Top hledané
Výsledky (0)
Pojďte se s námi podívat na jednu z nejluxusnějších akcí, kterou Karlovy Vary během festivalu nabízí!

Móda z Unicredit Bank party: Mlejnková vypadala, že si spletla akci, ale Hejdová byla za hvězdu

Denisa Zajíčková
01. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Bára Mlejnková zůstala věrná svému stylu

Každoročně uspořádá banka Unicredit Bank luxusní party plnou hvězd, které touží ukázat to nejlepší ze svého šatníku. Alespoň většina z nich, protože například pokerová hráčka Bára Mlejnková dostála svému stylu a nedělala si s nějakou róbou těžkou hlavu. Zvolila výrazný vršek, ponožky Poner, ale tenisky na její noze nechyběly. Co dalšího oblékli návštěvníci z řad moderátorů, herců, zpěváků i influencerů?

Milan Peroutka

Populární zpěvák skupiny Perutě v poslední době našel styl, který mu perfektně sedí. Od chvíle, co proběhla romantická svatba s jeho životní láskou Dominikem Roubínkem, je odvážný a nosí výrazné barvy. 

Pasuje to k němu perfektně a zdá se velmi šťastný. Modrá kombinace mu sedla perfektně a je jasným důkazem, že když je člověk šťastný uvnitř, navenek je to okamžitě vidět. Navíc působila vskutku luxusním dojmem!

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Ondřej Novotný a Renata Lagmannová

Moderátor soutěže Survivor Ondřej Novotný nedávno oznámil, že se už brzy s manželkou Renatou dočkají druhého vytouženého potomka. Ani v těhotenství ale neztrácí Renata svůj vkus, který charakterizuje elegance, noblesa a jistá sofistikovanost. Od dob Miss Renata zraje jako víno a Novotný může být právem pyšný, koho má po svém. 

Ani on ale nezahálí a byl za dokonalého elegána. Konečně ho čeká pár měsíců v České republice, než začne natáčet po novém roce novou řadu Survivoru. Už teď spustila produkce casting a zdá se, že bude i nyní kmen celebrit!

Otevřít v galerii (2)
Renata Lagmannová a Ondřej Novotný
Renata Lagmannová a Ondřej NovotnýZdroj: Herminapress

Zorka Hejdová

Jestli byl někdo tentokrát za hvězdu, byla to rozhodně moderátorka Zorka Hejdová. Ta oblékla červené výrazné šaty, které měly nádherně řešený dekolt. A není divu, že i barva k ní perfektně pasovala. 

Hejdová je módní ikonou a na své vizáži si opravdu zakládá. Vychází jí to skvěle, a dokonce už se naučila pracovat i se svou vysokou postavou. 

Veronica Biasiol

Od chvíle, kdy uspěla Veronica na soutěži krásy, si drží svůj styl a chodí vždy perfektně upravená. Nebo je to snad kvůli tomu, že se na karlovarských akcích potkává se svou bývalou láskou, pokerovou hráčkou Bárou Mlejnkovou? 

S tou se nedávno rozešla během své účasti v Miss, ale potkávají se pravidelně na stejných akcích. Dokonce na módní přehlídce Zuzany Lešák Černé je posadili vedle sebe, což neuniklo mnoha bulvárním novinářům a dobírali si pořadatele, kdo dělal zasedací pořádek. Zdá se však, že dámy spolu nemají žádný problém a vidí se rády. 

Otevřít v galerii (2)
Veronica Biasiol
Veronica BiasiolZdroj: Herminapress

Gabriela Partyšová a Igor Fait

Životní změnou si v poslední době prochází moderátorka Gabriela Partyšová, která dala po letech vale televizi Nova. Čeká ji nový post ředitelky v Praha TV. "Děkuji televizi Nova, kde jsem začínala ve svých 19 letech ještě v době pana Vladimíra Železného a kde jsem v praxi vystudovala televizní řemeslo. Dlouhých 7 let jsem redaktorovala, seděla ve dne v noci ve střižnách, než se dostala na místo moderátorské. V jisté době jsem také mystifikovala národ i šéfa televize Nova Železného svým alteregem Rebekou, která moderovala pořad Eso," napsala oznámení na svůj Instagram.

"Děkuji za novou pracovní příležitost mediálnímu domu BigBoard, který je mimo jiné lídrem v oboru venkovní reklamy v České republice. Nedávno se stali i majiteli PRAHA TV a já jsem přijala místo kreativní ředitelky této televize s možností moderovat vlastní pořad. Celý tým Praha TV nyní připravuje nové televizní formáty, na kterých se budu podílet a jsem ráda, že pro tuto práci budu moci využít všech zkušeností. Práci pro Praha TV vnímám jako můj profesní postup a velmi se na ni těším," dodala. Vzhledem k náročnému životnímu období vypadala ale Gabriela vedle svého partnera Igora Faita naprosto fantasticky. To je jí ostatně vlastní - a tak vlastně jen znovu nezklamala. Ani vrásku starostí z nové náročné pozice jsme nezaznamenali!

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze