Top hledané
Výsledky (0)
Jak dopadl letošní CinemaCon?

Móda z CinemaConu: Pattinson za hastroše, Hemsworth za krále. Překvapila máma Kevina ze Sám doma

Denisa Zajíčková
15. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Chris Hemsworth vsázel na černou

V Caesars Palace v Las Vegas proběhl 12. ročník filmového festivalu CinemaCon 2024, na kterém se objevilo mnoho známých tváří stříbrného plátna. Nechyběl například novopečený táta Robert Pattinson, který působil poněkud unaveně, herec Chris Hemsworth, který byl králem celé akce, italská herečka Monica Bellucci s režisérem Timem Burtonem, Willem Dafoe, herečka Catherine O'Hara nebo fenomenální Kevin Costner. Komu to ale tentokrát slušelo nejvíce?

Robert Pattinson byl velmi ležérní
I Catherine O'Hara vsázela tentokrát na černou
Na CinemaConu bylo veselo
Chris Hemsworth volil velmi dobře! A to nejen oblečení

Každý rok se v Las Vegas koná událost, která představuje srdce filmového průmyslu a stává se místem setkávání pro lidi z celého světa – slavný CinemaCon! Jedná se o největší a nejprestižnější konferenci a veletrh v oblasti kinematografie, který umožní, aby se na jednom místě potkali filmoví distributoři, producenti, režiséři, herci i další profesionálové, kteří se podílejí na tvorbě filmů. A nechybí ani slavné hvězdy! Kdo si dal na svém oblečení tentokrát záležet, a kdo by se měl raději znovu podívat do zrcadla? 

Robert Pattinson

Už jsme si zvykli, že Robert jen málo kdy vynese na červený koberec či další akce něco, co oslní davy. Má svůj styl, který dbá především na pohodlí a jeho osobní komfort. To, co si oblékl na CinemaCon, však předčilo mnohé. Těžko říct, zda mu zvolené oblečení bylo ve skutečnosti malé či velké, ale vypadal nějak podobně, jako když vám přijede náhle kurýr a vy pospícháte ven pro balíček. Boty raději nekomentovat. To byl určitě omyl! Nebo je to nový módní trend, který v tomhle případě zkrátka nedopadl vůbec dobře? Kdo ví..

Monica Bellucci

Ciao, regina! Italská supermodelka a herečka Monica Bellucci je nádherná žena a umí to ukázat. Není vulgární, oblečení jí perfektně sedí a zdá se, že ani nepotřebuje výrazné doplňky, aby na sebe upozornila. Všechno společně ladí, není třeba nic přidávat ani ubírat. To je pro Monicu zkrátka typické.

Krátce před šedesátkou vypadá tahle dáma naprosto perfektně, kam vkročí, tam jí patří celý sál. Není to tak dávno, co naprosto ovládla pařížský Fashion Week a dokázala, že vždycky věděla, po čem ve skříni sáhnout. A ačkoliv by jí každá mladá žena mohla závidět navíc perfektní figuru, ona sama svůj vzhled až zas tolik neřeší. "Nejsem posedlá cvičením ani žádnou dietou. Vždycky jsem měla ženské tvary, nikdy nebyla vysloveně hubená. Ráda bych zestárla v míru a pokoji," nechala se slyšet v rozhovoru pro magazín Sunday Times Style.

Otevřít v galerii (1)
Monica Bellucci byla nádherná
Monica Bellucci byla nádhernáZdroj: Profimedia

Chris Hemsworth

Ženy ho milují - a z dobrého důvodu. Chris Hemsworth opět ukázal, že má vytříbený vkus a styl. Všechny ženy v okolí na něm mohly oči nechat! Herec se o svůj zevnějšek také pečlivě stará a v poslední době držel přísnou dietu kvůli druhé řadě pořadu Tělo nezná hranic. Všechny dny má perfektně nalajnované, zaměřuje se především na nabírání svalů.

Jí především maso, zelenou zeleninu s olivovým olejem nebo ořechy. Žádné průmyslově zpracované potraviny u něj neuvidíte!

Catherine O'Hara

Herečka Catherine O'Hara, která ztvárnila před lety mámu Kevina ve filmu Sám doma, oslavila nedávno sedmdesátku. A stále vypadá perfektně! Děti po New Yorku už nejspíš nehledá, ale nedávno ji mohli fanoušci vidět například v netflixovém dramatu Obchodníci se smrtí. V příštím roce se vrátí také ve druhé řadě připravovaného seriálu The Last of Us. Je vidět, že ani ve svém věku nemyslí na důchod! A vypadá skvěle. Na CinemaConu ji nebylo co vytknout.

Co je slavný CinemaCon?

CinemaCon vznikl jako reakce na potřebu filmového průmyslu vytvořit prostředí pro prezentaci nových filmů, technologií a trendů, stejně jako pro výměnu nápadů a zkušeností. První ročník se konal v roce 2011 pod názvem ShoWest a následně byl přejmenován na CinemaCon. Od té doby se stává stále větší událostí, na kterou míří ty největší hvězdy. Nabízí bohatý program, který zahrnuje představení nových filmů, diskuse o aktuálních trendech a výzvách ve filmovém průmyslu, prezentace nových technologií v kinosálech a mnoho dalšího. Jedním z vrcholů každoročního CinemaCon je představení výběru nejočekávanějších filmů pro příští rok. Distributoři zde mají možnost prezentovat své filmy a získat zpětnou vazbu od odborné veřejnosti.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Akce hraje také klíčovou roli ve formování filmového průmyslu tím, že umožňuje profesionálům ze všech oblastí filmového odvětví navázat kontakty, vyměnit si nápady a projednat budoucí spolupráci. Mnoho klíčových rozhodnutí ohledně distribuce filmů, marketingové strategie a technologické inovace se rodí právě tady. Pro diváky je CinemaCon skvělou příležitostí získat unikátní náhled na to, co v dohledné době uvidí v kinech. Trailery nových filmů, exkluzivní ukázky a panelové diskuse s tvůrci filmů nabízejí vzrušující pohled do zákulisí filmové tvorby. Umožňuje také setkání fanoušků, kteří zde vytváří nejen nezapomenutelnou atmosféru, ale také krásné zážitky pro všechny filmové nadšence.

Zdroj: redakce, cinemacon.com, bbc.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze