Top hledané
Výsledky (0)
Růžový koberec MTV VMAs je každoročně specifický šílenými kreacemi, kterými se hvězdy snaží zaujmout a dostat se na přední stránky novin. Letošní ročník by si ale rozhodně zasloužil nálepku "mládeži nepřístupno".

Móda z hudebních cen MTV 2023 brala dech: Letos se odvázala i Selena Gomez, a to hned dvakrát

Denisa Zajíčková
15. září 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Seleně Gomez to v poslední době neskutečně sluší

Předávání hudebních cen MTV je akce, která si žádá ukázat to nejlepší z vašeho šatníku! Čtyřicátý ročník však ukázal, že tentokrát celebrity vsázely spíše na extravaganci a kontroverzi než perfektní střih. A některé dámy měly velký problém, aby své vnady uchránily. Které z přítomných to slušelo nejvíc?

Na letošním ročníku bylo doslova "mládeži nepřístupno". Po konzervativním a elegantním filmovém festivalu v Benátkách se z hudebních cen MTV Video Music Awards stala přehlídka odhalených královen. Ostatně, šílenými kreacemi je tahle akce proslulá už dávno. Na extravaganci znovu vsadila americká zpěvačka Doja Cat nebo Tinashe, která si dokonce pod síťované průhledné šaty nalepila na bradavky a rozkrok jen kusy lepící pásky. A nebyly jediné, ačkoliv modely níže nic neodhalily - párkrát bylo ale namále.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Odvážná zpěvačka Selena Gomez

Zpěvačka Selena Gomez zvolila pro tuto příležitost velmi působivé červené šaty z dílny Oscara de la Renty, v nichž vynikla její dokonalá postava. Seleně to v poslední době opravdu sluší a zdá se, že je konečně spokojená. Vyměnila také stylistu, což jí prospělo. Dlouho se potýkala s váhovými výkyvy, často řešila svou pleť a módní kreace byly jen třešničkou na dortu. To už je ale dávno minulost. Na akci byla oporou zejména své nejlepší kamarádce Taylor Swift, která zvítězila hned v devíti kategoriích.

Dámy spolu triumfální úspěch velkolepě oslavily na večírku, který pořádal rapper Diddy. Tam zvolila fialové luxusní minišaty bez ramínek, které byly opět velmi vyzývavé. Skoro se zdá, že Selena láká do svého života nového muže! Po letitých peripetiích s Justinem Bieberem je rozhodně čas na nějakou tu změnu - a hlavně lásku.

Otevřít v galerii (2)
Na afterparty rappera Diddyho Selena znovu podtrhla svůj dekolt
Na afterparty rappera Diddyho Selena znovu podtrhla svůj dekoltZdroj: Profimedia

Nicky Minaj ve svatebním

Extravagantními modely už je čtyřicetiletá rapperka Nicky Minaj za svou kariéru proslulá. Ani tentokrát neudělala v Newarku výjimku a za večer vystřídala hned čtyři outfity včetně bizarních šatů růžové barvy. Odnesla si ocenění za nejlepší video v kategorii hip hop, a navíc se celý večer konal v její moderátorské režii. Její modely už se hodnotí jen těžko - je to zkrátka image, která se dávno stala její součástí. Je jednou z mála ve světovém showbyznyse, kdy jí veřejnost takové výstřelky toleruje bez sebemenšího pohoršení. A to za jí patří velký obdiv!

Rita Ora zvolila střídmost

Jednou z nejelegantnějších dam na afterparty byla rozhodně zpěvačka a herečka Rita Ora. Ta se nevydala cestou kontroverze a extravagance a vsadila na malé černé se třpytivými kozačkami, které byly naprosto famózní a Ritě sedly jako ulité. Je vidět, že zpěvačka už dávno ví, co jí sluší a nepotřebuje šokovat. 

Emily Ratajkowski riskovala

Topmodelka Emily Ratajkowski si na své bezchybné postavě zakládá. Fanouškům ráda servíruje odhalené fotky, a jinak tomu nebylo ani na předávání hudebních cen MTV. Zvolila tak nebezpečné šaty, že chvíli hrozilo, že jí snad vypadnou ňadra. Ke smůle všech čekajících novinářů se to nestalo, a Emily svou důstojnost ochránila. Fakt, že jí takové modely sluší, ani netřeba připomínat. Všechny přítomné doslova okouzlila.

Rapperka Saweetie šokuje až moc

Velmi odvážný model zvolila na afterparty také rapperka Saweetie, která se proslavila hitem "Icy Girl" poté, co na svůj Instagram od roku 2016 přidávala krátké hudební klipy. To ji přineslo pozornost Maxe Gousse, který se stal jejím manažerem. V roce 2020 se objevila také na nahrávce Avy Max. Tentokrát zvolila krátké šaty s bujarým výstřihem, který poukázal zejména na její ňadra. 

Otevřít v galerii (2)
Rapperka Saweetie
Rapperka SaweetieZdroj: Profimedia

Ani na akci samotné se nedržela zpátky. Zvolila růžové šaty s flitry a přivázanými kostmi. Ačkoliv se to může zdát jen jako snaha o pozornost, bylo to velmi laciné a s estetikou to mělo pramálo společného. Snad se do příště Saweetie poučí - nebo vymění stylistu. Lacině se obléká totiž pravidelně.

MTV Music Awards: Každoroční hudební show plná hvězd

MTV Music Awards, často nazývané také MTV VMA (Video Music Awards), jsou prestižní hudební ceny, které uděluje televizní kanál MTV. Tato událost je jednou z největších a nejznámějších hudebních show na světě a představuje nejen ocenění pro umělce, ale také jedinečnou společenskou událost, na kterou se celebrity pečlivě připravují.

Součástí jsou také živá vystoupení, které znamenají pro umělce velkou prestiž. Své speciální produkce a kolaborace často umělci připravují celý rok. Společenský význam těchto vystoupení je velký, protože přitahují pozornost nejen fanoušků, ale i médií a celého hudebního průmyslu.

Historie MTV Music Awards

První MTV Music Awards se konaly v roce 1984. Od té doby se konají každý rok a staly se důležitou událostí pro hudební průmysl.

Kategorie a ceny

MTV Music Awards uděluje ceny v několika různých kategoriích, včetně cen pro nejlepší videoklip, nejlepšího umělce, nejlepšího nového umělce a mnoha dalších. Jedním z nejprestižnějších ocenění je "Video of the Year," které značí nejlepší hudební videoklip roku.

Zdroj: vogue.com, eonline.com, mtv.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: