Móda z kolonády: kdo si přes den užívá pohodlí a kdo září i mimo večírky?!

Na luxusní karlovarské večírky se hvězdy hází do gala. Jak ale vypadají jejich outfity během klasického odpoledne?
07. července 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Kdo si udržuje status módní ikony po celou dobu festivalu a kdo si naopak ve volných chvílích raději užívá pohodlí? Na to se podívala naše Móda proti proudu!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Martina Šmalclová
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Martina Šmalclová

Hvězdy v barvě slunce: Pazderková, Kasanová, Pavlovčinová

Kolonádu rozzářila letní žlutá. Tahle pozitivní barva převálcovala všechny ostatní a na procházku po Karlových Varech ji oblékla například Iva Pazderková, Radka Pavlovčinová nebo vítězka Miss Face 2017 Kateřina Kasanová. Zatímco Kateřna si od nás zaslouží podtrženou s hvězdičkou za svěží midi model oživený džínovou bundou v nádherném odstínu modré a pohodlnými bílými teniskami, pro Ivu bychom zvolili více vypasovaný model, který nebude vypadat jako noční košile. Z šatů Radky Pavlovčinové jsme ale nadšeni a stejně tak z bezchybně zvolených doplňků. Skutečně krása! 

Luxusní ležérní look Hany Vagnerové

Podobně jako Iva Pazderková, i Nelly Řehořová sáhla trochu nepochopitelně po kousku, jež evokuje dojem noční košile, byť třeba luxusní. Více nás zaujal model sestry Terezy, která vynesla svěží letní barvy včetně žluté. A trendy odstínu se nevyhnula ani herečka Hana Vagnerová. Na koncert Tima Robbinse oblékla luxusní ležérní look doplněný taktéž o žlutou kabelku. Tady je vše zvládnuté na jedničku a herečce to navíc neskutečně sluší.

Vždy perfektní Eliška Hašková Coolidge

Bývalá ředitelka Kanceláře prezidentských zpráv a zvláštní asistentka pěti amerických prezidentů v Bílém domě se na kolonádě objevila v luxusní eleganci a jako vždy vypadala úchvatně. Vytříbený styl a léta zkušeností, to je jistě její tajný recept, který ji můžeme jen závidět.

Iva Janžurová zvolila kompromis

Talentované a oblíbené herečce nelze upřít snahu. Zelené kalhoty jsou svěží a mladistvé a tento krok schvalujeme. Příště doporučujeme zvolit vhodnější obuv a nemáme námitek.

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov, Praha 1

Doleželová, Mališová, Štefličková: královny krásy vsadily na bohémský look

Po něžných květinách sáhly královny krásy Jana Doležalová, Lea Štefličková a Karolína Mališová. Karolína se vyladila do neonových barev a vsadila na bohémský look. Podobým směrem se ubírala také Lea Štefličková, která oblékla bílé mini šaty s výrazným vzorem.

Jana Doležalová s módou bojuje poměrně často, tentokrát měla při výběru šťastnější ruku, přesto existuje nějaký ten prostor pro zlepšení. Pryč bychom dali koženkové bolerko a klobouček a výsledek by byl o poznání šťastnější.

Vyletněná Andrea Verešová a Marie Renčová to zvládly na jedničku

Outfity Andrey i Marie jsou příjemnou letní záležitostí, na kterou se skutečně hezky dívá a věříme, že i pohodlně nosí. Přesně takhle si představujeme outfity na procházku kolonádou s karlovarskou oplatkou v ruce. Skvělé!

Z mužů zazářil Milan Peroutka, Jan Kalousek zraje jako víno!

K nejlépe oblečeným mužům kolonády patřil nepochybně Milan Peroutka. Jeho outfit je mladistvý a doladěný do posledního detailu. Méně nadšeni jsme z modelu Andrey Bezděkové, který je jistě pohodlný, ale až příliš sportovní a trochu to vypadá, jako by si modelka odskočila z tenisového hřiště. Sympatickým dojmem na nás působí zpěvák Jan Kalousek, který, jak se zdá, zraje jako víno. K saku a bílé košili oblékl džíny, což hodnotíme jako kompromis.

Hledá se Tatiana Pauhofová!

Outfit krásné herečky je skvělý. Avšak s celkovým lookem máme trochu problém. V oversize kabátu se Tatiana tak ztrácí, až přemýšlíme, zda po ní nevyhlásit pátrání.

Ondřej Sokol s přítelkyní: výjimka, která potvrzuje pravidlo….

Ač bílou a černou většinou nejde nic zkazit, přítelkyně Ondřeje Sokola je výjimkou, která potvrzuje pravidlo. Model působí mírně lacině a celkový dojem nezachraňuje ani sportovní styl samotného Ondřeje Sokola.

Matěj Ruppert za elegána, jeho žena Tereza šlápla vedle!   

Zatímco Matěj Ruppert se na kolonádě objevil v luxusním obleku a vypadal skutečně skvěle, jeho žena Tereza šlápla naprosto vedle. Věříme, že mateřství je náročnou záležitostí, Jana Doleželová v rozkvetlém květinovém modelu však dokázala, že zvládnout jej lze i elegantněji!

Martina Šmalclová

Ornella Koktová

Kdo si myslí, že jsou pod módním drobnohledem pouze a jen na prominentní party, ten je na OMYLU. A jak sami uvidíte mnoho českých hvězd na tento fakt zcela zapomnělo. A proto je leckdy na první pohled vidět skupinka, která má svůj styl “od přírody” a ta, co se pouze nechává obléknout do předem určených zapůjčených šatů…

3 x TOP:

Taťána Makarenko:

Táňa moc dobře ví jak s módou pracovat. A i přesto, že by se svojí luxusní postavou mohla nosit ty nejupnutější outfity vůbec...občas sáhne i po volnějším střihu. Světle modrá maxi košile sladěná s elegantní kabelkou, stříbrnými sandálky a stylovými pilotkami je prostě pecka!

Celkový dojem: 89 %

Eliška Hašková Coolidge:

Paní Coolidge znám ještě z dob, kdy jsme obě chodily cvičit do Intercontinentalu. A abych řekla pravdu, i v té tělocvičně nebo i v šatně vždycky působila jako ta největší dáma ze všech, která má navíc vytříbený vkus. Zkrátka elegantní za každých okolností. A ani při procházkách ve Varech tomu nebylo jinak. Zde vidíme elegantní světle modrý kostýmek s klasickou černou Birkin kabelkou od Hermès. Dokonalost!

Celkový dojem: 100 %

Jana Doležalová:

Ač je to skoro k nevíře, Janě se daří mnohem líp v neformálním prostředí, jak na velkolepých večírcích. Zde vidíme šik maminku v růžové bundičce dokonale ladící s kloboukem, delší rozevlátou sukní a většími slunečními brýlemi. Právě klobouk a stylové sluneční brýle tomu celé dává patřičný šmrnc. Takže, jen tak dál Jano…

Celkový dojem: 80%

 

3 x MIMO:

Iva Janžurová:

Bývalá sexbomba českého filmu mě dost překvapila svým na první pohled pohodlným leč odpudivým modelem. Vždycky jsem žila v domnění, že je paní Iva za každých okolností elegantní a má styl. Bohužel tato fotografie tak trochu poukazuje na leckdy laxnost českých žen všeobecně. Tak sakra snad jedu na MFF KV jen jednou za rok a vím, že je na každém rohu fotograf a plno fanoušků...tak proč to jen nepojmout jako Dagmar Havlová a nezazářit… Velká škoda.

Celkový dojem: 5 %

Hana Vagnerová:

Jindy vždy skoro dokonale oblečená herečka je známá tím, že ráda experimentuje s módou. Ale jak se například tady ukázalo, překombinovanost je někdy na škodu. A za každou cenu být super originál je taky na nic. Každý kousek, který má na sobě, není sám od sebe špatný, ale dát to takhle dohromady byl prostě omyl dne.

Celkový dojem: 40 %

Ondřej Sokol:

Jeden z nejvtipnějších lidí v současném showbiznisu dorazil na kolonádu jako příkladný český křupan. Zaprvé, tato kombinace se spíš hodí na mladíka stářím okolo 15 let, za druhé,díky tomu jeho přítelkyně vypadá jako jeho o dost starší teta a za třetí, když už by si to fakt musel na sebe vzít, tak raději někam na vodu a ne sem!

Celkový dojem: 20 %

Ornella Koktová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (21)

View photo gallery