Top hledané
Výsledky (0)
Televize Nova začala vysílat 4. února 1994.

Móda z narozeninové oslavy televize Nova: Vacula s Besky byli dokonalí, Partyšové ale prosvítaly kalhotky

Denisa Zajíčková
15. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Adam Vacula a Veronika Beskydiarová

Na začátku února uplynulo přesně 30 let od prvního vysílání televize Nova. Kdo by si tehdy pomyslel, že i po letech bude jednou z nejoblíbenějších. Její hvězdy - minulé i budoucí - se na akci patřičně oblékly - komu to ale slušelo nejvíc? Zatímco Veronika Žilková vypadala, že si s výběrem šatů dlouho hlavu nelámala, kuchařka Veronika Beskydiarová byla za dokonalou šelmu, která všem vytřela zrak. 

Před pár dny proběhl velkolepý galavečer v Obecním domě, kam dostali pozvánku ti, kteří za roky televizi Nova pomáhali utvářet. A zatímco některé z tváří dnes na obrazovkách už neuvidíte, další jsou důvodem, proč se diváci stále rádi vrací. Podívali jsem se, komu to slušelo nejvíce! 

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178, Praha 10

Veronika Žilková 

Populární herečka Veronika Žilková dnes září hlavně na konkurenční Primě v televizi ZOO, na večírek Novy ale právem patří. Kdysi byla jednou z hlavních hvězd retro pořadu Tele Tele, který si celkem bez servítek dělal legraci z toho, co přišlo pod ruku. Skončila, když s Martinem Stropnickým přišli o syna Melichara. Bylo mu 8 měsíců a šlo o jedno z nejtěžších období v životě, které si herečka prožila. Snad možná i proto jí televize Nova připomíná, jak tehdy musela být silná. 

Na akci oblékla červené šaty - a nutno říct, že tahle barva jí mimořádně sluší. Modrý kabát sice nemusel být a ani boty k celkovému stylu příliš nesedí, nutno však říct, že po nedávném rozvodu se Stropnickým je Žilková evidentně zase šťastná. A to je asi ten nejlepší outfit ze všech!

Kristýna Leichtová

Na akci dorazila také herečka Kristýna Leichtová, která působila uvolněně a zvolila podle toho i šaty. Úsměvy rozdávala na všechny strany, ačkoliv přiznala, že to v jejím životě teď není růžové. 

Nejdřív si otevřela v Ostravě dětský koutek, který se dostal do finančních problémů, pak začala znovu po pauze natáčet, což rozhodilo jejich rodinný režim, mladší dcera se vrátila ve vývoji o rok zpátky a chtěla usínat pouze s babičkou, pak se k tomu dokonce přidaly partnerské problémy s Vojtěchem Štěpánkem. Snad už se blýská na lepší časy - slunce barvou šatů krásná herečka rozhodně přivolávala!

Otevřít v galerii (2)
Herečka Kristýna Leichtová
Herečka Kristýna LeichtováZdroj: Profimedia

Adam Vacula a Veronika Beskydiarová 

Český showbyznys má jenom málo párů, které jsou tak dokonalí! Kuchařka Besky je krásná žena a má energii, která nás zkrátka baví. Její styl je velmi ženský a elegantní, čehož se držela i na zmiňované akci. 

Působivá je také proměny Adama Vaculy, který vedle nové partnerky rychle dospěl. Málo se ví, že byl už jednou ženatý, a to s bývalou modelkou Lilian Sarah Fischerovou. Rozvedli se v roce 2015 a od té doby prožíval Vacula tak trochu divočejší období. Například v jednom z rozhovorů přiznal, že roli ve Zlaté labuti vzal proto, že měl posledních pár tisícovek na účtu. Žádný luxus!

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Markéta Mayerová

Pamatujete si Markétu a Slávka z pořadu Rande? Podivný bizár, kde si muži i ženy vybírali své protějšky jako na trhu. Manželství téhle dvojici sice nevydrželo, ale když se nedávno potkali bok po boku v pořadu Na lovu, vycházeli spolu i po rozvodu dobře. 

Markétě to na akci neskutečně slušelo a nutno pochválit výběr zelené - tahle žena zkrátka ví, co jí sluší. Navíc u toho vypadá přirozeně - a vlastně tak, že se zase moc nesnaží. A to jen tak někdo neumí!

Gábina Partyšová

Moderátorka Gábina Partyšová je obvykle královna luxusu, tentokrát se ale nemůžeme smířit s kalhotkami, které pod šaty prosvítají. Nebo jde o korzet, který k šatům patří? Je to záměr? V takovém případě těžko říct, proč vršek je v pořádku. 

Navíc se k takovým šatům absolutně nehodí hodinky, které moderátorka nasadila. Snad přeci jen nějaký ten šperk, kterých má doma jistě požehnaně, by byl přeci jen lepší… 

Otevřít v galerii (2)
Byl spodek šatů u Gábiny Partyšové záměr?
Byl spodek šatů u Gábiny Partyšové záměr?Zdroj: Profimedia

Jana Adamcová

Ve vší úctě, pokud někomu rozpad manželství prospěl, je to Jana Adamcová. Ta vypadá v posledních měsících naprosto úžasně a v její tváři je vidět úleva. V takovém případě by si na sebe mohla snad obléknout cokoliv - a byla by za hvězdu. 

S režisérem Janem Adamcem má dvě děti, celých 10 let ale prý přemýšlela, zda od něj má odejít. Vadila jí jeho direktivnost, svou roli prý sehrál ale také věkový rozdíl i její submisivita. 

Zorka Hejdová

Diktátorka vkusu - tak by se dala popsat moderátorka Zojda Hejdová, která se jen málokdy objeví v něčem, co by nebylo luxusní a slušivé. Ani tentokrát nešlápla vedle a předvedla splývavé šaty, ve kterých vypadala jako princezna. Není divu, že si ji manžel Míra Hejda hrdě vedl ke vstupu a úsměv měl od ucha k uchu… 

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze