Top hledané
Výsledky (0)
Krásné ženy, elegantní muži, luxusní outfity, šampaňské a koně. Co víc si přát?

Móda na koňském pólu: Kdo měl nejhorší klobouk?

Dominika Žejdl
11. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut

Šestý ročník mezinárodního turnaje Prague Polo Cup 2018 je jednou z nějvětších událostí společenské sezóny. Turnaj se každoročně koná za podpory těch nejprestižnějších světových i domácích značek a patří k těm nejstylovějším akcím. V luxusním prostředí jsou tradičně k vidění krásně oblečené ženy a elegantně upravení muži. Kdo letos zazářil nejvíce? 

Na luxusní společenské události nechyběla Eliška Dospivová s dcerami, zakladatelka agentury Stars Events Janina Šlemínová, módní návrhářka Natali Ruden a návrhář Lukáš Lindner, CEO firmy outdoor akzent Kamila Mortimer, manželka Roberta Coina Pilar Coin, Boutigue Managerka značky Roberto Coin Zuzana Petáková a blogerka Ina T.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Šestý ročník se konal na farmě Levín

Letos se pólo odehrálo v krásném prostředí farmy Levín u Benešova a musíme říci, že atmosféra byla perfektní. Součástí turnaje bylo i tradiční zašlapávaní drnů, kterého se účastnilo mnoho žen, ale i mužů. Soutěžilo se také o nejkrásnější klobouk, a že jich bylo k vidění hodně! Samozřejmě k takové události patří i předem určený dress code. Jak se ho známé osobnosti ujaly?

Eliška Dospivová byla jako vždy nepřehlédnutelná

Krásná Eliška Dospivová předvedla, že chová vášeň k výraznějším outfitům. Oblékla se do lehkých šatů s rozparky a odhalenými zády od Michaela Kováčika. Ty doplnila krásným boa a fascinátorem s květinou. Do květinového stylu oblékla i své dvě dcery, které jí perfektně doplňovaly a každý hned věděl, ke komu holčičky patří. 

Natali Ruden a Lukáš Lindner zvolili vlastní modely 

Módní návrhářka Natali Ruden jako vždy oslnila v šatech ze svého butiku. Elelegantní šaty s odhalenými rameny doplnila černým páskem a krásným fascinátorem.

Jedním z nejlépe oblečených mužů byl módní návrhář Lukáš Lindner, který si na pólo speciálně vytvořil dvouřadé sako v anglickém stylu s kohoutí stopou. Outfit doplnil luxusním kloboukem Tonak a krásnými lakovkami. 

Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m
Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m, Praha 5

Kamila Mortimer spojila jednoduchost s extravagancí

Kamila Mortimer na koňské pólo oblékla jednoduchý černý overal, který doplnila luxusním kloboukem z dílny modistky Jolany Kotábové a sladila s brýlemi i luxusní Chanel kabelkou ve stejném odstínu. V poslední době prý zanevřela na podpatky a tak si na událost vzala pohodlné luxusní tenisky Louis Vuitton, které se k outfitu perfektně hodily. 

Janina Šlemínová patřila mezi jedny z výraznějších žen

Přesně takhle si představujeme pravou dámu na koňském pólu. Majitelka agentury Stars Events Janina Šlemínová oblékla luxusní dlouhou čerevnou sukni, kterou doplnila jednoduchou bílou košilí, zdobenou kabelkou a extravagantním kloboučkem. V outfitu vypadala fantasticky!

Pilar Coin (manželka Roberta Coina) se Zuzanou Petákovou oblékly kalhoty

Jako jedny z mála žen se na události ukázaly ženy z butiku Roberto Coin v kalhotách a musíme říct, že sklidily úspěch. Boutigue Managerka Zuzana Petáková oblékla kostýmek La Perla s květinovými aplikacemi, elegantním kloboukem a černými balerínkami Chanel. Vypadala fantasticky! A Pilar Coin se svým nádherným barevným outfitem rozhodně nezůstala pozadu.

Blogerka Ina T. uchvátila svým extravagantním fascinátorem

Ina T. patří mezi nejextravagantnější ženy české společnosti, což potvrdila decentním způsobem i na koňském pólu. Celý její outfit se přizpůsobil výraznému fascinátoru. K černým šatům Karen Millen tedy Ina T. zvolila už jen decentní kabelku, kterou sladila s lakovanými lodičkami. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Eliška Dospivová

Exmanželka miliardáře dorazila na turnaj póla v plné parádě. Její důraz na vytvoření luxusního dojmu byl velmi urputný, ale povedl se. Broskvové šaty s rozparky a odhalenými zády od Michaela Kováčika doplněné o boa a fascinátor s obří květinou tak trochu připomínaly dobu první republiky. Co bych ale určitě změnila, je typ účesu, neboť tento drdol dělá paní Dospivové kulatější obličej.

Šaty: 80 % Make-up a vlasy: 70 %

Natali Ruden

Natali Ruden oslnila v šatech své vlastní tvorby. Celkový dojem i se všemi těmi doplňky z ní rozhodně udělal královnu odpoledne. Už jen tou svojí malou Dior kabelkou a tím knoflíčkovým zapínáním šatů pro mě byla malou Lady Dior. Zkrátka paráda!

Šaty: 90 % Make-up a vlasy: 90 %

Lukáš Lindner

Absolutně nejlépe oblečeným mužem byl rozhodně mladý návrhář Lukáš Lindner. Jeho dvouřadé sako v anglickém stylu s kohoutí stopou, luxusním kloboukem Tonak a stylovými mokasíny je absolutní TOP. Přesně takto bych chtěla vídat oblečené muže na ulicích… Krásná představa.

Oblek: 100 %  

Kamila Mortimer

Kamila Mortimer zvolila černý overal, který značně oživila modrým kloboučkem  z dílny modistky Jolany Kotábové, stylovými pilotkami a Chanel kabelkou. Jediné, co mi na tom celém nesedí, je volba její obuvy. Tenisky od Louis Vuitton bych osobně ještě pochopila vzhledem k posledním trendům. Co ale nechápu, je ten jejich odstín. K černo-modrému modelu skutečně hnědá? To snad ne!

Šaty: 75 % Make-up a vlasy: 68 %

Janina Šlemínová

Majitelka agentury Stars Events Janina Šlemínová oblékla dlouhou čerevnou sukni, kterou doplnila bílou košilí, kulatou kabelkou a kloboučkem připomínajícím 19. století. Abych řekla pravdu, moc mě baví její simple účes a v podstatě absence make-upu. Docela příjemné osvěžení v té záplavě přilepených řas.

Šaty: 73 % Make-up a vlasy: 80 %

Zuzana Petáková

Boutigue Managerka jednoho z nejluxusnějších obchodů na Praze 1, Roberto Coin, oblékla nádherný kostýmek La Perla s květinovými aplikacemi, který ji moc pěkně seděl. Jen si nejsem moc jistá, zda se k jejímu modelu hodil obří klobouk, který zvolila. Tady by se totiž spíš uplatnila moderní verze kloboků, kterou dnes můžeme vidět například u královské rodiny ve Velké Británii. Klobouk jednoduchých tvarů doladěný jemnými aplikacemi, takový by této dámě rozhodně slušel! Černé balerínky značky Chanel jsou elegantní, ale přeci jenom by se mi šmrncovní lodičky asi líbily více.

Šaty: 80 % Make-up a vlasy: 70 %

Blogerka Ina T.

Ina T. zvolila střídmé šaty z dílny Karen Millen, které doplnila o pudrové lodičky a jakýsi paví klobouček. Vím, že právě ten měl upoutat tu největší pozornost, ale za mě je to už docela přepálené. Opětovně zde vidíme, jak české ženy bojují se správným výběrem klobouků nebo baretů. A abych řekla pravdu, tak měla Ina T. velké štěstí, že ji ten kůň neskopl někam do křoví, protože tohoto kloboučku se možná lekla i nebohá dcerka Elišky Dospivové.

Šaty: 67 % Make-up a vlasy: 30 %

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Prague Polo Cup 2018
Farma Levín Hvězdonice 53 Benešov Česká republika