Top hledané
Výsledky (0)
Hvězdné modely, ale i módní přešlapy zhodnotil pro Luxury Prague Life návrhář Lukáš Lindner.

Móda ve Varech očima návrháře: Schneiderová strčila Umu Thurman do kapsy!

Tereza Janatová
01. července 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Na včereším zahájení dvaapadesátého ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se to nádhernými róbami jen hemžilo. Během jedné hodiny se po červeném koberci prošly jak české, tak hollywoodské celebrity, které oblékly modely světoznámých značek. Návrhář Lukáš Lindner, který patří k nejlepším českým návrhářům, od některých outfitů celebrit čekal ale mnohem víc. 

Jitka Schneiderová

Jednoznačně nejkrásnější hvězda letošních Varů. Krásný model od Zuzany Kubíčkové hodný červeného koberce Jitka doplnila luxusními šperky od světoznámého šperkarského domu Bvlgari! Zvolila krásný účes i make-up. Dámy, zde si vemte příklad!

Jitka Čvančarová

S Jitkou se známe spoustu let. Byla první hvězdou, která vynesla moje šaty a dala o mně vědět veřejnosti i médiím. Za to jí budu navěky vděčný. Její model ale bohužel nemohu hodnotit pozitivně. Čeho je příliš, toho je moc... Tvůrce modelu Natali Ruden z Ukrajiny své kořeny nezapře. Tentokrát svým rukopisem ale Jitce uškodila. Zřejmý účel zaujmout média byl splněn. Říká se, že i špatné PR je dobré PR. S tím ale zásadně nesouhlasím.

Byty Janáčkovo nábřeží 207m
Byty Janáčkovo nábřeží 207m, Praha 5

Jana Plodková

Jana se svým éterickým vzhledem a silnou výraznou osobností unese téměř cokoliv a italský luxusní dům Valentino je ta správná volba. Jemné, elegantní, luxusní, krásné.

Karolína Kurková 

Topmodelka Karolína Kurková jako blondýna sáhla po rudé róbě. To je trefa do černého. Řasení od Vivienne Westwood jen podtrhuje to, proč je KK jednou z nejslavnějších topmodelek posledniho desetiletí. Jen bych si více pohrál s účesem.

Zuzana Stivínová

Další róba z dílny Vivienne Westwood. Řasení a nádherný odstín charismatické herečce sedí ideálně. Krásné střevíčky a jemně zvolené šperky i psaníčko. Decentní make-up. Za mě výborně.

Uma Thurman

Holywoodská star Uma mě zklamala. Známe ji z červených koberců v nádherných róbach, které při jejích více než 180 centimentech vynikají. K nám si moc práce s přípravou modelu, make-upu a účesu nedala.. Vcelku nuda.

KIára Issová

Další model z domu Vivienne Westwood. Model je krásný, stejně tak i Klára. Ovšem pro mě je v záplavě řádění jaksi “utopená”. Nicméně i tak to Kláře sluší.

Martha Issová

Marta zvolila české designérské duo Chatty. Třásně miluji a drobné Martě sluší velmi. Jednoduchý model na jedno rameno ozdobený lesklým páskem je skvělá volba. Já osobně bych volil drobnější psaníčko.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rychlá zpověď Lukáš Lindner
Zobrazit rozhovor
Rychlá zpověď Agáta Prachařová
Zobrazit rozhovor