Top hledané
Výsledky (0)
Módní policie znovu na scéně! Komu to tentokrát nevyšlo?

Móda z Iluminate party brunch: Pomeje opět za divu, vyhrál ale novinový top Anety Kernové

Denisa Zajíčková
19. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Andrea Pomeje s manželem Petrem

V létě je to v Praze jedna party za druhou! Výjimkou nebyla ani Iluminate party brunch, která se konala na Občanské plovárně. A zatímco někteří to pojali jako příležitost ukázat to nejlepší, co mají v šatníku, další volili pohodlí. Zvolené outfity byly tak velmi rozmanité - od elegantní Andrey Pomeje až po uvolněnou a pohodovou Báru Mlejnkovou, která se po rozchodu s influencerkou Veronicou Biasiol zdála opravdu šťastná. Že by už byla nová láska na obzoru?

Obléknout se na letní mejdan? To může být někdy trochu oříšek, protože odpoledne bývá vedro, večer chladněji. A co pak brunch? Zdá se, že to každý pojal opravdu trochu jinak. Podívejte se s námi na to, jaké oblečení volily české celebrity. 

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Andrea Pomeje

Tahle žena málokdy šlápne vedle, na to už jsme zvyklí. Ale nutno říct, že bílá barva jí fantasticky sluší. Tím spíše, že její manžel Petr často sahá právě po černé. Andrea tím, že má tmavé vlasy a výrazně se líčí, vypadá v bílé jako dokonalá dáma, a to vždy. Těžko říct, jestli jsme ji někdy viděli v něčem, co by jí neslušelo. Sama sebe zná velmi dobře a chyby dělá jen zřídka. Není divu, že tady byla hvězdou celé akce!

Karolína Krézlová

Vypadala skvělé a všude se usmívala - kdo by řekl, že jí čekal už brzy důležitý zákrok, o který se podělila na svém Instagramu. Karolína si totiž nechala zmrazit vajíčka, aby zajistila, že jednou stihne mít děti, na které doposud nebyl čas či vhodný partner. A ačkoliv měla z takového rozhodnutí jisté obavy, na Plovárně to rozhodně znát nebylo. 

Přišla v jemných bílých šatech, které zvýraznily její štíhlou ženskou postavu, vše pak doplnila koženkovým křivákem, který romantický look trochu rozbil. Luxusní kousek to asi nebude, ale tentokrát skvěle posloužil Rozpuštěné vlasy k tomu perfektně ladily. 

Monika Timková

Není to tak dávno, co byla média plná rozhovorů Moniky Timkové o mentální anorexii, kterou si prošla. A ačkoliv bývalý partnerka herce Jakuba Štáfka náročné období překonala s hlavou vztyčenou, stála si udržuje velmi štíhlou postavu. A to dokonce tak, že ne všechno na ni zkrátka vypadá dobře.

Šťastně zvolený nebyl ani béžový komplet, který by se hodil spíše na opálené tělo, Moniku však dělal ještě hubenější a nevypadalo to zkrátka dobře. Do luxusu to mělo opravdu daleko. I vlasy působily spíše rozcuchaně. Herečka zřejmě neměla svůj den!

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Aneta Kernová

Novinový top, tak bychom nazvali vršek, který vynesla do společnosti Aneta Kernová. Někteří by mohli sice tvrdit, že je to velké retro a laciný kousek, který patří spíše na pláž než do společnosti, nás zkrátka bavil a byl příjemným osvěžením mezi nudnými barvami, které se na akci občas objevovaly. Jen to zakončení u krku bylo dost podivné… Jako by někdo useknul figuríně hlavu. Ve vší úctě, samozřejmě.

Otevřít v galerii (2)
Aneta Kernová předvedla zajímavý top
Aneta Kernová předvedla zajímavý topZdroj: Profimedia

Denisa Pfauserová

Herečka Denisa Pfauserová ze seriálu ZOO chodí obvykle oblékaná tak „nějak obyčejně“, ale perfektně jí to vychází. Tentokrát to ale vypadalo, že byla s rodinou na houbách - a pak si odskočila na akci, kam byla pozvaná. Ne, že by snad svým outfitem někoho urazila, ale řekněme si upřímně, že na jásot to také není. Spíš to byla tak trochu nuda.

Adam Raiter

Influencer a bývalý partner modelky Agáty Hanychové má zkrátka svůj styl. I tentokrát se ho držel a perfektně mu to vyšlo. K tomu není co dodat!

Bára Mlejnková

V překvapivě dobré náladě dorazila influencerka a pokerová hráčka Bára Mlejnková, která se nedávno rozešla se svou partnerkou Veronicou Biasiol. Volila oproti jiným zejména pohodlím, ale tenhle styl k Báře už tak nějak patří. Mimochodem, ta bunda je fantastická! Kde ji můžeme koupit?

Otevřít v galerii (2)
Bára Mlejnková volila pohodlí
Bára Mlejnková volila pohodlíZdroj: Profimedia

Kamila Nývltová

Na závěr si ukažme, jak to vypadá, když se chcete držet módních trendů - a zkrátka vám to nevyjde. Kamila je krásná a štíhlá žena, která si zřejmě všimla, že jsou vestičky v módě. Ale celý ten komplet připomíná pyžamo, nesedí jí, kalhoty jsou velké, ta vestička nemá ani dobrý střih. Pomohl by tomu nějaký luxusní doplněk, ten ale tentokrát zůstal doma.

Nezachránila to ani výrazná rtěnka, protože celé to líčení vlastně vypadá, že je udělané rychle v autě ve zpětném zrcátku. Příště by to chtělo volit lépe!

Zdroj: autorský článek, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze