Top hledané
Výsledky (0)
Eva Adamczyková je jedním z největších překvapení letošní řady StarDance.

Móda podle Adamczykové: S Mazůchem jsou buď dokonalí, nebo dělají jednu chybu za druhou. V civilu byste je nepoznali

Denisa Zajíčková
04. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Eva Adamczyková a Jakub Mazůch se proměn nebojí

Půvabná tanečnice a snowboardistka Eva Adamczyková je sportovec tělem i duší. Není divu, že v soukromí volí spíše střídmý a pohodlný styl, který je na hony vzdálený róbám ze StarDance. Pro jejího tanečního partnera Jakuba Mazůcha jsou však kostýmy denním chlebem!

Dokonalá proměna v Rebelku
Eva Adamczyková dává v soukromí přednost pohodlí
Černá byla perfektní volbou

Navzdory tomu, že bulvární média neustále spekulují o manželské krizi u Adamczykových, Eva je jedním z největších talentů soutěže StarDance, hned vedle Dariji Pavlovičové a Ivy Kubelkové. To mnohé překvapilo, protože jako sportovkyni jí sice diváci přisuzovali tah na branku, ale rozhodně u ní nehledali taneční rytmus. "Snowboard je moje domácí prostředí. Na snowboardu taky řeším, že mi něco nejde, ale vím, co udělat, abych chyby neopakovala, co mám udělat pro to, abych se zlepšila. Na snowboardu jsem si jistá sama sebou. Ale na tanečním parketu a na koních ještě ne. Při tanci i při jízdě na koni prožívám fantastické okamžiky, ale i velkou frustraci. Zatím," svěřila se Eva, která předvedla v show luxusní outfity.

"Tanec je zábava i frustrace. Pořád mě tancování baví a jsem ráda, že jsem do StarDance šla. Ale dost často mě rozčiluje, že ještě netančím tak, jak bych chtěla. Doufám, že je na konci tunelu světlo, a těším se, že uvidím tu změnu, ten posun v tom, co jsem se dokázala od Jakuba naučit," říká Eva a je vidět, že kritická je k sobě více než dost. Možná právě proto je favoritkou. Po vypadnutí jejího muže Marka se do toho opřela dvakrát tolik, po krizi ani památky a jde si rovnou pro vítězství. Velkou oporou je jí Jakub Mazůch, který z ní umí dostat tu pravou energii. Co oblékají, když si jdou pro vítězství? 

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Červené cosi

Eva je velmi výrazný typ, a tak je třeba k ní při oblékání také přistupovat. Možná proto měli diváci u tohoto světlého modelu pocit, že na tom cosi nefunguje. Kromě toho, že kombinovat červenou s jakoukoliv jinou barvou je vždy velký risk, tady jsou zcela nevhodně zvoleny i taneční boty, které jsou mimo barevnou škálu. Dohromady to nefunguje a Eva to korunovala účesem, ze kterého člověka bolí hlava i u televize. Chápeme potřebu mít stažené vlasy při divokých kreacích - ale do kdy vlastně může člověk nosit copánky, aby nevypadal divně? 

Musíme však pochválit rafinovaný rozparek na noze, který naopak sluší každé ženě. Vypadá sexy a Adamczykové to dodávalo tu správnou energii.

Otevřít v galerii (2)
Nechyběl ani sexy rozparek
Nechyběl ani sexy rozparekZdroj: Profimedia

Lepší už to nebude!

Co vidíte, když se podíváte na Evu? Pláže, dobrý koktejl a horké jižanské slunce.. Tyhle luxusní šaty jsou ty nejkrásnější, které v soutěži vůbec oblékla. Sluší to i Jakubovi, i když oblékl jiný odstín zelené, což si mohli kostymérky odpustit. 

Eva opět obula ty stejné boty, které se k tomu nehodí, ale pokud budeme respektovat, že na tančení zkrátka potřebujete střevíčky, které padnou, přežijeme to. Dokonalá kombinace růžové a zelené nám totiž bere dech. Nutno vyzdvihnout také účes - vysoký culík Evě neskutečně sluší. Kdyby se snad někdy znovu vdávala, klidně bychom ho v jejím případě vynesli i tam. Jako by se v ní tady probudila ženskost a smyslnost, kterou mnohdy zastíní sportovní ambice.

Otevřít v galerii (2)
Eva vynesla ty nejkrásnější šaty za celou dobu soutěže
Eva vynesla ty nejkrásnější šaty za celou dobu soutěžeZdroj: Profimedia

Šel naostro?

Dokonalé ztělesnění Rebelky, o kterém by se zřejmě mluvilo ještě dlouho. Jakub Mazůch však odvedl pozornost od čehokoliv dalšího, když v přímém přenosu prohlásil, že se s Evou vsadil, že bude tančit naostro. Porotce Richard Genzer se dokonce zhrozil, že toho byl při tanci očitým svědkem.

Dokonce byl i moderátor Marek Eben zvědavý, zda je to skutečně pravda! K jeho smůle taneční partneři přiznali, že zapomněli, co bylo předmětem sázky. Nahota tak zřejmě ani jednomu z nich nic nevynesla! Eva takto odvážná zřejmě nebyla, ale jelikož je Rebelka její nejoblíbenější pohádkou, nemůžeme jí dát nic jiného než jedničku s hvězdičkou! Dokonalá proměna. 

V civilu byste ji nepoznali

Eva dává v soukromí přednost pohodlnému stylu. Její šatník by žádného módního guru zřejmě neoslnil. Šaty, které vynesla na tiskovou konferenci na začátku StarDance, působili tak trochu jako úkaz z jiného století. Na druhou stranu je pravda, že džínovina byla velkým hitem pro rok 2023, takže alespoň v tomto má splněno. Samotný střih a výrazný pásek jsou však už stará škola. Věříme, že to Eva umí i lépe.

Jen černá to může být

Charitativní večer StarDance se i letos opravdu povedl. Tanečníci předvedli krásná čísla - stejně jako Eva s Jakubem. Pro tentokrát zvolili černou a nutno říct, že jim tahle luxusní barva opravdu sluší. Podtrhla přirozenou krásu Adamczykové, která jako výrazný typ s ostrými rysy mnohdy nesnese každý módní výstřelek. Jsou barvy, které na ní buď nevyniknou nebo jsou naopak "až příliš". Tohle bylo dokonalé a její manžel Marek na ní jistě mohl oči nechat. Ačkoliv po svém vyřazení váhal, zda bude Evě chodit na přímé přenosy fandit, hned další tam pochopitelně nechyběl. A právem byl na manželku pyšný!

Zdroj: redakce, Česká televize, Facebook

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze