Top hledané
Výsledky (0)
Nejlepší a nejhorší móda na červeném koberci z předávání Zlatých glóbů pro rok 2023.

Móda z předávání Zlatých glóbů 2023: Kdo zklamal a kdo naopak překvapil?

Dominika Žejdl
11. ledna 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Krásná Lilly James

Po roce se na televizní obrazovky vrátilo předávání prestižních filmových cen, Zlatých glóbů. A hvězdy se kvůli takové velkolepé události ve velkém stylu nahrnuly zpět do LA Beverly Hilton, kde představily své nejlepší outfity večera. Některým se to však ne vždy povedlo... Jednou z nepřehlédnutelných hereček byla rozhodně Lilly James, která zazářila v červených šatech. Nejméně nás oslnila skladatelka Hildur Guonadottir.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Krásná herečka známá z Popelky se i na červeném koberci představila jako božská princezna

Otevřít v galerii (4)
Lilly James
Lilly JamesZdroj: Profimedia

Lilly James je opravdu nádherná žena, které se perfektně podařilo nechat vyniknout svou krásu, když se na červeném koberci na předávání cen Zlatých glóbů objevila v božských červených šatech, ve kterých vypadala naprosto neodolatelně. Průstřihy, řasená sukně a krásné šperky, vše perfektně ladilo do posledního detailu. 

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Margot Robbie jako Barbie

Otevřít v galerii (4)
Margot Robbie
Margot RobbieZdroj: Profimedia

Také vám tenhle look přijde povědomý? Asi jsme si teď představili Barbie. Margot nás zaskočila svým přirozeným decentním vzhledem, který podtrhla luxusními filtrovanými šaty v růžové barvě. Přiléhavá róba s větší sukní začínající pod zadními partiemi zvýraznila její božské křivky. 

Salma Hayek jako zářivý diamant večera

Otevřít v galerii (4)
Salma Hayek
Salma HayekZdroj: Profimedia

Patříte mezi fanoušky nestárnoucí herečky Salmy Hayek? Róba ji moc sluší a věříme, že délkou rukávů chtěla třeba zamaskovat své paže, ale kdyby to dala bez nich, určitě by udělala lépe. To nic nemění na tom, že si zde zaslouží své místo, protože byla nepřehlédnutelná a opravdu zářila jako diamant. 

Jako poslední kráska večera Ana des Armas

Otevřít v galerii (4)
Anna des Armas
Anna des ArmasZdroj: Profimedia.cz

Půvabná herečka, která nás naposledy oslnila ve filmu Blondýnka, ani teď nezklamala svou krásou. Ačkoli je naprosto přirozená, vždy je vidět. Její rozkošná tvář jí stále ubírá na věku a černobílá róba zvýrazňuje útlý pas. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Gotická Selena Gomez v šatech Valentino

Otevřít v galerii (4)
Selena Gomez
Selena GomezZdroj: Profimedia.cz

Vzhledem k tomu, že už nepatří mezi nejštíhlejší herečky či zpěvačky, měla by si dobře rozmyslet, jaké šaty na červený koberec obleče. Za nás s tímto modelem s obrovskými rukávy šlápla úplně vedle. Zbytečně si ještě přidala kila navíc. A vzhledem k tomu, jak je mlaďounká, je to celkem škoda, co říkáte?

Vždy krásná Heidi Klum to tentokrát nevychytala!

Otevřít v galerii (4)
Heidi Klum
Heidi KlumZdroj: Profimedia

Naše oblíbená stylovka! Heidi Klum opravdu patří mezi naše oblíbené krásky, ale tentokrát se nám vůbec nelíbí nejen její outfit, ale ani vizáž. Make-up je příliš silný a přidává jí na věku, přitom obvykle vypadá opravdu skvěle. Třpytivé šaty s peřím vypadají lacině. 

Herečka Laverne Cox nás vůbec neoslnila

Otevřít v galerii (4)
Laverne Cox
Laverne CoxZdroj: Profimedia

Účes jak z Pomády a příšerné dlouhé šaty s výstřihem v dekoltu a zároveň odhalená záda. Možná kdyby šaty měly jinou barvu než modrou a nebyly takto lacině zdobené, zasloužila by si v našem článku místo na "druhé straně". Třeba příště!

Islandská hudební skladatelka Hildur Guonadottir působila konzervativně

Otevřít v galerii (4)
Hildur Guonadottir
Hildur GuonadottirZdroj: Profimedia

Ce je moc, je moc, co je málo, je málo. A tady to platí přesně tak. Hildur Guonadottir na červeném koberci vůbec nenadchla. Naopak nám přijde, že se taková róba na červený koberec nehodí, možná na nějaký koncert nebo do divadla. 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze