Top hledané
Výsledky (0)
KVIFF je u konce! Kdo na poslední chvíli zazářil?

Móda z červeného koberce: Závěr KVIFF ovládla Bára Poláková, jinak to bylo pomatení smyslů, bizár a nuda

Denisa Zajíčková
09. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Bára Poláková na červenm koberci zazářila

Karlovarský filmový festival je u konce! Událost, na které se každý rok provalí tajné lásky, těhotenství i rozvody, se tentokrát obešla bez skandálů. Titulní stránky novin neplnila ani róba Jitky Čvančarové, která každoročně všem vytře zrak. Jak vypadal závěr na červeném koberci, který je už tradičně tak trochu hořkosladký?

Čekali jsme poslední velké gesto, šanci, jak na sebe strhnout pozornost, extravaganci. Ale na tu tentokrát během posledních chvil karlovarského filmového festivalu nedošlo. Naopak se všichni přítomní drželi zkrátka, nebo volili model, který nebyl zrovna na pochvalu. Podívejte se s námi do galerie!

Kurková volila nudu

Na filmovém festivale byl jednou z hlavních hvězd Milan Peroutka, který od chvíle, kdy prozradil svého milovaného manžela Dominika, je ve zvolených outfitech velmi extravagantní. Dokonce došlo i na make-up! A jak zpěvák prozradil, v líčení se cítil skvěle a sebevědomě. Jeho fanoušci jsou z jeho luxusních modelů právem u vytržení, Milanovi to neskutečně sekne!

Dorazila i topmodelka Karolina Kurková, která tentokrát zvolila střídmější model, který nebyl ničím výrazný. Jak už ji zná V podobném duchu se nesly i další návštěvníci, kteří občas vynesli takové "pomatení smyslů", které nemělo na červeném koberci co dělat. Jako závěr filmového festivalu v Karlových Varech šlo ale o unikátní akci, která přinesla mnoho zajímavých filmových počinů. Poprvé byl také oceněný dokument, což je vzhledem k tradici festivalu minimálně unikátní. 

Oslnila Andrea Bartošková, která vedle svého manžela vždy volí luxusní šaty, kterými ho skvěle reprezentuje. Překvapivě jednou z nejkrásnějších žen na červeném koberci byla manželka hokejisty Radka Gudase, která byla nepřehlédnutelná. Barbora Chrenková je na prestižní akce zvyklá, a jak je vidět, vedle svého muže jen kvete.

Červený koberec ale dokonale ovládla herečka a zpěvačka Bára Poláková, která je v poslední době na první pohled šťastná - a jak vždy říkáme, to je na první pohled vždy vidět! Mezi všemi účastníky závěrečné akce byla bez debat nejlépe oblečená - a slušelo jí to na první pohled! Luxusní fialové šaty byly výrazné, z Báry udělaly éterickou vílu a musíme říct, že jako plavovláska má neskutečný šmrnc.

Směle jí však konkurovala Aňa Geislerová, která vsadila na černé upnuté šaty. Ty dokonale zvýraznily její štíhlou postavu. Její extravagantní účes byl asi to nejodvážnější, co tenhle večer viděl. Jinak to byla zkrátka velká nuda!

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Příští rok nás čeká 59. ročník

Filmový festival v Karlových Varech je jedním z nejvýznamnějších a nejstarších filmových festivalů ve střední a východní Evropě. Oficiálně známý jako Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (KVIFF), byl založen v roce 1946 a koná se každoročně v českém lázeňském městě Karlovy Vary.

Jde o prestižní událostí, která přitahuje filmové tvůrce, herce a milovníky filmů z celého světa. Festival se vyvinul z malé místní události na významnou mezinárodní přehlídku filmů, která má velký dopad na filmový průmysl ve střední a východní Evropě. Festival pravidelně přitahuje slavné osobnosti z filmového průmyslu. Mezi významné hosty minulých ročníků patří například Robert De Niro, Johnny Depp, Julianne Moore, Robert Redford, Michael Douglas a mnoho dalších.

V posledních letech festival neustále roste a zůstává klíčovou událostí pro prezentaci nových filmů a talentů. Karlovy Vary se tak každoročně promění v centrum filmového světa, kde se setkávají profesionálové, novináři a fanoušci filmů.

Kde můžete vidět letošní filmy?

Pokud jste populární „Šary Vary“ letos nestihli, můžete se až do 14. července 2024 zastavit v pražském kině Aero, Světozor a Přítomnost. Také v brněnském Scalním letňáku, kde uvidíte to nejžhavější z letošních Varů!

Těšit se můžete na vítězný snímek Náhlý záblesk hlubších věcí, Až na konec světa, Zatracená krvavá láska, MaXXXine nebo road movie Benzínová duha. 

Zdroj: redakce, kviff.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze