Top hledané
Výsledky (0)
Kdo vynesl na CMT Awards ten nejkrásnější model?

Móda z CMT Music Awards: Kovbojka Jane Seymour, zoufalá neteř Julie Roberts a jedna džínová hrůza

Denisa Zajíčková
09. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Jane Seymour snad nestárne!

O víkendu se v Austin's Moody Center v Texasu udílely CMT Music Awards, kam dorazily nejen oblíbené country hvězdy, ale také známé herečky i modelky. Komu to slušelo - a kdo zase šlápnul vedle? Někdy umí přenádhernou róbu pokazit i falešný úsměv. Své o tom ví herečka Emma Roberts, která svůj smutek zkrátka skrýt nedokázala.

Krásná, ale smutná Emma Roberts
Kreativní byla Melissa Lou Etheridge
Průhledný model zvolila Mickey Guyton
Tierra Kennedy dorazila s bujarou hřívou i hřejivým úsměvem

Divoký make-up, výrazné vlasy i nezapomenutelné doplňky - to vše jsme na letošních CMT Music Awards viděli. Hlavní hvězdou byla už čtvrtým rokem Kelsea Bellerini, která se znovu chopila role moderátorky. "Byla to čest a vím, že i tento rok to bude nezapomenutelná noc," nechala se slyšet před zahájením celého večera.

Okouzlující Emma Roberts

Herečka Emma Roberts, neteř sexy zrzky Julie Roberts, se v Moody Center v texaském Austinu objevila v okouzlujícím modelu smetanové barvy z dílny Dolce & Gabbana. Šperky měla od Irene Neuwirth. Spadlé jedno ramínko působilo trochu nahodile - jako by snad Emmě šaty dobře neseděly. Možná to byl však záměr? I herečka byla sama o sobě takřka dokonalá, ale málo kdy se na fotografy usmála a vypadala velmi ustaraně. Možná, že má v životě starosti, které se snažila nechat doma, přesto si je přinesla i na červený koberec. 

Extravagantní Jane Seymour

Britská herečka Janey Seymour se prošla po červeném koberci s úsměvem na tváři. Boty k takovým šatům sice působí trochu jako karnevalový kostým, ale k Seymour to zkrátka sedí a dohromady jí to perfektně ladilo. Její energie by rozzářila i pytel od brambor, ve kterém přišla na letošní Ceny Anděl Rozálie Havelková. 

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Žhavá Alana Springsteen

Zpoěvačka přišla v černém crop topu a ladící sukni. Měla perfektní boty, krásné opálení a decentní šperky, které z ní dělaly hvězdu večera. Kdyby k tomu zvolila přeci výraznější náušnice, působila by velmi lacině. Takhle to bylo zkrátka dokonalé. Je důkazem, že i odhalené tělo může vypadat důstojně, pokud se to nepřežene.

Otevřít v galerii (2)
Nádherný look předvedla Alana Springsteen
Nádherný look předvedla Alana SpringsteenZdroj: Profimedia

Průhledná Mickey Guyton

Jaká škoda, že ani zpěvačka Mickey Guyton ještě nepřišla na to, že ani v průhledné róbě nemusí ukazovat spodní prádlo. Vršek šatů je nádherná práce, ačkoliv jeho tvar Mickey mírně deformuje dekolt, což je velká škoda. Ukázat ale kalhotky na červeném koberci, byť pečlivě zvolené, je naprosto zbytečné a krásu šatů to velmi upozadilo. Tak příště, Mickey.

Kovbojka Melissa Lou Etheridge

Zpěvačka Melissa Etheridge dorazila v kovbojském klobouku a výraznou přezkou na opasku. Na akci country vlastně úplně v pořádku, jen to do sebe celé nějak neladilo. Snad, že ostatní zvolili pro tuto příležitost přeci jen o něco sofistikovanější modely a jednotlivé kousky byly poněkud zvláštní. Možná ale právě tohle k Melisse zkrátka patří. 

Odvážná Brittney Spencer

V džínovém overalu dorazila spolupracovnice Beyoncé, sympatická Brittney Spencer. Příjemným výrazem to ale končí. Nemá to nápad, není to jiné, není to kreativní. Je to jen laciné. Brittney to zkrátka nesedí, nohavice jsou jí krátké, šperky na krku jsou laciné, rozpuštěné vlasy zabíjí vrchní část... Asi nemáme nápad, kam by se tohle dalo vynést. Do popelnice?

Otevřít v galerii (2)
Brittney Spencer zřejmě miluje džínovinu
Brittney Spencer zřejmě miluje džínovinuZdroj: Profimedia

Rozverná Tiera Kennedy

Tady je vidět, že někdy je méně více. Zpěvačka Tiera Kennedy totiž zvolila vlastně úplně obyčejné oblečení, které má každý v kufru na letní dovolenou, ale působí to nádherně. Ladí to a k její osobnosti to zkrátka sedí. Spolu s její osobností jí to prostě věříme!

Proč jsou CMT Awards tak důležité pro country hudbu?

Country Music Television Awards, známé také jako CMT Awards, se udílí každý rok v oblasti country hudby ve Spojených státech. Tato událost slouží jako platforma k ocenění a uznání umělců a tvůrců, kteří se v průběhu roku vynikli v oblasti country hudby. Historie CMT Awards sahá až do roku 2002, kdy se poprvé konaly v rámci snahy televizní stanice Country Music Television (CMT) oslavit a podpořit talentované umělce v oblasti country hudby. Od té doby se staly jednou z nejprestižnějších událostí v oblasti country hudby.

CMT Awards se vyznačují řadou různorodých kategorií, včetně cen pro nejlepšího zpěváka a zpěvačku, nejlepšího videoklipu, nejlepšího umělce roku a mnoho dalších. Ocenění se udělují na základě hlasování fanoušků, což dodává události zvláštní interaktivní prvek a zároveň zajišťuje, že jsou zohledněny preference a názory příznivců country hudby.

Jedním z klíčových prvků CMT Awards je jejich schopnost sloužit jako platforma pro prezentaci nových umělců a inovací v oblasti country hudby. Každý rok se na udílení cen objevují nejen již etablované hvězdy, ale také talentovaní noví umělci, kteří přinášejí svěží přístup i nové melodie. Pro country hudbu mají CMT Awards významné postavení, protože pomáhají posilovat komunitu fanoušků.

Zdroj: redakce, usmagazine.com, cmt.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze