Top hledané
Výsledky (0)
Móda proti proudu si posvítila na oufity z 2020 MTV Video Music Awards.

Móda z MTV: Lady Gaga s kopýtky na nohou, hvězdná Miley Cyrus a prvoplánová Bella Hadid

Martina Šmalclová
31. srpna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Speciální rubrika
Miley Cyrus

Čas být sexy

Slavnostní předávání cen MTV Video Music Awards dává celebritám zpravidla možnost předvést se v sexy mini, divokých barvách nebo si trochu zaexperimentovat. Na uhlazený look à la Golden Globes nebo Oscaři se tady příliš nehraje a bylo to znát i letos! Mrkněte, jak to slavným tvářím letos (ne)slušelo.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Redakční tým
redaktorka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Miley Cyrus: Róba za jedna, účes a make-up za pět!

Rebelka Miley Cyrus to tentokrát pořádně vymňoukla... alespoň co se šatů týká! V luxusní třpytivé róbě Mugler byla nepřehlédnutelná a patřila k nejlépe oblečeným hvězdám večera. Jen ten účes a make-up Miley, to nám pořád nějak neštymuje!

Krásná Sofia Carson v záplavě rudé

Tenhle červený bonbónek v podání Sofie Carson zabalené do luxusní róby Giambattista Valli nás baví. Trochu si říkáme, jestli to na MTV není too much, ale víte co? Tu sofistikovanost je třeba náležitě ocenit! Odstín vášně Sofii jako tmavovlásce navíc dokonale přistane a chválíme i minimalistický výběr šperků. Luxusní náušnice, prsten na ruce a šaty jsou samy o sobě dost výrazné, a tak není třeba nic jiného přidávat.

Nicole Richie: Nálož vitamínů

Americká zpěvačka a herečka Nicole Richie oblékla jasně zelenou sexy róbu značky Cong Tri. A byla to pořádná nálož zelené! Jak vtipně uvedla na svém instagramovém účtu, reprezentovala na MTV všechny druhy zeleniny. Zelená sice nemusí být každému po chuti, ale my tuhle zeleninu překousneme s chutí a za smysl pro humor dáváme palec nahoru!

Bebe Rexha: Z cyklistického sedla na MTV

Bebe Rexha je rebelka každým coulem! A zatímco někomu jinému bychom za cyklistické šortky na slavnostním předávání cen utrhli hlavu a roznesli ho na kopytech (možná na těch od Lady Gaga), na Bebě je akceptujeme. Tahle dvojka v podobě šortek a stylového saka se šněrováním má šťávu. Chválíme i luxusní make-up a účes. Jen ty nehty Bebo, jen ty nehty…

Otevřít v galerii (9)
Madison Beer
Madison BeerZdroj: Facebook.com/MTV
Otevřít v galerii (9)
Bebe Rexha
Bebe RexhaZdroj: Facebook.com/MTV

Bella Hadid: Přešlap gigantických rozměrů

Ne, ne a ne! Modelka Bella Hadid nejspíš chtěla ukázat podobně jako Miley Cyrus štíhlou figuru, ale šlápla pořádně vedle. Transparentní top působí na první pohled neskutečně prvoplánově a vůbec nás nebaví. Do nočního klubu dobrý, ale na MTV tohle vidět zkrátka nechceme!

Otevřít v galerii (9)
Sofia Carson v červených šatech Giambattista Valli
Sofia Carson v červených šatech Giambattista ValliZdroj: Trendsmap.com/cíntia

Madison Beer: Moc, málo, akorát?

U mladičké písničkářky Madison Beer se pořád nějak nemůžeme rozhodnout. Laciné, sexy, tak akorát, boží? Ehm. Možná kdyby luxusní kousek z dílny Mugler nedisponoval délkou sotva pod zadek, měly bychom jasno. Takhle ale zůstáváme na rozpacích a celkový dojem z Madisonina looku nezachraňují ani černé střevíčky Stuart Weitzman na hříšně vysokém podpatku. A tak nějak cítíme, že se ručička vah pomalu uchyluje na stranu k Belle...

Otevřít v galerii (9)
Lady Gaga v kosmických šatech.
Lady Gaga v kosmických šatech. Zdroj: instagram.com/ladygaga

Lady Gaga: Návštěva z vesmíru

Lady Gaga přiletěla na MTV pravděpodobně rovnou ze své mise ve vesmíru, jinak si ten galaktický obleček z dílny Area nedokážeme vysvětlit. Ba ne… Dokážeme! Lady Gaga je jen jedna a právě pro toto unikum si mimo jiné také na MTV vysloužila inaugurační cenu MTV Tricon Award za své působení v hudbě, herectví, módě a aktivismu. A tak jsme se rozhodli ji vlastně vychválit do nebes! Dostat tím kopýtkem bychom totiž nechtěli, co vám budeme povídat...

Otevřít v galerii (9)
Sofia Carson v červených šatech Giambattista Valli
Sofia Carson v červených šatech Giambattista ValliZdroj: Trendsmap.com/cíntia

A který outfit z MTV zaujal nejvíc vás? Dejte nám vědět do komentářů.

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8, Praha 8

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Redakční tým

Královna Lady Gaga:

Bůh nás ochraňuj!

Nevím, co si o ní pořád myslet. Lady Gaga má dar od Boha. Umí zpívat, hrát, strhnout davy. A hlavně na sebe dokáže kdykoliv upozornit. Ať už chováním, tak svým zjevem a tím hlavně, to si pojďme říct. Každopádně, kdyby týhle holce bylo dvacet, nehnu ani brvou, ale jí je 34 let! Experimenty jakéhokoliv typu by už mohla mít za sebou. Nicméně, Gaga nezklamala a já při pohledu na její outfity marně hledám slova a odvahu.

Znáte to, když je ve filmu trapná scéna, kdy se hlavní hrdinka chová jako blbka a vám je doslova před to obrazovkou trapně za ní? Takhle já se cítím při pohledu na ni. Až na to, že ona stojí hrdá jak svíčka. Stojí si za tím, co říká, co dělá a jak vypadá. Jinak by tam nepřišla že jo. A navíc ji obdivuje celý svět.

Tančí a zpívá v roušce

Předávání cen americké televize MTV bylo provázeno apely týkající se boje proti šíření koronaviru nebo rasovým nespravedlnostem. Zdraví Američanů a celého světa si vzala na paškál právě Gaga. Její roušky jsou opravdu originální a nápadité, jen nechápu, jak v nich zvládá tančit i zpívat.

Ale zpět k šatům. Takovej úlet prostě nedávám. Frajerka se objevila na pódiu dohromady pětkrát a pokaždé snad ve větším haluzu. O těch chůdách snad pomlčím, to podle mě bere snad speciální hodiny chůze, že se nezabije. Ale tyhle duhové pštrosí šaty sestavené snad jen z peří? Mám pocit, že se mi motá hlava jen při krátkém pohledu. A rouška mi připomíná Vetřelce. No řekněte mi, kam byste v tomhle šli?

Aby bílá bílou byla

Co si pod tímhle mám představit? Anděla? Pannu (Marii)? Svatbu? Nevím, ale i když je bílá barvou nevinnosti a čistoty, tohle mě děsí. Kromě toho, že mi připomíná Dádu Patrasovou z Návštěvníků.

UFO existuje

Nevěřím na mimozemšťany ani létající talíře ani nic podobného, ale... při pohledu na zpěvačku se obávám, že ona vesmírnou galaxii jiného druhu buduje, má ji doma na zahradě, v garáži už staví kosmickou loď a její šatník je už téměř hotov. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby už měla zakoupenou vlastní planetu.

Princezna žába

Zelená se mi moc nelíbí, ne každému sluší. Nicméně když jsem spatřila tuhle fotku, říkala jsem si - ano, je to žena, umí se obléct a vypadat jako princezna, které to opravdu sluší. Ale je jednoduché zabít takovou krásu... Chápete, že celkový dojem nádherné bytosti ve skvostných aristokratických šatech mi zkazila ta rouška. Chápete to, že jo?

Když jsem viděla film Zrodila se hvězda, plakala jsem. Říkala jsem si, že je to taková nádhera, že to nemůže být Gaga. Pak jsem usoudila, že ta rebelka zřejmě už konečně dospěla... ale spletla jsem se. Moc jsem se spletla.

Redakční tým
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze