Top hledané
Výsledky (0)
Jak se snáší celebrity, které vypadají po porodu božsky, s hvězdami, na kterých se těhotenství podepsalo? Modelka a miss Lucie Šlégrová svou kolegyni Evu Perkausovou za její vzhled po porodu spíše obdivuje a jen tiše a bezelstně závidí.

Po porodu jako královny: Perkausová vypadá úchvatně, modelka Šlégrová ji za to ale pořádně zkritizovala

Alžběta Bublanová
26. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Eva Perkausová

Moderátorka a modelka Eva Hecko Perkausová to schytala od ostatních maminek poté, co pár dní po porodu na svém Instagramu zveřejnila fotografie, kde nevypadá jako by právě porodila, ale spíše jako po pořádné dovolené. Miss, modelka a moderátorka Lucie Šlégrová se sice přidala na stranu maminek, kterým Perkausová hnula žlučí, ale rozhodně to nemyslela špatně. 

„Už pár dní ve mně rezonuje Eva Perkausová a její vizáž a podoba po porodu. Ženy ne, nebojte, není to normální. Normální je vypadat jako oteklá, obtloustlá, unavená, vyblitá a většinou bohužel fakt nepřitažlivá,“

reagovala přes sociální sítě na fotografie, které si její sokyně pořídila několik dní poté, co opustila porodnici, a na kterých vypadá božsky. Bývalá miss to ale nemyslela jako útok, jak to na některých bulvárních platformách mohlo vypadat.

Jak se svěřila pro LP-Life, modelce Perkausové krásné linie přeje, ona sama po porodu bojovala s nadváhou, jak ukazuje ve svém videu na Instagramu: 

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

„Já rodila třikrát a nikdy jsem takové štěstí neměla, vždy jsem po porodu měla třicet kilogramů nahoru. Ale to neznamená, že jsem nepřející, nebo ji za to nějak haním. Naopak, já obdivuji všechny maminky, které vypadají dobře. Klobouk dolů ženám z královské rodiny, jak vychází z porodnice krásně upravené,“

prozradila pro LP-Life.

Po porodu jako královna 

Například vévodkyně Kate Middleton po každém svém porodu vypadá jako ze žurnálu, naposledy měla krásné červené šaty a dokonalé líčení. Kdyby nedržela v náručí novorozeně, ani by nebylo poznat, že právě porodila. Stejný obrázek se objevil i při předchozích dvou porodech, kdy zvolila jednou modré šaty, podruhé žluté.

Jak si myslí Lucie Šlégrová, některé ženy mohou poděkovat genům, ale jiné to mají vydřené. „I když já jsem se snažila během těhotenství držet a na sobě pracovat, ale stejně to nepomohlo,“ dodává modelka.

Někdo holt má větší štěstí. Jako například influencerka Monika Marešová, která před rokem a půl porodila moderátorovi Leoši Marešovi dceru Alex. Přesto stále vypadala jako by šla na módní přehlídku. Podle jejich slov za to mohou nejen geny, ale určitě také její houževnost. I když jí péče o malé dítě dávala zabrat, našla si chvíli alespoň na nějaké cviky.

"Asi před měsícem jsem začala cvičit. Vzhledem k tomu, že stále kojím, nechodím úplně běhat, to není příjemné. Protahuju se a buduju vnitřní svaly," 

popsala tehdy Monika půl roku po porodu webovému portálu Super.cz.

Krásné křivky zůstaly i modelce Jitce Boho, která sedm měsíců po porodu vyrazila na tiskovou konferenci muzikálu Troja v úžasných minišatech, které si mohla dovolit.  Dvojnásobná matka také na sobě pořádně pracovala a svěřila se, že svou linii nemá zadarmo, ale poctivě doma dřepuje. Štíhlou postavu má také díky vyvážené stravě.

Jitka Boho vypadala nádherně, ale přirozeně, ale jsou celebrity, které se tak moc snaží křečovitě po porodu vypadat božsky, že to pro jejich fanoušky je až k smíchu. Jako instagramová americká hvězda Lilly Ghalichi, která si ještě z porodnice umístila na své sociální sítě fotografii sebe a své malé holčičky. Jenže místo vyčerpané tváře na fanoušky shlížel obličej plný make-upu a nechyběly ani nalepovací řasy. Svým perfektně upraveným vzhledem ale ostatní ženy spíše naštvala. Vyčítaly jí, že se na porod až příliš vyfikla, a dokonce si z ní utahovaly, že jí při tlačení musely umělé řasy odlítnout.

Ale jsou i hvězdy, které se nebojí ukázat svou pravou tvář, či spíše tělo po porodu tak, jaké opravdu je. Nebo jim nic jiného nezbývá, protože jejich tělo se po porodu tak rychle nevzpamatovalo. Před necelými dvěma lety sympatická herečka Eva Burešová porodila syna Tristana Williama a na sociálních sítích se nebála zveřejnit fotografie dva měsíce po porodu, které doplnila prohlášením, že vypadá jako v šestém měsíci, a že se jí už tělo tak rychle nevrací do původního stavu jako po prvním těhotenství. Tenkrát se k ní přidala řada maminek, které trápí stejný problém.

Georgia Kousoulou známá z britských reality show se také nebála otevřít tohle téma a přiznala, že jí udivilo, jak velké břicho po porodu svého syna Brodyho má, a jak je její tělo oteklé. 

„Georgia se vyděsila, když se poprvé podívala do zrcadla poté, co porodila svého syna. Novopečená maminka Georgia, která nedávno oslavila 30. narozeniny, sdílela na Instagramu fotky svého poporodního těla,“

píše se v článku pro magazín OK!

Nad dopadem z porodu si také posteskla česká herečka Zuzana Vojvodová, která se proslavila rolí v seriálu Ulice. Velmi brzo se totiž vrátila na plac a připadala si unavená, jakoby nespala sto let, jak sama tvrdila herečka, které nešlo usnout na povel a tak byla věčně nevyspalá.

Jak je vidět, i celebrity jsou ženami, které potřebují čas na odpočinek a jejich těla nejsou zdaleka tak dokonalá, jak si my obyčejné smrtelnice myslíme. Je sympatické, když nějaká hvězda jako například Lucie Šlégrová, to veřejně přizná.

 

Zdroj: Blesk.cz, prozeny.cz, idnes.cz, super.cz, OK!, autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze