Top hledané
Výsledky (0)
Letošní vyhlášení cen ankety Český slavík ovládla nečekaně Ewa Farna.

Móda z Českého slavíka: Každý rok jsme se Farne smáli, teď si nás maže na chleba. Kritika se snesla na Burešovou

Denisa Zajíčková
25. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Speciální rubrika
Ewa Farna vypadala fantasticky

Z Českého slavíka se díky Ondřeji Sokolovi a Aleši Hámovi stal večer, kam si české celebrity nechodí pro ceny, ale pro urážky. Alespoň tak to vypadalo na začátku večera, než došlo na ta dojemná vystoupení, vyznání a poděkování. V závěsu všech možných vtípků, glos a hodnocení uplynulého roku takřka zanikají přenádherné róby, které celebrity vynesou. A to je rozhodně škoda! 

V prvních pár minutách to vypadalo, že půlka diváků přepne na jiný kanál. Ondřej Sokol a Aleš Háma totiž znovu neváhali a opřeli se do všech, kteří si v posledním roce doma snad jen otevřeli okno. Nejzbytečnějším vtípkem večera se stala poznámka o Petru Kolečkovi. Jeho milostný románek s Denisou Nesvačilovou a Anetou Vignerovou už je stará historie - zejména pro ty, kteří se o překvapivé svatbě dozvěděli v březnu a na konci listopadu už mají úplně jiné starosti. Navíc sama Denisa nejdříve avizovala, že na slavnostní večer přijde. Pak nikde nebyla vidět. Ani nic nesdílela ze sociálních sítí. Možná lepší pro ni. 

Samé urážky

Dalším terčem byl (možná pochopitelně) Jaromír Soukup, který se nedávno rozešel s modelkou Agátou Hanychovou. Ta si od některých vysloužila posměch, že si krátce poté začala s otcem svého nejstaršího syna Miroslavem Dopitou. I to se probíralo na pódiu. Otázkou je, komu to bylo příjemné. U televize ještě můžete odvrátit zrak, ale v sále je vše vidět.

Zdvižené obočí herečky Patricie Pagáčové bylo vidět například ve chvíli, kdy Háma mluvil o herečce Jaroslavě Obermaierové. Ta se nedávno nechala slyšet, že má obavu z vysokých účtů za plyn. Ve svém věku stále natáčí seriál Ulice, protože by jen z důchodu nevyžila. I na to přišla řeč. Ale hodí se to vůbec?

Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m
Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m, Praha 5

Jedno skromné vánoční přání hned na začátku. Od Ježíška si přejeme vypadat ve zralém věku jako Marie Rottrová!

Úžasná Ewa Farna

Vzpomínáte na ty roky, kdy se média Ewě jen posmívala? Obvykle volila outfity, které nebyly pro její postavu, často ji až dokonce deformovaly. A tak se i letos čekalo, co tahle fenomenální zpěvačka oblékne. Ačkoliv v hlase ji jen málokdo překoná, róby z let minulých volaly po vyhazovu stylisty. 

Ach! Tento rok byla Ewa famózní. Má v sobě velmi silnou ženskou energii, která k ní perfektně pasuje. Její bílý kostýmek, který jen náznakem odhaloval část holé kůže, byl přenádherný. Jednoduchý účes celou vizáž krásně doplnil. Oceňujeme také sladění rtěnky a kabelky. Smekáme. Musíme si přiznat, že za všechny minulé roky si nás Ewa všechny namazala na chleba. Pravděpodobně by se nikdo z nás neobléknul lépe. Klobouček. Ztratila se nám slova...

Otevřít v galerii (2)
Ewa Farna byla nádherná
Ewa Farna byla nádhernáZdroj: Profimedia

Prapodivná Emma Smetana

Po neúspěchu seriálu Eliška a Damián se ve společnosti objevila také hudebnice Emma Smetana. Ta má jednu výhodu, kterou bychom jí snad mohli všichni závidět - je neuvěřitelně krásná. Působí jemným dojmem, sluší jí všechno a má vypracovanou postavu. 

Jenže tentokrát celý její outfit působil jako rozpor mezi tím, jestli ukážete všechno nebo nic. Kdyby chodily šaty k psychologovi, tyhle by byly rozhodně labilní. Korále na krku nejsou naše gusto, zvláštní výstřih a nezajímavý spodek… Umí to lépe tahle holka. 

Ahoj, tady bonbónek!

Máte rádi sladkosti? My ano, ale ne na Slavících. Markéta se oblékat umí, to už dokázala několikrát. Minulý týden však zvolila podivné šaty na StarDance, tentokrát vyčnívala - ale zase ne v dobrém. Možná má období, ve kterém si s módou zkrátka nerozumí. Mašle, šperky, opálená (možná přepálená) kůže, mastná pleť, vlna u čela… Ne, ne, ne. Ale boty jsou krásné, ty bychom si klidně půjčili. 

Všeho moc a nic tu prostě nefunguje. 

Potetovaná ikona

Sharlota je famózní. Má v sobě dar, že jí sluší všechno - nebo je to ona, kdo ví, co si na sebe obléct. Výrazné luxusní neonové šaty v jejím podání, které sladila jak s botami, tak kabelkou i líčením, jsou velká nádhera. Kdyby si je však vzala nějaká bledulka, pravděpodobně by to byla katastrofa.  Bez zajímavosti není, že za její róbou stojí Debbie Brown, která dělala šaty. pro Konvičkovou. Té ale nesedly. Zatímco Sharlota zářila v asymetrickém střihu, Markétu udusala obrovská mašle.

Jenže Sharlota je krásně opálená - a k tomu potetovaná od hlavy až k patě. Sama tak ví, že v takovém případě je vždy lepší volit jednu barvu než komplikovaný vzor.

Otevřít v galerii (2)
Sharlota je extravagancí proslulá
Sharlota je extravagancí prosluláZdroj: Profimedia

Eva Burešová a šaty za 120 tisíc

Někteří ji kritizovali, další byli nadšení. Eva Burešová oblékla šaty za 120 tisíc, které pro ni navrhla Zuzana Lešák Černá. „Nebylo snadné materiál získat a o hodinách výroby a práci s ním ani nemluvím. Stačí říct, že k tomu nestačí pouze jehla a nit, ale bylo potřeba například i kladivo,“ řekla návrhářka pro Super.cz. Evě vytvořila k šatům také extravagantní prvek - obří gumičku, která má funkční boa. S úctou k práci druhých ale nutno říct, že víc sexy byla Burešová na pódiu, kde představovala novou píseň. Bílé široké kalhoty, úzký top a síťovina? Spolu to vypadalo fantasticky. 

K Evě nám vlastně tahle červená moc nejde, ačkoliv není důvod, proč by brunetka neměla nosit červenou. Něco tomu chybí. Nepřišli jsme na to. Jako by to zkrátka postrádalo ten potřebný šmrnc, nějakou tečku za celým dílem. Ale v komentářích často diváci zmiňovali rukávy, které jim u šatů přišly nadbytečné. Tak možná i to by pomohlo. Burešová se vždy ukazuje perfektně upravená a na Slavíky vynáší nádherné kousky. Tentokrát to ale nebylo zkrátka stoprocentní.

V čem přišli další?

Manželé Ztracení se vydali do svého oblíbeného ateliéru slavných - Marcela i Marek vynesli kousky od sourozeneckého dua PONER. Luxusní sako měl dokonce zpěvák už na svých koncertech. Stále častěji se tak objevuje trend, že i celebrity vynesou drahé kousky víckrát. Stejnou značku oblékla také moderátorka Iveta Vítová Lutovská, která černou róbu doplnila elegantními rukavičkami.

Půvabnou Patricii Pagáčovou oblékla designérka Sandra Marková. Herečka Tatiana Dyková se s krátkými koktejlkami pohybovala na hraně dress code, který byl black tie. Do pánského střihu ladila svůj luxusní outfit i zpěvačka Dara Rolins. Tu oblékl designér Boris Hanečka.

Zdroj: redakce, TV Nova, blesk.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze