Top hledané
Výsledky (0)
Filmový festival v Karlových Varech je již minulostí. Jak si hvězdy poradily s posledním červeným kobercem?

Móda ze slavnostního zakončení festivalu: Peštová královnou, Leichtová si spletla událost

Barbora Večeřová
11. července 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Daniela Peštová

56. ročník filmového festivalu je již minulostí. Jeho slavnostní zakončení si nenechaly ujít nejen ty největší hvězdy filmového plátna, ale také známé osobnosti z jiných oblastí. K vidění tak bylo mnoho zajímavých módních kreací. A jako vždy, některé se povedly, naopak některé na červeném koberci nemají co dělat... 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Barbora Večeřová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Barbora Večeřová

Na slavnostním zakončení se ukázaly hvězdy, které ví, co si obléct...

Sara Sandeva zazářila ve zlatě 

Otevřít v galerii (3)
Sara Sandeva
Sara SandevaZdroj: Herminapress

Vycházející herecká hvězda se rozhodla jít na červený koberec ve zlatě. A neudělala chybu. Vysoký rozparek u šatů zvýrazňuje její perfektní postavu, podobně je to se spadlým ramenem. Jediným minusem jsou vlasy, které v nízkém drdolu trochu zapadly. Herečka se v tomto případě nemusela bát odvážnějšího účesu, který by vzdal hold jejím loknám.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Daniela Peštová královnou červeného koberce

Otevřít v galerii (3)
Daniela Peštová
Daniela Peštová Zdroj: Herminapress

Supermodelka Daniela Peštová na sebe při slavnostním zakončení festivalu strhla pohled snad každého přítomného. Není se čemu divit. Je vidět, že i přesto, že Daniela se již aktivně modelingu nevěnuje, červený koberec je pro ni něco jaké druhý domov. Na slavnostní zahájení zvolila černé koktejlky, které zvýraznily její dokonalé křivky. Zajímavým detailem šatů jsou průstřihy v oblasti ramen doplněné o třpytivé detaily, které celý outfit pozvedávají na novou úroveň. Skvělý je také výběr účesu a makeup. Takhle by to mělo vypadat!

Jana Švandová zvolila eleganci 

Otevřít v galerii (3)
Jana Švandová
Jana ŠvandováZdroj: Profimedia

Herečka Jana Švandová zvolila pohodlí a vkus. Černé volnější šaty s balónovými rukávy se perfektně hodí k události tohoto rázu. Nejde však o žádný neforemný pytel, v oblasti dekoltu jsou šaty upnuté a dělají tak herečce hezkou postavu. Pochvalu zaslouží i výběr kabelky a ploché boty se zlatým detailem. Černá a zlato, kombinace, se kterou snad nejde šlápnout vedle. 

 

Barbora Večeřová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

A kterým z přítomných celebrit se outfit příliš nepovedl? 

Zuzanu Stivínovou nezachránily ani doplňky

Otevřít v galerii (3)
Zuzana Stivínová
Zuzana StivínováZdroj: Profimedia

Samet vypadá dobře opravdu jen v některých ojedinělých případech, v tomhle se to bohužel příliš nepovedlo. Červená sametová róba herečky Zuzany Stivínové působí levně, nezachraňují ji ani detaily v podobě velkých knoflíků. Zuzana se sice snažila alespoň o hodící se doplňky, ani ty už tuhle hrůzu nezachrání. 

Kristýna Leichtová chtěla ušetřit

Otevřít v galerii (3)
Kristýna Leichtová
Kristýna LeichtováZdroj: Profimedia

Tak z téhle kombinace snad ani neusneme. Černobílé šaty mají sice zajímavý střih, herečce ale vůbec nesedí. Působí zmačkaným dojmem a střih bez ramínek Kristýně zrovna nelichotí ani v oblasti dekoltu. Nezachránily to ani dlouhé černé rukavice, outfit úplně pohřbil účes, který herečce přidává několik kilo navíc. Šaty celkově působí, jako by stály pár korun. Takhle na červený koberec určitě ne!

Alena Doláková se moc nesnažila

Otevřít v galerii (3)
Alena Doláková
Alena Doláková Zdroj: Profimedia

Herečka Alena Doláková to s touhle róbou zřejmě myslela dobře, příliš jí to ale nevyšlo. Střih samotných šatů je dobrý a relativně lichotivý, co ale ten vzor?! Šaty působí zbytečně překombinovaně. Nehodí se k nim ani boty na platformě. Alena pro závěrečný ceremoniál nezvolila žádné doplňky ani zajímavější účes, celý outfit tak působí spíše odfláknutě. Ale chápeme, že po deseti dnech festivalu už není příliš síla ani energie na to být kreativnější. 

 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze