Top hledané
Výsledky (0)
V osmém díle soutěže StarDance se vyměnili porotci!

Móda ze zákulisí StarDance: Prachařovy džíny jsou smutné, ale ofina Kostkové je horší

Denisa Zajíčková
04. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková

Skalní fanoušci pláčou! Na konci osmého večera soutěže StarDance vypadnul Josef Maršálek, jehož taneční umění tolik hájili. Odešel s poselstvím sobě vlastním a pohádky byl konec. Podívejte se, komu to tento večer nejvíce slušelo, kdo zvolil luxusní model a kdo dorazil na parket rovnou z postele...

Tereza Bebarová a její barevná kombinace
David Prachař se svou taneční partnerkou Zuzanou Dvořákovou Šťastnou

Tentokrát se v porotě soutěže StarDance objevil Václav Kuneš, kterého znají diváci už z předchozích ročníků. Za nemocnou Tatianu Drexler zaskočil rád, jen to vypadalo, že tam přišel jako kat - dokonce byl přísnější než jindy ostrý Zdeněk Chlopčík!

Okradená Iva Kubelková

Opět zaujala především Iva Kubelková se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem, kteří tančili na ústřední melodii z filmu Růžový panter. A vypadala naprosto fantasticky! Luxusní šaty jí padly jako ulité. Po vzoru této komedie se na parketě také odehrála loupež krásných šperků, které skončily v kapsách jindy sympatického Prágra. Nechyběly ani poznámky moderátora Marka Ebena, který ocenil tělo Darijy Pavlovičové a přimělo ho to k zamyšlení, zda má jíst pořád vdolky. Pravděpodobně to měl být kompliment herečce, která je jedním z největších talentů letošního ročníku.

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Tři desítky si znovu vysloužila Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, kteří odešli se třemi desítkami. Zdá se, že sportovkyně má v těle šmrnc, který chyběl jejímu muži Marku Adamczykovi. Na rozdíl od něj na parketě naprosto válí. Překvapený byl porotce Richard Genzer, když Maršálek začal opravdu tancovat. Překvapivě to nestačilo a sympatický kuchař vypadnul. I tak se dostal velmi daleko a zdá se průkopníkem - otevřeně mluví o tom, že by soutěž StarDance potřebovala stejnopohlavní taneční páry. Uvidíme, zda se to v příštím ročníku projeví. „Prosím vás, nezaobírejte se sra*kama, život je strašně krátký,“ zakončil a rozloučil se se soutěží. Nutno říct, že mu soutěž zřejmě velmi pomohla ke zviditelnění. Našel širokou fanouškovskou základnu, která se mu bude v budoucím působení hodit. Diváky si získal zejména úsměvem, který nikdy neztrácel.

Tereza Kostková a její šílená ofina

Herečka a moderátorka Tereza Kostková má krásné zdravé vlasy - proto je až s podivem, že mají v kostymérně potřebu na ní narvat paruku, která jí vůbec nesluší a vypadá jako z minulého století. Kostkové takové proměny nesluší, není tip na ofinu - alespoň ne na tento střih. Na druhou stranu, jediná osoba, které kdy tento styl slušel, byla pravděpodobně Digi v seriálu Ulice. 

Šaty byly naopak nádherné a Tereze krásně seděly. Výrazná černá je pro ni skvělou volbou. Škoda účesu, který z vás rázem udělá o 10 let starší ženu - ještě, když k tomu přidáte takový výrazný šperk. Luxusní šaty už měly aplikaci v horní části, a tak by se to klidně obešlo i s decentními náušnicemi. Člověka by napadlo, že člověk, který tohle vymyslel, musel být zamilovaný a mít hlavu v oblacích.

Na jednu stranu to vypadá, že jde o identickou paruku jako vynesla taneční partnerka Josefa Maršálka Adriana Mašková 18. listopadu. Tak se to tam asi točí průběžně. Jen na tom parketu je to trochu něco jiného…

Otevřít v galerii (2)
Tereza Kostková překvapila účesem
Tereza Kostková překvapila účesemZdroj: Profimedia

David Prachař v džínách

S oblečením si tentokrát nelámal hlavu David Prachař a dorazil v džínách. To se naposledy povedlo Natálii Jiráskové, která byla zřejmě průkopníkem. Sice vypadl jako první, ale dalo by se od něj očekávat, že ví, co se sluší a patří, ale s pravidly si hlavu neláme. Asi si řekl, že cesta ve sněhu přes pražské Výstaviště za to zkrátka nestojí... 

Překvapivě nedorazil se svou manželkou Lindou Rybovou, která je zřejmě stále pracovně velmi vytížená. Není to tak dávno, co se nechala slyšet, že jí dochází síly a musí si něco z pracovních povinností ubrat. 

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Vojtěch Drahokoupil bez dredů

Herec a zpěvák Vojtěch Drahokoupil přítomné překvapil, když dorazil bez svých typických dredů! Rázem se z něj stal elegán, který by oslnil každou dívku. Nebo, že by to právě kvůli dívce udělal? Povídá se, že se v muzikálu Okno mé lásky sblížil s mladinkou Michaelou Pecháčkovou ze seriálu ZOO. Co je na tom pravdy nevíme, ale byl by to jistě důvod, proč změnit radikálně svůj vzhled. Když vše doplnil luxusním sakem v černé barvě, marně jsme tápali, kde je ten divoký kluk z videoklipů, který se skoro miloval s dívkou na kapotě auta... 

Otevřít v galerii (2)
Vojtěch Drahokoupil sundal dredy
Vojtěch Drahokoupil sundal dredyZdroj: Profimedia

Barevná Bebarová

Herečka a moderátorka Tereza Bebarová má obvykle vytříbený vkus - málokdy jí to nesluší. Tentokrát však zvolila barevné sako se zlatavou kabelkou. Jindy krásné barvy se tu neskutečně tloukly. Nějak se nemůžeme smířit ani s její zálibou v účesech, které na první pohled říkají, že momentálně vstávala. 

Na tanečních večerech Bebarová nechyběla kvůli svému blízkému příteli Josefu Maršálkovi, kterého chodila podpořit. Vzhledem k tomu, že byl v posledním kole vyřazen, jí možná vidíme naposledy. Příště klidně bez kabelky!

Zdroj: redakce, Česká televize, Facebook

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze