Top hledané
Výsledky (0)
Stala se vzorem pro všechny věkové kategorie a dokázala, že řešit módu není životní prioritou.

Móda podle Patricie Pagáčové: Má ráda vše, co se třpytí. Pro vrstevnice je inspirací

Michaela Hanelová
25. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová se proslavila především rolí Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice. Poté se objevila v seriálu Devadesátky a usedla v porotě SuperStar. Od té doby ji na televizních obrazovkách vídáme poměrně často. Na Instagramu se zase se svými sledujícími dělí o tom, co je u ní nového a jaký má zrovna na sobě outfit. 

Patricie Pagáčová je sice na pódiu a před televizními kamerami v rukou profesionálních vizážistů, ale jaký je její osobní styl mimo reflektory? Tato herečka a milovnice zvířat neklade důraz na nejnovější módní trendy, ale upřednostňuje oblečení, ve kterém se cítí pohodlně. Přestože její styl je obecně chválen, i v jejím šatníku by se našlo pár drobných nedostatků. Jednu dobu dokonce nosila vše, co se třpytí, to prý měla hodně ráda.

Oblíbená herečka, která byla v minulosti často propíraným tématem v médiích číslo jedna, a to kvůli své váze, dokázala opravdu dokonale zhubnout a nyní se může pochlubit skvělou postavou. Jak sama zdůraznila, klíčem k její proměně byla zejména změna myšlení a začlenění pravidelného pohybu do svého života. Významnou roli v jejím novém režimu hraje pravidelná procházka se psy a cvičení, což jí pomohlo dosáhnout cílů v oblasti fyzické kondice.

Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m
Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m, Praha 5

Po porodu je stále v dobré kondici

Patricie je navíc hrdou maminkou tříleté dcery Bibi, která ji rozhodně doma nenechá zahálet. Pravidelně s celou rodinou podniká rodinné výlety, cestuje nejen po Čechách, ale i do zahraničí, kde s manželem vlastní dům na Tenerife a pracovních nabídek má také dost. Herečka je stále v jednom kole a najít si čas sama na sebe pro ni bývá mnohdy složité. 

Patricie Pagáčová se herectví začala věnovat již v brzkém věku. Její první role přišla, když jí bylo osm let, a to v seriálu Ranč U Zelené sedmy. O necelých deset let později se proslavila díky roli v seriálu Ulice, který ji představil široké veřejnosti. Kromě televizních obrazovek se Patricie objevuje také na divadelních prknech, kde můžeme zmínit její účinkování ve hrách Dokonalá svatba nebo Fantastická žena. Zahrála si také v seriálu Modrý kód, Jedna rodina nebo Ordinace v růžové zahradě. Letos se stane moderátorkou nově očekávaného pořadu televize Prima Česko na grilu.

Otevřít v galerii (2)
Doplňky má ráda.
Doplňky má ráda.Zdroj: Profimedia

Inspirujte se jejím stylem

Žluté šaty Orsay 799 Kč

Lodičky Abascal 1 799 Kč

Svým stylem inspiruje nejen mladé generace

Patricie Pagáčová sice není považována za ikonu módy, ale její styl rozhodně není možné označit za neúspěšný. V běžném životě dává přednost pohodlí a oblečení, ve kterém se cítí dobře. Když však přijde na společenské události, volí elegantní outfit. Díky své skvělé postavě si může dovolit nosit i odvážnější kousky, které zdůrazňují její siluety. Její spokojenost s vlastním vzhledem je patrná i na sociálních sítích, kde často sdílí fotografie v plavkách, což svědčí o její sebejistotě a pohodě s vlastním tělem.

A o tom, že má opravdu postavičku jako lusk, kterou jí závidí i některé její vrstevnice, dokazují komentáře, které se pod fotkami občas objeví. A jak jsme zjistili, herečka umí být za dámu opravdu při každé příležitosti. Ví, jak se má správně obléknout, ví, co jí sluší a rozhodně nekouká na to, zda se to líbí ostatním nebo nikoliv. Pravidelně se obléká tak, aby se především ona cítila dobře. 

Otevřít v galerii (2)
Patricie Pagáčová ví, co se nosí
Patricie Pagáčová ví, co se nosíZdroj: TV Prima/ se svolením

Inspirujte se jejím stylem

Kalhotový kostým Zalando 11 290 Kč

Tenisky Zaladno 2 399 Kč

Jak šel čas s Patricií Pagáčovou

Nejvýraznější změnu ve stylu Patricie Pagáčové lze pozorovat během jejího působení v porotě SuperStar v roce 2020. V této době přijala glamour vzhled, který zahrnoval výrazné líčení, pečlivě upravené vlasy a zářivé oblečení. V běžném životě se tolik nelíčí, ale pro společenské události si ráda dopřeje červenou rtěnku. Pokud jde o její outfit, obvykle se drží v rámci módních, ale pohodlných trendů, přesto si občas dovolí něco odvážnějšího, jako jsou třpytivé flitry nebo saténový fialový oblek.

Patricie Pagáčová během svého života podstoupila dvě významné změny účesu. Poprvé se rozhodla pro změnu barvy vlasů na hnědou, a později si vlasy radikálně zkrátila do mikádo sestřihu, který sahal lehce pod bradu. Nový účes herečce dodal ještě mladší vzhled, přestože její přirozeně mladistvý vzhled to vůbec nevyžaduje. V létě 2019 se Patricie provdala za dramaturga Tibora Pagáče. V jejím volném čase ji můžeme najít na koni, na cestách nebo při cvičení jógy.

Zdroje: maddey.cz, proženy.cz, Marriane.cz, ženain.cz, autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze