Top hledané
Výsledky (0)
Které celebrity nechaly luxusní róby na jubilejní 25. ročník cen Thálie doma a vynesly konfekci? Na to si posvítila naše Móda proti proudu. Hvězd jsme se také zeptali na jejich největší módní faux pas a budete se divit!

Móda na cenách Thálie: Celebrity nám prozradily svá největší faux pas!

Martina Šmalclová
24. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
6 minut

Měsíc březen je společenskými událostmi doslova našlapaný! Po Oscarech, Česko-Slovenském plesu a Českém lvu je tady další významná událost hodna okomentování modelů českých hvězd našimi módními redaktorkami v nekompromisní Módě proti proudu. Samy celebrity si jsou svých občasných přešlapů dobře vědomy a nebály se nám je prozradit na kameru!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Okouzlující Veronika Kubařová vynesla nádhernou tělovou róbu s květinami

Herečka Veronika Kubařová vynesla nádhernou tělovou róbu s květinami z dílny mladé návrhářky Petry Kluzákové. Ta je její blízkou přítelkyní a herečka si tak pochvalovala láskyplnou spolupráci. O make-up se okouzlující Veronice postarala vizážistka Lucie Janků a výsledný vílí look patřil k tomu nejlepšímu, co jsme na 25. ročníku cen Thálie mohli vidět!

Miluše Bittnerová oblékla Ralpha Laurena a vytáhla mocné zbraně!

Extravagantní herečka a moderátorka Miluše Bittnerová oblékla luxusní šaty Ralpha Laurena a vsadila na hluboký dekolt. O vlasy se jí postarali v kadeřnictví HAIRPOINT, zatímco líčení vzala do vlastních rukou. Vzhledem k hereččiným přednostem, působí bohužel i střídmější černá róba laciněji, než by si zasluhovala.    

Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m
Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m, Praha 6

Jiří Korn a Tereza Kostková vsadili na Česko: CHATTY a Taťánu Kovaříkovou

Jiří Korn zůstal stejně jako Tereza Kostková věrný tuzemskému návrháři a vsadil na duo CHATTY. Černý kousek z dílny Radky Sirkové a Anny Tuškové doplnil stylovými brýlemi a předvedl tak osobitý styl, na který jsme u něj zvyklí. Usměvavá Tereza Kostková vsadila na červené luxusní šaty se spadlými rameny z dílny Taťány Kovaříkové, ve kterých doslova zářila.   

Daniel Bambas, Jan Přeučil a Pavel Vítek svůj look vyladili do puntíku    

Zpěvák Pavel Vítek sice vsadil na půjčovnu, konkrétně SuitsUp, ale přesto jako jeden z mála mužů dokonale zazářil. Oblek v modré barvě mu sedl, což u kousků z půjčovny nebývá vždy pravidlem. Šarmantní Jan Přeučil nezapomněl doma svůj klobouk a do Národního divadla vynesl elegantní model z pánského zakázkového krejčovství Mejta. Charismatický Daniel Bambas oblékl luxusní oblek Koutný, v němž patřil k nejlépe oblečeným mužům večera! 

Na konfekci vsadily Zuzana Kajnarová a Eva Hrušková  

Sympatická herečka Zuzana Kajnarová, jejíž jméno se objevilo v širších nominacích v kategorii Opereta, muzikál, dorazila na akci ve střídmějším kousku VAN GRAAF světlých barev. Na jubilejní ročník tak významné události bychom si sice představovali honosnější róbu, ale budiž to Zuzaně odpuštěno za její úsměvy, jimiž celý večer nešetřila. Na konfekci vsadila také elegantní Eva Hrušková, jež oblékla model kanadské značky Joseph Ribkoff. Té černá róba velmi lichotila a společně s Janem Přeučilem ukázali, jak má vypadat perfektně sladěný pár.

Pavel Trávníček prozradil, že mu přípravy zabraly 10 minut, což se na výsledku odrazilo

Pavel Trávníček dorazil na předávání cen Thálie se svou manželkou Monikou. Herec nám prozradil, že mu přípravy zabraly přibližně 10 minut, což se na jeho outfitu také odrazilo. Ten působil lehce neuspořádaně a lépe na tom nebyla ani manželka Monika, která oblékla krátké zelené šaty hodné spíše večeře než prestižní události.

Natálie Grossová oblékla mini a dobře neudělala!  

Obléct na prestižní událost mini šaty, ať už z dílny jakkoliv úspěšného návrháře, je vždy velmi riskantním krokem. O tom se přesvědčila také Natálie Grossová, která vynesla model Osmana Laffity. Šaty jsou skvělým outfitem do některého z luxusních pražských klubů, ale nikoliv na prkna Národního divadla.

Laco Hudec Šubrt se o módní faux pas postaral přímo v Národním divadle

Ve velmi extravagantním modelu dorazil na akci mladý zpěvák Laco Hudec Šubrt, který svůj model pořídil až v daleké exotické Indii. Laco nám prozradil, že právě tenhle model se nejspíš stane jeho módním faux pas. Oceňujeme kreativitu a odvahu, ale ano, toto je módní faux pas!

O průběhu večera a výsledcích se dočtete v našem článku: Thálie 2017: Čestné ceny získali Korn i Kostka.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Nejvíc umělecké ceny roku, Thálie, jsou již rozdány. Ale jak dopadli přítomní ve svých gala róbách a oblecích? Zřejmě se budete mému známkování divit...

Veronika Kubářová

Mladá herečka, kterou jsem zaregistrovala především díky filmu Ženy v pokušení, dorazila do Národního Divadla ve champagne róbě ozdobené květy, a to z dílny Petry Kluzákové. Musím říct, že tento model působil mezi těmi těžkopádnými tmavými šaty všude kolem jako závan čerstvého vzduchu. Zároveň mě baví i jakýsi folklor, který možná byl i plánovaný. Jediné, co mi k tomu nesedí, je to obří zlaté psaníčko. K takto romantickým šatům je to moc “hrubé”. Příště bych doporučila nějakou menší kabelku, která by splývala v ruce.

Šaty: 80% Make up a vlasy: 78%

Tereza Kostková

Herečka Tereza Kostková vsadila jako vždy na klasiku bez zdobení, zato však s perfektním střihem. Šaty Taťány Kovaříkové byla za mě dobrá volba. Hrozně moc oceňuji pevnost materiálu, který tak perfektně drží dekolt a zároveň nepůsobí lacině. Bohužel z plandavého pásku kolem pasu už tak nadšená nejsem. Tereza má krásnou postavu, ale i přesto ji takovýto detail zbytečně rozšiřoval. Příště volit hladké siluety.

Šaty: 70% Make up a vlasy: 77%

Eva Hrušková a Jan Přeučil

Tento pár je spolu tak dlouho, že si už snad začíná být i podobný. Já nevím, jak to tito dva dělají, ale posledních 150 let vypadají snad na chlup stejně, a to včetně oblečení. Tohle je jasný příklad toho, že jsou mezi námi stále lidé, co si schovávají svoje oblečení po celá desetiletí. Na večerních šatech značky Joseph Ribkoff i pánském obleku z krejčovství Mejta je za mě černé až moc! A když vidím ten absolutně neladící smokingový modrý pás, chce se mi křičet. Takhle to je opravdu špatně vážení!

Šaty: 20% Make up a vlasy: 50%

Pavel Vítek

Věčně optimisticky naladěný zpěvák Pavel Vítek se pro jistotu svěřil do rukou profíků v půjčovně SuitsUp. Nicméně to, že je oblek z půjčovny (kor u muže), mi už tak sexy nepřijde. Oceňuji snahu vypadat trendy a mladistvě, nicméně dojem to na mě celé dělá takový, jako kdyby přede mnou stál pojišťovák se “super” nabídkou pro život. Ale na Thálie...?

Šaty: 60% Make up a vlasy: 78%

Miluše Bittnerová

Jedna z nejvíce obdařených hereček u nás vsadila na černou klasiku v pojetí Ralph Lauren. Nevím sice z jakého desetiletí tyto šaty pochází, ale na Libušce to bohužel vypadá jako obří stan s krémovým plyšem okolo. Snaha o to vypadat jako Marilyn Monroe se jaksi nepovedla…

Šaty: 40% Make up a vlasy: 86%

Zuzana Kajnarová

Herečka Zuzana Kajnarová ve foyer Národního Divadla vypadala jako šatnářka, která míří na pohovor. Opravdu nechápu, jak si někdo na tak slavnostní večer může na sebe vzít něco tak nudného a formálního, jako jsou právě tyto nijaké šaty VAN GRAAF. Haló, neděláme tu kontrolu z finančního, ale jdeme přeci oslavovat umění!

Šaty: 10% Make up a vlasy: 9% (žádná snaha)

Jiří Korn

Jirku díky svému manželovi znám osobně a strašně mě baví jak jeho styl na golfovém hřišti, tak i ve společnosti. Opravdu je to jeden z mála lidí, který se umí obléknout zcela originálně a trendy a zároveň to dokáže skloubit s klasikou. Jeho avantgardně pojatý oblek od Chatty se mi líbí a chválím ho za to. Pochopitelně taky moc gratuluju k ceně, pusu!

Šaty: 90%

Natálie Grossová

Nejmladší z nominovaných, Natálie Grossová, dorazila do Národního Divadla v jakýchsi mini disco šatech z dílny Osmana Laffity. Nejen, že jsem nepochopila, proč Natálie při své kráse a super postavě nedodržela dress code, ale zároveň nemůžu pochopit, proč má na sobě ty úděsnéééééé tělové silonky! Jednou pro vždy dámy: všechny tělové punčochy vyhoďte!!! Nedá se na to koukat a opravdu se to nenosí!!!! Konec.

Šaty: 10% Make up a vlasy: 76%

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze