Top hledané
Výsledky (0)
Noc filmových hvězd přinesla úchvatná taneční čísla. V hledišti se dokonce plakalo!

Móda ze zákulisí StarDance: Džíny jsme na slavnostním večeru viděli asi poprvé. To je vážně trapas

Denisa Zajíčková
20. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Ve společnosti se po dlouhé době ukázala herečka Denisa Nesvačilová

Šestý soutěžní večer pořadu StarDance poslal domů herce Marka Adamczyka a jeho taneční partnerku Lenku Noru Návorníkovou. A ačkoliv filmové písně daly vyniknout přenádherným kostýmům, někteří hosté dorazili ve velmi nevhodném oblečení. Kdo se musí příště při svém odchodu podívat znovu do zrcadla?

Markétě Konvičkové dělal společnost snoubenec René
Denise sluší všechno. Ale co ta délka šatů?
Tereza Kostková vynesla další překrásnou róbu

Počet soutěžních párů se zužuje! Večer věnovaný filmovým hitům přinesl tango, waltz i jive. Výkon Ivy Kubelkové a Martina Prágra dokonce přítomné rozplakal! Včetně jejích dcer. Byla to však právě starší z nich, která zvolila na tuto příležitost zcela nevhodný oděv.

Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373,

Natálie Jirásková a módní faux pas

Kdybychom hledali nejkrásnější blondýnku českého showbyznysu, Natálie by byla rozhodně v užším výběru. Své mamince Ivě Kubelkové chodí fandit pravidelně a často volí velmi podobné outfity. Zdá se, že v jejím šatníku dominuje bílá a černá. Tentokrát však šlápla přítelkyně herce Adama Mišíka absolutně vedle. 

Jirásková zvolila na slavnosti večer krátkou blůzu, u které musel nejeden přihlížející přemýšlet, jestli se brzy rozepne nebo byla ustřižená omylem. Nezdála se luxusní ani vkusná. Její délka byla pro takovou příležitost zcela nevhodná, přičemž celou šílenost doplnily černé džíny. Lodičky byly krásné, ale už to nezachránily. Připomínalo to chvíli, kdy jdete se školou do divadla a nemáte doma nic vhodného - tak sáhnete po tom nejméně nevhodným. Džíny ale na takovou událost zkrátka ne. Začalo to Natálčiným plážovým overalem, pokračovalo perfektním outfitem minulý týden, ale vrátilo se to k módnímu faux pas. Škoda, tak snad příště.

Otevřít v galerii (1)
Natálie Jirásková se sestrou Karolínou
Natálie Jirásková se sestrou KarolínouZdroj: Profimedia

Markéta Konvičková s podivnými šaty

Zpěvačka Markéta Konvičková má obvykle vytříbený vkus, takovým šatům ale zkrátka nějak nemůžeme přijít na chuť. Jsou zvláštně střižené, černá barva střih tlumí, takže detaily nejsou ani vidět, bílá aplikace na boku Konvičkovou zase zbytečně rozšiřuje. Možná, že chtěla vedle svého snoubence Reného působit jako dokonalá dáma, pro příště by ale bylo přeci jen lepší zavolat někomu, kdo jí poradí o něco lépe. Markéta je perfektní typ na kostýmky, které také často a ráda nosí. Kdyby u nich zůstala, určitě udělá větší parádu. 

Co je však třeba pochválit, je zvolený samet. Materiál, který se k chladnému počasí i navštívené události dokonale hodí. V tom by si z ní mohly vzít některé dámy příklad.

Denisa Nesvačilová zase s úsměvem

Po dlouhé době se ve společnosti ukázala Denisa Nesvačilová, která má konečně na tváři zase úsměv. Po starostech s nevěrníkem Petrem Kolečkem, který si nakonec místo ní vzal matku svého syna Anetu Vignerovou, je snad znovu připravená na novou lásku. A jen září! Její štěstí je báječné, co nás však trápí, je délka šatů, které na StarDance vynesla. Tak krásná žena by si zasloužila róbu až na zem nebo krátký střih. Něco mezitím je zbytečná látka... Na druhou stranu Denisa má takovou energii, že jí sluší vše. Odpustili bychom jí i pytel. 

Není náhoda, že se už brzy stane tváří nové kolekce svého dvorního návrháře Dominika Navrátila. Toho často propaguje na sociálních sítích a označuje ho za mladou vycházející hvězdu. Dle jeho práce se zdá, že má Denisa pravdu!

Tereza Kostková tentokrát bez vulgárních výrazů

Moderátorka Tereza Kostková tentokrát vynesla krásnou zelenou róbu, která jí perfektně seděla. Výrazné náušnice sice mohla klidně vyměnit za střídmější šperk, i tak to byla ale skvělá volba. Pokud se potvrdí její slova, že by chtěla po 17 letech ve StarDance skončit, diváci budou nemile překvapení. "Člověk se stává součástí značky a zlidští ji. Toho si strašně vážím. Ale zároveň bychom se všichni měli připravovat na to, že by to nemělo trvat do nekonečna. Není to neúcta k lidem ani k pořadu. V naší profesi, v herectví, je obecně důležité věci včas opouštět, přerodit se, nechat se najít. Upřímně mohu říct, že o tom léta přemýšlím," nechala se slyšet.

V minulém díle všechny překvapila, když u vyřazování prohlásila: „Taková sv*ně nejsem, abych začínala od příjmení." Na veřejnoprávní televizi nikdo taková slova nečekal, konečně ale Kostková sejmula dokonalou masku a byla lidem zase o kus blíž!

Největší zajímavosti šestého soutěžního večera

Hitem večera se stal slib tanečního partnera Evy Adamczykové, zda bude pod kiltem skutečně "naostro". Porota se o tom dle svých slov přesvědčila na vlastní oči, bohužel sama Eva později zapomněla, o co se vlastně vsadili. "Já už to těžko vytěsním," prohlásil porotce Richard Genzer. Vůbec nejkontroverznějším soutěžícím zůstává cukrář Josef Maršálek, který na každý živý přenos nosí lahodné koblihy. Je spousta těch, kteří od prvního kola žádají jeho okamžité vyřazení. Podle některých diváků je nemotorný, neumí tančit. Proč zabírá místo těm, kterým to opravdu jde? Ale kdo určuje, jaký progres je opravdu dostatečný? 

Maršálek si diváky získal zejména svou milou - a stále veselou povahou. V příštím kole se můžeme spolehnout, že určitě nevypadne. Vyřazený totiž nebude nikdo. 

S cukrářem Josefem Maršálkem jsme natáčeli rozhovor o tanci i jeho životě. Celé povídání s ním naleznete na TOMTO ODKAZE. 

Zdroj: redakce, Česká televize, Instagram, iDNES.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze