Top hledané
Výsledky (0)
Podívejte se s námi, co se nosilo další den na karlovarském filmovém festivale!

Móda z kolonády KVIFF 2024: Ramba za třpytivou kobru, Stříteská vsadila na růžové mini

Denisa Zajíčková
30. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Tereza Ramba s manželem Matyášem

I další den přinesl zajímavé outfity, které vynesly známé celebrity na karlovarskou kolonádu. Podívejte se s námi, komu to slušelo, kdo se držel dlouhého rukávu - a kdo už využil letní šatník. Dorazila nejen herečka Tereza Ramba, která představila na festivalu nový film Deník alkoholičky, ale i influenceři Bára Stříteská a Marek Valášek se synem Kyliánem. 

Prezidentka soutěže krásy Tatiana Makarenko vzala karlovarský festival letos velmi vážně a zdá se, že má plný kufr luxusních šatů, které chce předvést. Jinak to nemá ani Dagmar Havlová, která dostála své pověsti - za každé situace vypadá jako elegantní dáma, u které muž ani nezaváhá, zda jí má otevřít dveře od auta nebo pomoct do kabátu. Jak na tom byli ostatní?

Tereza Ramba s manželem Matyášem

Na kolonádě byla v sobotu jedna z nejvýraznějších rozhodne herečka Tereza Ramba s manželem Matyášem. Vynesla nádherné blyštivé šaty, které lichotily její štíhlé postavě a na první pohled vypadaly luxusně. Matyáš byl sice o něco ležérnější, na druhou stranu za hvězdu je na festivalu zejména jeho manželka. 

Maminky dvou dětí určitě nestačily zírat - každopádně doufáme, že i Tereza má někdy dny, kdy s drdolem a oversize tričkem lítá od jedné povinnosti k druhé. Tento rok je totiž na festivalu naprosto nádherná a obléká jednu krásnou róbu vedle druhé. Jako by se po třicítce našla a už zkrátka věděla, co jí sluší. Rebelský styl opustila už dávno, každý rok je to ale lepší a lepší. 

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Bára Stříteská a influencer Datel

Do Karlových Varů přijela tahle oblíbená dvojice sice jen na chvíli, ale Bára dostála svému stylu a oblékla krátké růžové mini šaty, vedle kterých ani zdaleka nevypadala jako žena čtyři měsíce po porodu! Slušelo jí to a byla ozdobou celé kolonády. 

Na svém Instagramu v poslední době sklízí obdiv za to, jak i na mateřské vypadá, a nedávno začala znovu také cvičit. Svým sledujícím tak ukáže, jak si svou štíhlou postavu udržuje. Do posilovny míří často se svým partnerem Markem Valáškem, který se nedávno účastnil souboje v Clash of the Stars. Marek zvolil ležérní styl a ujal se starosti o kočárek, kde si užíval pohody jejich syn Kylián.

Otevřít v galerii (1)
Barbora Stříteská s Markem Valáškem
Barbora Stříteská s Markem ValáškemZdroj: Herminapress

Aneta Vignerová a Petr Kolečko

Festival si nenechala ujít ani modelka Aneta Vignerová s režisérem Petrem Kolečkem. Při pohledu na zvolenou obuv a outfit si populární umělec zaslouží rozhodně uznání za to, že v sobotním horku zvládnul volbu černé barvy s takovou grácií. 

Vignerová byla jako vždy fantastická a vedle svého muže vypadala jako bohyně. Bílou barvu volí tahle kráska často a moc dobře ví proč - vzhledem k tmavé barvě vlasů a častému výraznému make-upu na ni vypadá zkrátka fantasticky. Celý outift působil luxusním dojmem a byl velmi elegantní. Aneta zkrátka ví, co jí sluší.

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský

Jestli má letošní ročník karlovarského festivalu svou hvězdu, je to rozhodně Lenka Vlasáková a s manželem Janem Dolanským. Herečka zraje jako víno a je rok od roku krásnější. Přesto je na pováženou, zda u zvolené blyštivé róby to nechtělo delší střih, který by zakryl mohutné boty. Je z toho cítit snaha o modernu a jakousi "neformálnost" - v rámci možností, společně to ale trochu drhne. Lence sice odvážné oufity sluší, ale vzhledem k tomu, že její manžel Jan se držel tak trochu vzhledu beach boye... Někdy je zkrátka dobré myslet i na to, co vynese partner, ačkoliv ladit se do stejných barev či dokonce identických kousků oblečení vypadá dobře jen málo kdy.

To nic nemění na tom, že herečka je letos samý úsměv a program si evidentně užívá. V poslední době je znát, že je ve svém životě opravdu spokojená!

Zorka Hejdová

Nesmíme opomenout ani okouzlující Zorku Hejdovou, která vynesla na party šperky Roberto Coin z kolekce Art Deco za téměř 400.000.- Kč. Oblékla se do rudých šatů, které jí neuvěřitelně slušely. Za nás na jedničku! 

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze