Top hledané
Výsledky (0)
V dalším díle StarDance opustil soutěž Richard Krajčo s tanečnicí Dominikou Roškovou.

Móda ze zákulisí Stardance: Z některých kostýmů bolí oči, Adamczyková byla na parketu za lacinou děvečku z devadesátek

Denisa Zajíčková
06. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou

Čtvrtý vyřazovací večer soutěže StarDance přivítal další slavné, kteří přišli podpořit své kamarády a rodinu. Na náročné choreografie se přišla podívat i vítězka třetí řady herečka Dana Batulková s dcerou Marianou. Dorazila také Veronika Arichteva nebo Jitka Asterová, která jen září a vypadá naprosto fantasticky. Komu ale kostým nesednul je Eva Adamczyková, která vypadala, že oblékla úplně jinou velikost a chtěla cestovat v čase do jiného tisíciletí. Na její obhajobu nutno říct, že za to dost pravděpodobně nemůže.

Tereza Kostková vypadala fantasticky
Veronika Arichteva a zelená? Dokonalá kombinace!
Jitka Asterová o sobě říká, že ještě rozhodně nemá vše za sebou
Dana Batulková a Mariana Prachařová se tentokrát svěřily do rukou odborníků

Veronika Arichteva

Půvabná herečka Veronika Arichteva, kterou v poslední době zaměstnává především stěhování do nového domu, si udělala chvíli a dorazila se podívat na soutěž, na kterou dodnes vzpomíná v dobrém. Především zmiňuje, kolik díky StarDance zhubla a kolik jí zůstalo po porodu. 

Nutno říct, že žádná kila navíc, o kterých často mluví, nebyla znát. Zelená jí fantasticky sedí, vzhledem k tomu, že má tmavé vlasy. Kabelku bychom k tomu volili pravděpodobně jinou, ale bílo-černá kombinace tady nikoho neurazí. Jen ty šaty si zasloužily boty s otevřenou špičkou, které by krásně doplnily dlouhý rukáv. Jsou to především lodičky, které u tohoto modelu křičí, ať pro ně někdo doběhne a zachrání je. Ani vlasy by se nezlobily, kdyby je někdo sepnul nahoru. Ale co, Veronice sluší stejně všechno a za tenhle model se na ni nikdo zlobit nebude. Sice nenadchne, ale pásku přes oči kvůli tomu shánět nebudeme. 

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou

Influencerka Mariana tentokrát nenechala nic náhodě a šaty jim s maminkou zapůjčil Martin Kohout. Už v komentářích se objevovaly narážky, že jsou šaty Marianě velké a k Batulkové se nařasené rukávy nehodí. Obecně je Mariana velmi kritizovanou influencerkou, ačkoliv její styl je osobitý a pasuje k ní velmi dobře. Mladá žena je známá svou zálibou v oversize outfitech, a i jindy nosí věci, které jsou pro jiného neforemné. Výběr šatů, které jsou jí větší, tak nikoho zas tolik nepřekvapil. Co je však nutno vyzdvihnout je Mariany účes, který jí zkrátka nádherně sedí a vynikl tím její krásný obličej. Stejně tak perfektní jednoduché boty, které nijak neruší nazdobenou róbu. Kdyby si vzala k ruce odborníky častěji, mohla by se stát opravdovou módní ikonou.

Ani její maminka tentokrát nebyla stoprocentní. Dana Batulková je půvabná žena, ale tyhle šaty působí, že se vrátila na sraz po 20 letech pohádky o princezně, kam oblékla svůj starý kostým. Tím, že je relativně malá, na ní takový model působí přeci jen dost neforemně. Na jiné ženě by vypadaly jistě skvěle, jde o povedený model, ale k ní bychom si představovali něco úplně jiného. Na druhou stranu se zdá, že se dámy ve zvolených modelech cítí dobře a večer si perfektně užily. Barevné šaty, které Mariana vynesla předchozí soutěžní večer, byly ale mnohem efektivnější.

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Eva Adamczyková

Do teď se v soutěži objevila v modelech, které byly zkrátka nádherné. Ale kostým, ve kterém tentokrát tančila, byl naprostý propadák. Vůbec nezáleží na tom, že měl svůj účel k číslu, které předvedla se svým tanečníkem Jakubem Mazůchem. Celé to působí zvláštně, lacině. Známe jen málo těch, kteří fandí těmto ženským vestičkám. Je totiž jen velmi málo postav, kterým opravdu sluší. Eva na to sice postavu má, ale prosvítající třpytivá podprsenka, dlouhá neforemná sukně a ještě návleky na ruce?

Kdyby se ještě vydávala Bravo Girl, ve fotorománu by v tomto šla jistě tehdejší dívka na maturitní ples. Nebo ne. Možná ani to ne. O motýlku mlčíme záměrně. To už je jen třešnička na dortu, která zabila jakoukoliv ženskost. Evo, kde jsi? Jsi v téhle hrůze schovaná? Toužíme tě zachránit a říct, že všechno dobře dopadne.

Otevřít v galerii (1)
Eva Adamczyková a její podivný model
Eva Adamczyková a její podivný modelZdroj: Profimedia

Tereza Kostková

Kdybychom se chtěli někomu tento týden uklonit a smeknout klobouk, byla by to herečka a moderátorka Tereza Kostková. V minulých dílech dostávala vybranými šaty tak trochu na frak - kostymérky zřejmě zapomněly, co téhle dámě sluší. Jednoduché lesklé šaty jsou ale naprosto famózní práce a sepnuté vlasy s decentními šperky k sobě úžasně ladí. Tereza je sama o sobě velká dáma a je zbytečné ověšovat ji doplňky. Tady zkrátka není co dodat. I kdyby takhle Tereza přišla k oltáři, nikoho, aby tím neurazila. Příjemným detailem byla červená manikúra, která k šatům krásně ladila. 

Snad v těch šatech jela i domů. Jsme si jisti, že její manžel Jakub Nvota by z takových šatů doslova oněměl. 

Jitka Asterová

Když hrála kdysi ještě v Ulici, nikoho nenapadlo, že by se jednou stala módní ikonou. Nikdo však nemůže popřít, že Jitka Asterová má figuru jako nikdy a takhle jí to dlouho neslušelo. Zdá se, že je ve svém životě spokojená, což se pochopitelně promítá také do její tváře. Říká o sobě, že není typ seniorky, která by měla všechno za sebou. A s tím nezbývá, než souhlasit.

Nijak se netají tím, že na společenské události často hledá krásné šaty v second handech - a má opravdu šťastnou ruku. Zda jsou i tyto z druhé ruky, netušíme, ale chybu s nimi rozhodně neudělala. Asterová je ten typ ženy, kterou chcete okamžitě pozvat na kafe a jít s ní nakupovat. A vzhledem k tomu, že devět let moderovala v rádiu pořad Sexy život, by nějaký ten oběd s ní rozhodně nebyl ztráta času. Ačkoliv... Ona sama je prý spíše stydlivá a o sexu mluví jen v rádiu. Tak my si dovolíme říct, že sexy je rozhodně pořád!

Zdroj: redakce, Česká televize, Instagram, Facebook

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: