víme, že každé šaty zdobené flitry jsou na těle celkem dost nepříjemné, škrábou, takže všechna čest, že v nich Aňa Geislerová strávila celý večer. Outfit doladila decentním stříbrným psaníčkem, diamantovými šperky a elegantně natočenými vlasy. 

Jana Plodková se zahalila do světle žluté róby

Otevřít v galerii (4)
Jana Plodková
Jana PlodkováZdroj: profimedia

Něžná, ale zároveň pěkně přísná Jana Plodková, se na předávání cen Českého lva zahalila do luxusní a jemné třpytivé róby, která ji nádherně rozzářila a podtrhla její jemnost. Stylista Honza Pokorný pro herečku vybral šaty od talentované návrhářky Zuzany Kubíčkové a celkový look doplnil luxusními šperky značky Cartier. Rozhodně to byla správná volba, protože materiál vypadal lehce, splývavě a perfektně se k celé události hodil. 

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Elizaveta Maximová působila jako královna noci

Otevřít v galerii (4)
Elizaveta Maximová
Elizaveta Maximová

Půvabná herečka Elizaveta Maximová si na předávání ceny Českého lva za nejlepší studentský film vybrala společně s Lukášem Macháčkem luxusní nepřehlédnutelnou róbu. Spojení černé, stříbrné a zlaté jí velmi slušelo. Při pohledu na ni jsme si hned vybavili film Princ a večernice, kdy si princezna nechala ušít nádherné měsíční šaty. Celý večer nebyl pro herečku jednoduchý a během předávání všechny dojala svým srdceryvným projevem, kde se vyjádřila k celkové situaci na Ukrajině a zatčení svého bratra. I přes to všechno, co aktuálně prožívá, vypadala naprosto úchvatně. 

A na závěr Karel Janeček s manželkou Lilianou

Otevřít v galerii (4)
Karel Janeček s manželkou Lilianou.
Karel Janeček s manželkou Lilianou.

V jednoduchosti je krása, která zrovna Karlu Janečkovi a jeho manželce Lilianě moc sluší. Čisté, elegantní a splývavé dlouhé šaty Lilianě padly a doplnění páskem, který symbolizuje podporu a solidaritu pro Ukrajinu, bylo perfektní. Karel Janeček zvolil dokonale padnoucí oblek v černé barvě, doplněný bílou košilí a modrou kravatou. 

Tyto outfity a večerní róby byly za nás jednoznačně perfektní a všem dáváme palec nahoru. Nelze ale nezmínit všechny, kteří pomáhají a není jim lhostejná situace na Ukrajině, jež letos nesmazatelně poznamenala i udílení luxusních cen Českého lva 2022.

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Ono hodnotit outfity, které zrovna nedopadly, je letos trochu těžší, protože celý Český lev je poznamenaný tím, co otřásá námi všemi. A tak ani ty nejnápaditější outfity nemusely být zrovna za čtvrt milionu, ale cení se nápad. Skvěle na to vyzrály třeba Olga Lounová s Anetou Kernovou, které dohromady ladily jako ukrajinská vlajka.... asi by nevadilo, ani kdyby měly šaty ze SAPY, protože to je prostě přesně to, co hýbe světem!

A naopak - ti, kteří se plácli přes kapsu, se možná plácli zbytečně. Někdy to holt nevyjde.

Ale já jsem prostě jednou Vostrá, takže jdeme na to. Komu dávám letos palec dolů?

Nevýrazná Martina Babišová

Otevřít v galerii (4)
Martina Babišová
Martina BabišováZdroj: profimedia

Herečka Martina Babišová, ač Mladá, tak dneska večer prostě stará. Volba barvy, střihu - tohle jí spíš ublížilo. Nevýrazná, i když ten výstřih by si určitě zasloužil trochu odvážnější barvy... Chtělo by to se trochu odvázat. A to neplatí jen o šatech, ale i o účesu - na takovou slávu, jako je nejprestižnější česká filmová soutěž, bych si vlasy aspoň vyčesala nahoru! Chápeme, že Martina se snaží, jak sama řekla, kvůli svému příjmení držet stranou, ale na tomhle večeru se měla blýsknout! Za mě dneska bohužel nic moc.

Rozladěná dáma - "dá mi, nedá mi"

Otevřít v galerii (4)
Klára Miklasová
Klára MiklasováZdroj: profimedia

Naopak Klára Miklasová to zase rozjela jako v Chapeau Rouge! Člověk by neřekl, že jsou obě herečky téměř stejně staré! Klára se nebála odhalit a vsadila na klasiku, která se ale blíží více záclonám než krajkové plesové róbě. Trochu to na mě působí, jako by si šla zaběhat v teplé letní noci, a přes cvičební dres na ramínka si jen přehodila záclonu. Ani volba kabelky není nejlepší. S rádoby křehkým outfitem, který ale vypadá spíš jako z Perlovky, tahle "skoro-taška-na-laptop" prostě neladí. Je to "levné" a laciné, alespoň na pohled. 

Soudnost zůstala doma 

Otevřít v galerii (4)
Alena Mihulová
Alena MihulováZdroj: profimedia

Tak Aleně Mihulové se to taky dneska večer nepovedlo! Zdá se, že dnešní trochu traumatická doba nutí ženy nechávat vlasy jen tak ladem... I u Aleny Mihulové by možná vyčesání nahoru pomohlo. Zvolila černé úzké šaty s leskem i perfektní kabelku jako doplněk, ale já jí to nějak nevěřím. Hrozně špatně ze mě leze to, co mi vlastně vadí. Nedokážu to říct, ale je to prostě další nemastný-neslaný outfit bez nápadu. Na lva by dámy měly vtrhnout do sálu jako lvice, aby rozbouřily celou kulturní džungli. To se v tomhle případě nepovedlo.

Lvice salonů s dlouhým chlupem

Otevřít v galerii (4)
Ivana Chýlková
Ivana ChýlkováZdroj: profimedia

Ivana Chýlková je prostě kočka, která má perfektní postavu i vkus. Ale jak se zdá, neznamená to, že to bude vždycky perfektní. I když Ivanka se leskne jako skutečná lvice salónů, což jsem vyčítala předchozím dámám, ta kůže je opravdu lví! Ale těch chlupů je trochu moc. Ivanka má pravou hřívu, ale z její zlaté sukně až na zem jí koukají prstíky (nebo tlapy?), které musí být jako kusy ledu. To ani ten kožich nespraví. Prostě soulad jednotlivých částí outfitu nevyšel. Ale má super vlasy - světlá barva ji sluší. Jen tahle lvice, která jindy určitě není krotká, nám asi na letošních Lvech cestou trochu namrzla. Prostě ten kožich je trochu moc a vůbec nám neladí. Takže za mě dneska čtvrtý nejhorší lví outfit!

Tak co říkáte? Nebylo by lepší, kdybychom na "Lvi" měli dress-code? Které herečce byste dali palec dolů? A neříkejte Jitku Čvančarovou, to by nebylo fér, protože ta své modré kontroverzní šaty recykluje s nápadem, noblesou i vtipem!  

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze